Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aki ti cudo napravis kad nema Dzake ili proslih sezona Kazorle, sta mislis kako li je igrati bez Luke Modrica?
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Aki ti cudo napravis kad nema Dzake ili proslih sezona Kazorle, sta mislis kako li je igrati bez Luke Modrica?
      Pretesko.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Jel ovim postom pokusavas da se uvuces Princeu,i ostalim postovaocima Pepa
        Fixni, tesko da mozes da zavadis stare tripletarske kajle

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Pretesko.

          Ima to logike ali je Zidan usro ovu tekmu i to baš baš.Poštujem ga što Benzema počinje ispred Morate jer smatram Benzemu (još uvijek) boljim igračem i igračem koji se bolje uklapa u Realov stil i samim tim igracem koji je bitniji za Real i radje cu gledat njega u malo losijoj formi jer ce je kad tad povratiti, nece sigurno sjedenjem na klupi.Morata je idealan za ovo što radi trenutno.

          Ono što Zidanu ne ide su stalne rotacije, treba rotirati pogotovo sa klupom kakvu ima Real (vjrv najbolja na svijetu trenutno) ali opet i te rotacije cine da neki igraci nisu u formi i da ekipa ne igra dobro.

          Ova formacija 4-2-4 je samo kec na jedanaest.
          - 19 Grand Slams titles (84 titles)
          - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
          - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
          - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
          - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
          - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
          - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
          - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

          Comment


          • Zidanova je jedina greska sto u timu nema rezervu za Kazemira
            Last edited by Lion; 03-11-16, 00:37.

            Comment


            • Definitivno Real nema pravu zamjenu za Kazemira, odnosno takav tip igraca i sad imaju taj transfer ban, morali su nesto povodom toga da urade, ali za Modrica na svijetu ne postoji zamjena sto se mene tice. Real nema sredinu trenutno uopste, naravno da je na Zidanu ovaj kiks i generalno jako lose izgledaju poslednjih mjesec i nesto dana, nesto slicno kao i Barsa samo sto Zidan mnogo vise rotira od Enrikea i igra se sa formacijama. I jedni i drugi stoje odlicno s obzirom na igru i nema sumnje da ce u zenitu biti kad to bude najpotrebnije. Real je aktuelni sampion Evrope i bilo bi previse da odbrane titulu, imaju kadar svakako ali bi mozda trebali da se fokusiraju na Primeru za promjenu i da pokusaju da dodju do titule napokon.
              sigpic

              Comment


              • Ma ne fali Juveu Pogba nikako, oni su 3 puta jaci sa sve odlascima/dolascima, ne provociram uopste da me ne shvatite pogresno...

                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                Comment


                • Svakako im vise fale Pirlo i Vidal.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pricam za proslu sezonu, izgledali su sasvim dobro na Alijancu, cak stavise nesrecno su ispali, ne kazem da nece dogurati dalje ove sezone ali nisu jaci po meni sa odlaskom Pogbe i to je to

                    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by Prince View Post
                      Fixni, tesko da mozes da zavadis stare tripletarske kajle
                      Ma taman posla, tebe sam naveo jer si tu bio prvi,a veliki si njegov pobornik,pa sam ocekivao da ces podrzati kolegu,al ti nista, a koliko vidim ni ostali


                      A od triplete,strumfete...nema od toga nista znas to i sam u te bajke mozda samo ,iskreno Ajnstajn veruje
                      Last edited by 61563; 03-11-16, 01:28.

                      Comment


                      • Sturaro izgubljen u vremenu i prostoru.

                        0:11

                        Comment


                        • Originally posted by 61563 View Post
                          A od triplete,strumfete...nema od toga nista znas to i sam u te bajke mozda samo ,iskreno Ajnstajn veruje
                          U zabludi si, phone brate. Svaki cilj je dostizan

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            Pricam za proslu sezonu, izgledali su sasvim dobro na Alijancu, cak stavise nesrecno su ispali, ne kazem da nece dogurati dalje ove sezone ali nisu jaci po meni sa odlaskom Pogbe i to je to

                            Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                            Ma sigurno da nismo jaci kad njegova zamena (Pjanic) ne igra ni blizu svog nivoa. Bojim se da ne bude flop, tj da se nece snaci u Juventusu. Sredina terena nama je bila najaci deo tima godinama unazad, sada je najslabiji deo.

                            @Vladan

                            Pirla i Vidala uopste nismo zamenili kako treba. Kreativnost koju smo dobijali od Pirla vise je nemamo, msm March je odlicna igrac ali drugaciji stil igraca. Khedira je isto fenomenalan, iako je trenutno u q, isto tako nije zamena Vidala, jednostavno ono sto Vidal moze da nam pruzi na terenu, to Khedira ne moze.

                            Comment


                            • Mnogo se ocekivalo od Pjanica, a decko ove sezone bas los. Mislim da je odigrao samo dobro protiv Sasuolo, gde je leteo. Ako dodje Witsel sad u januaru, skeptican sam, jer ne vidim kako on moze napraviti neku razliku na terenu. Eto dobili bi na cvrstini mozda, ali kreativac je potreban.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Bas pretjerujete za Pjanica,ali hajde svako ima svoje...protiv Milana meni odlican,Empoli najbolji na terenu daleko,pa protiv Sampe go i asist,ali ok
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X