Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Napravice ovaj opet crveni, stalno ih tuce

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

    Comment


    • Evo jedva sam izdržao pola sata da gledam stvarno ne mogu. Ovu LE definitivno treba ukinuti majke mi
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Kakve gluposti dozvoljava sebi Felaini.
        sigpic

        Comment


        • Jbt prvo Miki, sad Lingard...

          Jel treniraju oni 1 na 1?


          Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

          Comment


          • Neka je Ibra masio sanse, pa ga jebi sto je povredjen.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Originally posted by Ser Deni ® View Post
              Jbt prvo Miki, sad Lingard...

              Jel treniraju oni 1 na 1?


              Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
              Kako da treniraju kada je sve islo na Ibrahima. Nije im on ni dao da trenraju to, samo dodavanja. E sada kada njega nema, sada kuku majko.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Strasno je koliko njima treba prilika da bi postigli gol.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Kako da treniraju kada je sve islo na Ibrahima. Nije im on ni dao da trenraju to, samo dodavanja. E sada kada njega nema, sada kuku majko.
                  Vidim ja da trebati novi treneri za suterske treninge i fitnes treneri.

                  Ovo je očaj.


                  Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                  Comment


                  • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                    Vidim ja da trebati novi treneri za suterske treninge i fitnes treneri.

                    Ovo je očaj.


                    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
                    Што фитнес тренери?

                    Comment


                    • Tri stopostotne i ne mogu da ga daju. Da ga jbs ovo nije normalno, na nivou cijele sezone da ne mogu sanse da iskoriste.
                      sigpic

                      Comment


                      • Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

                        Originally posted by Победа View Post
                        Што фитнес тренери?


                        Zbog povreda. Jako me čudi sta se desilo. Murinjovi timovi nisu kuburili nikad sa povredama uprkos dosta utakmica (Real, Inter, Celzi), a da ne pričam da ih je ovde rotirao dosta, pa su opet umorni.

                        Lester odigra celu sezonu u istoj postavi i osvoji PL.


                        Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                        Comment


                        • Mora Marsijal/Mata umesto Lingarda, ali mora!

                          Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                            Zbog povreda. Jako me čudi sta se desilo. Murinjovi timovi nisu kuburili nikad sa povredama uprkos dosta utakmica (Real, Inter, Celzi), a da ne pričam da ih je ovde rotirao dosta, pa su opet umorni.

                            Lester odigra celu sezonu u istoj postavi i osvoji PL.


                            Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
                            Тако сам и мислио, али сам убеђен да то нема везе с фитнес тренерима него с Мурињом и његовим начином рада у Јунајтеду. Истина је да он није имао повреде, у Челсију с истом поставом освојио лигу, тј. играла је углавном иста постава целе сезоне. Питање је колико Мурињо поштује речи тренера и колико тера по своме.

                            Лестер мислим да има Швеђанина неког за фитнес тренера који ради одличан посао, колко сам испратио Лестер чини ми се да ни ове сезоне нису имали проблеме с повредама.

                            Comment


                            • Ovaj Alvarez je žešći kikser golman. Kad god sam ga gledao, napravio je neki kiks koji je skrivio gol ili napravio 100% šansu. Zna ovako svašta da odbrani i onda primi smešno. Ne bi me čudilo da primi neki takav u drugom pol.

                              Miktarijan je imao odličnu šansu, ali ova Lingardova je prelagana. Imao je otvoren gol faktički. Golman mu nije zatvorio ništa osim sredine, gde je on i šutnuo. Mogao je da bira stranu, ugao, visinu, još je imao i vremena da odluči gde će.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Htedoh da napišem da je Felaini totalno beskoristan u izgradnji napada, al skontah da bi ta bilo suvišno.

                                Ipak ga napisah.

                                Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X