Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Kad ste kod Ronaldinja, skoro sam naleteo na ovaj gol. :S

    Comment


    • Pep 28% posjed, vjerovatno prvi put u karijeru.

      Siti ni kriv ni duzan do gola i zamalo preokreta...

      Dajte Paka Alkasera, Suarez uzasan. Gomes najboljih 45 minuta u dresu Barselone, bas mi je milo, nadam se da ce mu ovo podic samopouzdanje.

      Comment


      • Govorim subjektivno.
        Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

        Comment


        • Ovaj uporedjuje Ronaldinja sa 2-3 vrhunske sezone i Mesija sa 10vrhunskih sezona...jedino mi je zao sto prije nije bilo interneta da i ostali fudbaleri dobiju hejtere a ne sada samo Mesi i Ronaldo...mada kada vidim kako pojedini pisu zao mi je sto ima uopste interneta

          Comment


          • Preloše. Ne zna se tko pije a tko plaća. Nikakve kompaktnosti i discipline, a puno je izmjena jbg. Ne ide sa Ramseyem na krilu ako nema Bellerina na beku ili bar još jednog brzog napadača uz Alexisa, to je odavno jasno kao dan.

            Comment


            • Kakav crni Mesi sa Ronaldinjom u istoj recenici Mesi je svakako vise uradio i vise osvojio od Ronaldinja u svojoj karijeri. Mesi je konstantiji i vec 10 godina je u vrhu svetskog fudbala. Ali Ronaldinju na vrhuncu svoje karijere je daleko bolji fudbaler od Mesija na vrhuncu svoje karijere. Pa se postavlja pitanje da li su vama bitniji trofeji ili sam fudbal kada se odlucuje ko je bolji, ali ako je ovo drugo, nema potrebe uopste pokretati tu diskusiju.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Ma nisam ja hejer nijednog igrača a pogotovo ne Messija. Ipak, ja navijam za Barcu. Rek'o sam post iznad subjektivno. Ali nebitno, više je post bio iz šale nego ozbiljan.
                Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                Comment


                • Je li moguce da vam je Ronaldinjo bolji od Mesija, moj zadnji post.

                  Comment


                  • Ronaldinjo je imao taj neki fudbalski glamur. Izvodio je poteze na utakmicama kao ovi sto na freestyle-u. Romantik, boem.. Al' Messi je Messi jbg..
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Ne znam bas to za vrhunac forme pa Mesi je dao skoro 100golova za godinu dana...Ronaldinjo je madjionicar sa loptom i veliki talenat, a Mesi je taj talenat pretocio onako kako treba...

                      Comment


                      • Moj Sterling

                        Comment


                        • Da.

                          Iz prostog razloga. Ronaldinjo mi je pružio više radosti u fudbalu od Messija. Nikakve tehnikalije, ko je više dominirao, koliko sezona, koliko trofeja...jednnostavno sam više uživao gledajući Ronaldinja.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Da.

                            Iz prostog razloga. Ronaldinjo mi je pružio više radosti u fudbalu od Messija. Nikakve tehnikalije, ko je više dominirao, koliko sezona, koliko trofeja...jednnostavno sam više uživao gledajući Ronaldinja.
                            Pošteno

                            Comment


                            • Шта ли ради Тер Штеген..

                              Comment


                              • Kakvi refleksi bahhaha

                                Comment

                                Working...
                                X