Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kuznetsovu ponovo trenira Larisa Savchenko, sa kojom je osvojila RG 2009.

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Kuznetsovu ponovo trenira Larisa Savchenko, sa kojom je osvojila RG 2009.
      Videcemo sta ce joj to doneti, ona igra dosta lose u zadnje vreme.. Vreme joj je da se trgne.

      Comment


      • Očekujem sestre Williams da se pojave jer bez njih je monotono pogotovo no. 1 nam ne prikazuje zanimljivu i lijepu igru.Jedva čekam moj najdraži turnir Wimbledon i očekujem trofeje u rukama Rogere Federera i Serene Williams.
        http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
        Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

        Comment


        • I ja ocekujem trofej kod Serene. WTA gotovo ni ne gledam. Dosadno je bez sestara, Klajsters i Kuznjecove u najboljoj formi. ;)

          Comment


          • Kuznetsova je jako kvalitetna teniserka samo treba da poradi na kretanju ,inaće ona ima jako kvalitetne udarce i veoma dobru realizaciju poena.
            http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
            Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

            Comment


            • I Dementieva fali.

              Comment


              • Kuznetsovoj je problem glava...
                “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                Comment


                • Definitivno sve je drugacije bez sestara Williams pogotovo Serene...
                  Nadam se da ce brzo da se vrate obe, vreme je krajnje !! )

                  Comment


                  • Sester Williams prikazuju izuzetno dobar i kavalitetan tenis jer one napadaju i ne vole biti u defanzivi a takvi igrači su puno zanimljiviji od onih koji se peljaju po terenu.Bilo bi fino da Martina Navratilova i Staffi Graf Monica Seles i još neke velike legende ženskog tenisa pokažu ovim današnjim teniserkama kako se igralo u njihovo vrijem ,mislim da bi više od pola ženskog tura ostalo bez riječi.
                    http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                    Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                    Comment


                    • A to za Dementievu stvarno fali jer slabo se vidi taj bolrilački duh kod svih teniserki koji je ona imala to je teniserka koja nikada nije posustajala ni u najgoroj situaciji.Želim joj puno sreće i hvala joj za sve ove godine prikazivanja prelijepog tenisa za gledanje.
                      http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                      Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                      Comment


                      • Originally posted by Adin View Post
                        A to za Dementievu stvarno fali jer slabo se vidi taj bolrilački duh kod svih teniserki koji je ona imala to je teniserka koja nikada nije posustajala ni u najgoroj situaciji.Želim joj puno sreće i hvala joj za sve ove godine prikazivanja prelijepog tenisa za gledanje.
                        Lepo receno. Bravo.

                        Comment


                        • Klajsters ce ipak igrati na RG. ;)

                          Comment


                          • Originally posted by Jigsaw92 View Post
                            Klajsters ce ipak igrati na RG. ;)
                            Igrace?? Super vise i nje nema dugo jos os Parisa na betonu kad je izgubila u finalu od Kvitove nije se pojavljivala.
                            Jedva cekam da je gledam. O Sereni da ne govorim koliko mi nedostaje... ;)

                            Comment


                            • Originally posted by Mare_92 View Post
                              Igrace?? Super vise i nje nema dugo jos os Parisa na betonu kad je izgubila u finalu od Kvitove nije se pojavljivala.
                              Jedva cekam da je gledam. O Sereni da ne govorim koliko mi nedostaje... ;)
                              Uskoro će Serena na Wimbeldon jedva čekam,a Klajsters će biti blago osvježenje za sad jer ove druge teniserke ne prikazuju ništa značajno...
                              http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                              Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                              Comment


                              • Originally posted by Adin View Post
                                Uskoro će Serena na Wimbeldon jedva čekam,a Klajsters će biti blago osvježenje za sad jer ove druge teniserke ne prikazuju ništa značajno...
                                Zato i jedva cekam da se obe vrate. U ovom trenutku ako mozemo na nekog da kazemo da iole igra dobro,
                                to su Azarenka, Kvitova, Georges.. Narocito mi je drago zbog Geroges samo neka tako nastavi..

                                Naravno drago mi je i za Azarenku nju obozavam.. ;)

                                Comment

                                Working...
                                X