Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Juve osvaja LS ove godine.

    Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • za malo vaskes za 3-4 pogodio je precku u 93min nakon kornera ljepo je primio na grudi i opalio sa sve snage ali nije imao srece
      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

      Comment


      • Sva ulaganja Maminja padaju u vodu.

        Comment


        • Veliki Zidane je uzeo bod protiv Legije.

          Comment


          • Originally posted by Klopptimism View Post
            Juve osvaja LS ove godine.

            Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
            Kao i Liverpool

            Comment


            • I svake godina ista prica. Odigraju u grupi kao majmuni, glupiraju se, zavrse kao drugi, onda im u osmini finala padne Bayern/Barsa i ostlai jaki timovi, i naravno ispadnu i posle se pitaju sto su ispali. Alo sine branis se od mrtvog Liona kuci od 13. minuta, tebe protivnicki gol ne interesuje, sramota. Ceo zivot golovi padaju posle prekida, ja stvarno ne znam sta je tu problem. Prosecno u sezoni se prima oko 20-25 golova od cega sigurno 20 primaju posle prekida.
              Sledece kolo gostovanje Sevilje i naravno mrtvi 3-5-2, cuvace se 0-0 i cekati kontre, naravno to nece piti vodu i ja ocekujem poraz tu, jer ovakvom igrom ne treba da se ide dalje.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Originally posted by bice View Post
                I svake godina ista prica. Odigraju u grupi kao majmuni, glupiraju se, zavrse kao drugi, onda im u osmini finala padne Bayern/Barsa i ostlai jaki timovi, i naravno ispadnu i posle se pitaju sto su ispali. Alo sine branis se od mrtvog Liona kuci od 13. minuta, tebe protivnicki gol ne interesuje, sramota. Ceo zivot golovi padaju posle prekida, ja stvarno ne znam sta je tu problem. Prosecno u sezoni se prima oko 20-25 golova od cega sigurno 20 primaju posle prekida.
                Sledece kolo gostovanje Sevilje i naravno mrtvi 3-5-2, cuvace se 0-0 i cekati kontre, naravno to nece piti vodu i ja ocekujem poraz tu, jer ovakvom igrom ne treba da se ide dalje.
                I mene je iznervirao pristup. ALi nama se srednji red raspada bukvalno u ovim trenucima. Pjanic igra daleko ispod svog proseka, nema ga na terenu, Marcha se tek vratio posle povrede, a Khediri ne znam koji je q ali ni on ne briljira vec duze vreme. Bez Dybale fali nam dosta kreativnosti i fluidnosti.

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  I svake godina ista prica. Odigraju u grupi kao majmuni, glupiraju se, zavrse kao drugi, onda im u osmini finala padne Bayern/Barsa i ostlai jaki timovi, i naravno ispadnu i posle se pitaju sto su ispali. Alo sine branis se od mrtvog Liona kuci od 13. minuta, tebe protivnicki gol ne interesuje, sramota. Ceo zivot golovi padaju posle prekida, ja stvarno ne znam sta je tu problem. Prosecno u sezoni se prima oko 20-25 golova od cega sigurno 20 primaju posle prekida.
                  Sledece kolo gostovanje Sevilje i naravno mrtvi 3-5-2, cuvace se 0-0 i cekati kontre, naravno to nece piti vodu i ja ocekujem poraz tu, jer ovakvom igrom ne treba da se ide dalje.
                  Pa dobro ok je bod ako se uzme u Sevilji,nakantace Dinamo ako bude trebalo za gol razliku i bice prvi
                  E sad tim za osvajanje LS svakako Juve nema mozda. se januaru nesto odradi al tako sad stoje stvari

                  Tako da Colo uzmi im sve

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Zidan zvani Roy Hodgson 2
                    Dobar je Woy...


                    Ka Barsin fan, ja se nadam da ce Zizu ostat sto vise na klupu Reala.


                    Arsenal ce konacno prvi da zavrsi i kakvi su maleri doce im Bajern ili Real. ;D

                    Trenutno - Bajern, Juve, Siti, Real... Cini mi se da ce drugoplasirani bit "top" seeds.

                    Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                    Comment


                    • Ako ce Zidan bit na klupi, daj Real svaki put nama.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Zidan je izasao sa 4-2-4 formacijom bukvalno.Nije to 4-4-2 kao graficki prikaz nego 4-2-4.Morata i Benzema ne mogu zajedno i gotova priča.

                        Još mi u glavu ne ide šta je izveo na teren...na stranu sve povrede ali...
                        - 19 Grand Slams titles (84 titles)
                        - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
                        - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
                        - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
                        - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
                        - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
                        - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
                        - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

                        Comment


                        • Sto se tice Arsenala,Realu moze klupa da bude i prazna ,pregazili bi ih kao plitak potok...

                          Comment


                          • @ Aki

                            Zelis Real? Brzo si izgleda Monaco zaboravio.
                            Last edited by Rossonero; 02-11-16, 22:11.

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              Sto se tice Arsenala,Realu moze klupa da bude i prazna ,pregazili bi ih kao plitak potok...
                              Hajde veliki pratioce fudbala prosvjetli nas nekim argumentom za promjenu.

                              Svaka izjava, apsolutizam.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Počelo je počelo Prebacite se lepo u onu temu da uživamo

                                Comment

                                Working...
                                X