Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nyman-Nemanja View Post
    Serena je veliki shampion i zato je vred i gledati,mada mi njen tenis nije lep iskreno.Justine je zato vrh i shteta shto je nisam gledao vishe...
    A sta to fali Sereninoj igri?

    Comment


    • Ochigledno nishta,i 12 gs-a to i pokazuje(il 13).Kazhem da nije lepa...
      Mentalna snaga nevidjena,fizichka snaga nevidjena,samo nije lepa igra,nestilizovana...

      Kazhem uporedi Justine i Serenu npr...
      “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
      Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

      Comment


      • Originally posted by Nyman-Nemanja View Post
        Ochigledno nishta,i 12 gs-a to i pokazuje(il 13).Kazhem da nije lepa...
        Mentalna snaga nevidjena,fizichka snaga nevidjena,samo nije lepa igra,nestilizovana...

        Kazhem uporedi Justine i Serenu npr...
        Mislio sam da ces reci da igra samo na snagu pa da reagujem odma.

        Comment


        • I ima 13 GS-a. Jos malo ce da stigne Rogera.

          Comment


          • Safina i Venus nece igrati na RG.

            Comment


            • [QUOTE=Nyman-Nemanja;491280]Ochigledno nishta,i 12 gs-a to i pokazuje(il 13).Kazhem da nije lepa...
              Mentalna snaga nevidjena,fizichka snaga nevidjena,samo nije lepa igra,nestilizovana...

              Kazhem uporedi Justine i Serenu npr...[/QUO
              Njena igra je sasvim korektna i lijepa za gledanje duga je stvar što ti voliš Justine i voliš njen stil igre,Serena je mnogo jača i ima mnogo jače udarce samim tim .A ti ako voliš stil drugih teniserki nije fer prema ostalim koji vole Sereninu igru da govoriš kako ona ima nestilizovanu igru.Btw ja poštujem tvoj izbor Justine je predivna teniserka sa odličnim sposobnostima pogotovo taj jednorucni beckhand.
              http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
              Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

              Comment


              • Originally posted by Jigsaw92 View Post
                I ima 13 GS-a. Jos malo ce da stigne Rogera.
                Šteta što nije mlađa pa da pokuša stići i Staffi Graf.
                http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                Comment


                • Originally posted by Adin View Post
                  Šteta što nije mlađa pa da pokuša stići i Staffi Graf.
                  Pa steta, ali ves sad je Serena dovoljno velika. ;)

                  Comment


                  • Originally posted by Adin View Post
                    Njena igra je sasvim korektna i lijepa za gledanje duga je stvar što ti voliš Justine i voliš njen stil igre,Serena je mnogo jača i ima mnogo jače udarce samim tim .A ti ako voliš stil drugih teniserki nije fer prema ostalim koji vole Sereninu igru da govoriš kako ona ima nestilizovanu igru.Btw ja poštujem tvoj izbor Justine je predivna teniserka sa odličnim sposobnostima pogotovo taj jednorucni beckhand.
                    Ne vidim kako bih uvredio ikog na taj nachin.To bi bilo kao da kazhem da Nadal ima dobru opremu,a Novak nema...Nishta tu nije uvredljivo.Jedna oprema je stilizovanija,jedna nije.Uostalom ta rech se poptuno mozhe zameniti sa rechju lepsha,a to bi ispalo isto uvredljivo,po tebi.
                    Jedina osoba koja bi iole mogla da se uvredi je Serena,ali mislim da nju bash briga.
                    “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                    Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                    Comment


                    • S obzirom kako Marija igra na sljaci ove godine. Mislim da ako tako nastavi ima ogrmonu sansu da konacno dodje i do RG-a. ;)

                      Comment


                      • Uuu, vidim Sarapova u finalu Lepo, lepo, nadam se da ce konacno da se vrati

                        Comment


                        • WTA je mnogo nepredvidiv, tako da to sto sad Sharapova igra finale, ne mora nista da znaci za RG.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Sharapova ima da chokne u ranoj fazi RG-a

                            Comment


                            • Ona kao naucila da igra na sljaci?
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Originally posted by Dacha View Post
                                Ona kao naucila da igra na sljaci?
                                Hahaah dobro je igrala juce protiv Wozniacki i nadam se da osvaja titulu al bice tesko !!
                                Ajmo Marijaa uz nju sam 100% danas u finalu !!!

                                Comment

                                Working...
                                X