Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Otvarate na sopstvenu odgovornost

    http://twitpic.com/58ebn1
    kecerka

    Comment


    • Pa Ana trazi trenera svake 2 nedelje a svakog zadrzi najvise 5 dana.

      Comment


      • Baš tako, mijenja ih ko čarape.

        Comment


        • Trener joj je potreban,ne znam koliko ce se zadrzati,ali joj definitivno treba trener
          sigpic

          Comment


          • pa zar joj onaj adidas tim nije valjo.fali ani otac za trenera,pa gotovo svim igracicama su tatice treneri

            Comment


            • Nek nadje ona pistu na kojoj ce da se setka jos malo. Od tenisa vise nema vajde.

              Comment


              • ma dojadilo joj je slikanje,islikala se ona za dva zivota

                Comment


                • http://www.kurir-info.rs/sport/tenis...usko-94735.php

                  Comment


                  • O Bozeee....
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Ana trenutno igra, dobila je 1. set 6:1, a u drugom setu vodi 1:0 i ima brejk, ali bolje da jos uvek cutim

                      a sto se tice ove Nemice
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Ana trenutno igra, dobila je 1. set 6:1, a u drugom setu vodi 1:0 i ima brejk, ali bolje da jos uvek cutim

                        a sto se tice ove Nemice
                        Majke mi sa Anom se nikad ne znam bolje da nista ne komentarisemo.. ;)

                        Comment


                        • Ana pobedila 6:1 6:0 za 45 minuta
                          normalno, to nista ne mora da znaci za njen sledeci mec, ali napredak je i to sto je ceo mec odigrala u istom ritmu
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Ana pobedila 6:1 6:0 za 45 minuta
                            normalno, to nista ne mora da znaci za njen sledeci mec, ali napredak je i to sto je ceo mec odigrala u istom ritmu
                            Tacno tako taman sam to hteo da napisem.. Bitno je da je pobedila i ostala u ritmu a ne vodi pa onda na kraju izgubi..
                            Ta mala Tatashvili nema lose udarce gledao sam je protiv Bartoli na R.G. Nije losa mala..

                            Comment


                            • Ono što već i vrapci znaju...

                              Izvor: Blic

                              POTPREDSEDNIK TSS RADMILO ARMENULIĆ SAVETUJE

                              Armenulić: Ani je ceo tim potreban da se uzdigne



                              Nekada prva teniserka sveta Ana Ivanović uoči početka takmičenja na turniru u Birmingemu konačno je prelomila - potreban joj je novi trener.



                              "Jelena Janković mora da vidi šta nije u redu sa zdravljem, a Bojana Jovanovski da shvati da seniorska konkurencija nema mnogo sličnosti sa juniorskim turnirima", smatra naš poznati teniski stručnjak Radmilo Armenulić.


                              Ivanovićeva je u Birmingem došla s namerom da se što bolje pripremi za nastup na Vimbldonu, na kojem je pre četiri godine igrala u polufinalu.

                              Godinu je započela radeći sa Antoniom van Gričenom, ali to je bila saradnja na privremenoj bazi. Nije se pronašla u tome, zahvalila se potom na saradnji i kondicionom treneru Mariji Lojanici, da bi u Indijan Velsu i Majamiju ostvarila ukupno pet pobeda radeći sa Darenom Kejhilom, koji je kao trener “Adidas grupacije” prihvatio da joj daje savete. Ali većinu ove sezone na turnire je putovala samo sa sparing partnerom.

                              "Kao prvo, veoma je pozitivno to što je došla do tog stanovišta da joj je potreban stalni trener. Mislim da bi za nju bilo dobro da pored tog trenera, koji će stalno putovati s njom, ima ekipu ljudi oko sebe, po ugledu na Novaka Đokovića. Možda ne u tolikom broju, ali bi bilo sasvim dobro da su tu recimo fizioterapeut, kondicioni trener, psiholog, jer je on potreban svim teniserima da povremeno razgovaraju i, konačno, dobar sparing partner, što je takođe jako važno", kaže Armenulić.

                              Ana je poručila da ima nekoliko trenera na umu s kojima bi razgovarala, ali da to teško može da učini dok je sezona u jeku.

                              "Ne znam šta je planirala, ali mislim da bi joj odgovarao profil trenera koji je radio nekad sa Lindzi Devenport (Adam Piterson p. a.). Možda čak i bivši trener Žastin Enan, Karlos Rodrigez. To bi bila sasvim dobra rešenja. Mene čudi da se Hajnc Gintard nije duže zadržao. Ne znam šta je bio razlog da ne nastave saradnju, ali on je bio pravo rešenje za Anu", uveren je Armenulić.

                              Ana je 19. na svetskoj rang-listi i ima sasvim dobru bazu za napredak ka prvih deset, što joj je cilj do kraja sezone.

                              "Pravo je vreme da nađe trenera. Da krene da radi s nekim ko bi je nadgledao na dnevnoj bazi. Njoj treba trener koji dobro zapaža gde greši, a mislim da je Rodrigez najbolji baš u tome. Ona je ofanzivna igračica, ima snažan servis i jak forhend, potrebno je samo da sredi neke elemente i podigne samopouzdanje, a to može samo kroz igranje i mečeve", poručuje potpredsednik Teniskog saveza Srbije.

                              Jelena Janković je trenutno najbolje plasirana srpska igračica, ali ona je ove nedelje posle skoro četiri i po godine napustila društvo deset najboljih na WTA listi. Trenutno je na 15. mestu, mada je svima jasno da i ona, kao i Ana, po kvalitetu mora da bude u samom vrhu.

                              "Imam neke informacije da se u Parizu nije najbolje osećala na zdravstvenom planu. Ne znam šta je u pitanju, ali to što pre mora da sredi jer tako ne može da se takmiči na najvišem nivou. Dakle, prvo zdravlje, pa sve ostalo", napominje Armenulić.

                              Kod Bojane Jovanovski je drugi slučaj. Pokazala je veliki potencijal, ali je trenutno u kritičnoj fazi karijere.

                              "Ti prelazi iz juniorskog u seniorski tenis su uvek nezgodni. Bojana ima dobru igru, odlične udarce, ali nekako kao da još nije napustila tu atmosferu juniorskih turnira. Morala bi da prestane da komentariše svaki izgubljeni poen, da ne razmišlja o propuštenom i da se koncentriše na sledeću razmenu udaraca. Potrebna joj je bolja koncentracija i sve će biti u redu", poručio je na kraju Radmilo Armenulić.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • ana jucer odlicna al to nista ne znaci haha,mnogo je puta ona tako odigrala,podere prvo kolo a onda u drugom neka druga ana hehe.danas ce joj bit dobar test jer ova marino nije losa.

                                Comment

                                Working...
                                X