Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentativna kosarka (prijateljski mecevi, internacionalni turniri, kvalifikacije)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by taliesin View Post
    Spanija ce da se proseta do zlata vezanih ociju. Kad bude doslo do gustog istupice Pau Gasol i osvojice prvenstvo sam. Opet.
    nisam bas siguran da ce se prosetati, favoriti jesu iovako oslabljeni ali bas za za setnju ne bih se slozio.
    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

    Comment


    • Originally posted by Daba View Post
      nisam bas siguran da ce se prosetati, favoriti jesu iovako oslabljeni ali bas za za setnju ne bih se slozio.
      Isto je tako bilo i na poslednjem evropskom. Oslabljeni, trc, prc, ovo, ono, kad je doslo do medalja Gasol porastao za pola metra i razvalio. Bedak im je sto Ljulj ne moze da igra ali, kazem, kad zagusti bice "centrishi na Pauaua i ne razmisljaj mnogo". Ovi ostali rodrigezi, domingezi, fernandezi, martinezi i ostali chikoi su nebitni.
      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

      Comment


      • Comment


        • Meni ova ekipa nista specijalno, imali su i mnogo jacu. Ako izuzmemo ovih prvih 5, klupa im nije toliko dobra, da nam je ostao Teo u ekipi dobili bismo ih, potpisujem.
          Ovako, oslabljene i ostale ekipe, uz Francuze prvi favoriti.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Kakvi Francuzi, nema njih medu 4 potpisujem odmah. Vec sam pisao tanka je ova Spanjolska, bez krila, kronicno im nedostaju, sa rovitim Navarrom i ne iskoristivim Tricky Rubijem za ovu vrstu kosarke, uzet ce oni to zbog toga sto vecini nedostaju igraci, ali iskljucivo ce ovisiti o Pau Gasolu i Chachu Rodriguezu ako bude pametno vrtio pik sa bracom, mislim da ce cak i Marcova uloga biti manja jer ce moci udvajati reprezentacije koje nemaju teretne centre.

            Comment


            • Po mom misljenju samo braca Gasol su dovoljna da ih stave dobrano ispred svih na ovom prvenstvu. Ne vidim kako tu neko moze mnogo da parira, pa jos obojica sutiraju trojke u odlicnim procentima tako da nema udvajanja osim sa Rikija a 1 na 1 ne moze niko da ih sacuva. A i ostatak ekipe nije toliko tanak koliko se cini. Ja ocekujem i bracu Ernangomes i Abrinjesa da imaju solidnu rolu uz ove standardne.
              Last edited by Chupa; 22-08-17, 14:55.

              Comment


              • Macvan i Birca > Braca Gasol
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Moramo jako brzo da preuzimamo Gasola jer nemamo tog flastera koji bi mogao da ga cuva jedan na jedan. Isti cemo problem imati sa Porzingisom, a cenim da ce oni biti iznenadjenje prvenstva.

                  Comment


                  • Originally posted by taliesin View Post
                    Isto je tako bilo i na poslednjem evropskom. Oslabljeni, trc, prc, ovo, ono, kad je doslo do medalja Gasol porastao za pola metra i razvalio. Bedak im je sto Ljulj ne moze da igra ali, kazem, kad zagusti bice "centrishi na Pauaua i ne razmisljaj mnogo". Ovi ostali rodrigezi, domingezi, fernandezi, martinezi i ostali chikoi su nebitni.
                    Nije isto. Gasol je dve godine stariji, nije odigrao nista u SAS. I kako to da ovi ostali nisu bitni? Itekako je bitan igrac Reyes, jedan od dvojca Mirotic/Ibaka, Rudy kada je bio u formi, Navarro kad je bio mladji. Mi pricamo kako ce Navarro sa 37 godina da bude faktor, a nama se oprastaju igraci sa 28 "jer su mnogo dali reprezentaciji".
                    Objektivno, nisu vise Spanci toliko mocni. Bice ovo susret i sudar nekoliko bogalja, autsajdera iz senke i obogaljenih autsajdera. Itekako zanimljivo i ne preterano kvalitetno. Litvaniji se povredio Lekavicius i sad imaju 1,5 beka na evroligaskom nivou. Da im je Kalnietis zaradio Markovicizam, ne bi prosli ni grupu.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • A Latvija? Porzingis the Great, Strelniekis, braca Bertrans, Tima......hmm, lepo.

                      Comment


                      • Zna li neko gdje ima da se vidi statistika ovih pripremnih utakmica reprezentacija koje ce ucestvovati na Ep?

                        Comment


                        • ne verujem da to imas bilo gde na jednom mestu da je neko skupljao...

                          Comment


                          • Uvijek ima na acb

                            http://www.acb.com/redaccion.php?id=133784

                            Comment


                            • Da li neko ima info da li se oporavio Porzingis ili je nedovicevan?

                              Comment


                              • Nije ni bio povrijeden.

                                Comment

                                Working...
                                X