Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najizjednačenija grupa je ova gde se nalazi Šalke, koji je ipak tu blagi favorit.

    Ne znam koliko će Italijani shvatati tek sad ozbiljno ovo takmičenje obzirom da je izvesno da će od 2018.godine pa naredne tri sezone imati sigurna 4 učesnika u LŠ.

    Roma je tu pogotovo kritična jer oni ističu i šampionske ambicije, za Sasuolo sam siguran da će da gura koliko može u debitantskoj sezoni, Viola standardno ima da miksuje kao i prethodnih godina do top16, eventualno uz malo sreće i top8, a što se Intera tiče oni su mi nedorečeni. Iskreno igračkim kadrom su mi odmah iza Juvea, egal sa Romom, možda i malo preko, ali nikako da krenu nekako. Plus tu mi je karda i De Bur koji cenim da neće potceniti ovo takmičenje bez obzira na sve.

    Verovatno će Inter i najdalje dogurati od ovih Italijana, možda i do same završnice.

    Comment


    • Italijani sa 2 sigurna idu na 4 u LŠ i sigurno trebaju biti najsrećniji ali pitanje je da li bi se ova reforma uopšte i desila da se nije klimalo Englezima... A Interu i Milanu pre svega su izašli u susret sa računanjem rezultata (titula) iz prošlosti...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Po meni veliko s***e ovaj novi sistem takmicenja. Ovo do sada nije bilo lose, pruzala se sansa manjim ekipama da uzmu neke pare, ovako nasi predstavnici u evropi tek nemaju sta da ocekuju...
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Pruzala im se sansa da uzmu neke pare, a sa njima nista nisu ulagali, osim par njih koji imaju sugar taticu da im barem obezbedi kvalitetan trening centar.

          Comment


          • Jedino ko je tu sansu iskoristili su Bazel i Dinamo iz Zagreba, manje-vise su barem svake druge godine igrali LS i mnogo su oba kluba zaradila pritom njihovi timovi su 2 do tri puta jaci pre 7 godina.Bazel je mozda svake godine, mrzi me sada da i to trazim.Dinamo ili LS ili LE, pre uopste nisu imali tako konstantno evropsku jesen.Od svih ekipa oni su najvise profitirale u svakom smislu i bas su od 2009 pa do danas znatno ojacali tim i podigli ga na visi nivo.Bilo je i drugih klubova koji su od 2009 pa na ovamo koji su imali vise od dva nastupa ali nisu na najbolji nacin iskoristili tu sansu.Ili su se malo poboljsali ili su ostali na tom nivou od tada.Bazel jeste kasnije obezbedio direktan plasman u grupe, ali je poceo kao jedan od tri timova koji krecu iz treceg sesira.Mada ima dosta i do toga sto timovi iz tih zemalja nemaju tako talentovane igrace na kojima bi mogli da dobro zarade.Imali samo skromnu zaradu na igracima.Sem ako se ne ukrste medjusobno obe ekipe ce imati i vise nego dobre sanse za grupnu fazu LS kroz dve godine.

            Comment


            • Fudbal se gleda i prati zbog klubova iz ove 4. najace lige. Usudio bi se reci da kupe 95% navijaca u svetu. Msm ko jos navija za Porto u LS, a da nije portugalac... banalan primer.

              Comment


              • http://sportbild.bild.de/fussball/ch...190.sport.html

                Nova LŠ 2018. sa njom i novi termini - sve u jednom danu jedinu u 19h drugi u 21h, kao što je sada stanje sa LE.

                Comment


                • sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Velika je pomama na twu oko toga.
                    sigpic

                    Comment


                    • Postoje indicije da ce se ukinuti produzeci u LS. Ne znam kako im produzeci smetaju, a ne smeta im pravilo gola u gostima. Svim ovim novim pravilima tacno ce se izgubiti draz koju ovo takmicenje nosi sa sobom.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        http://sportbild.bild.de/fussball/ch...190.sport.html

                        Nova LŠ 2018. sa njom i novi termini - sve u jednom danu jedinu u 19h drugi u 21h, kao što je sada stanje sa LE.
                        Mislim da se u tekstu govori i utorkom i sredom od 19h i 21h...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Arsenal XI vs. PSG: Ospina; Bellerin, Mustafi, Koscielny, Monreal; Cazorla, Coquelin; Iwobi, Ozil, Oxlade-Chamberlain; Sanchez.


                          Ahahahaha, Arsen taking the piss.

                          Seltik sa petoricom u odbranu, mora se ovo kaznit sedmicom.

                          Comment


                          • Jel moguce da mrtvi rts ne prenosi nista veceras?
                            Pa tacno ih treba zapaliti...

                            Comment




                            • Etihad uopste ne izgleda dobro.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X