Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Pobeda.. View Post
    Nije ni meni on najbolji trener, to mesto je rezervisano za Simeonea, ali ne moze da se poredi Barcina igra sada i ona s Pepom. Enrike je prevara koju vadi sto ima 3 strasna individualaca koji se razumeju i cesto resavaju utakmice individualnim kvalitetom.
    Tako isto mozes da kazes da su Pepa vadili Xavi i Inesta, koji su bili kostur Spanije i Barce. Da su razumem ja Pepa ne smetram za veliko trenera cak ga vise smatram medju precenjenijim trenerima.

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Moram da ti kažem da grešiš. Pogledaj ih u Primeri, i sve će ti biti jasno. Nije to više ona ekipa koja igra samo na kontre. Počeli su da igraju i lep fudbal na oko. Više pasova, više napada, više šuteva, lepša, tečnija igra. U 5 pobeda u Primeri, samo je jedna završena sa 1-0 ( i to su u toj utakmicu šutnuli preko 20 puta). O čemu pričamo, 4 pobede (br. golova na utakmicama 7,5,4 i 2).

      Da, imaju 3-0 u LŠ, ali računajući da im je prva pobeda došla kad nisu bili u formi, a druga protiv Bajerna, ne možeš samo da kažeš, igraju defanzivno to je to.

      Naravno da će Simeone velike derbije igrati sa svojom starom taktikom. Ne znam ni što bi je menjao kad mu je davala rezultate, ali ova ekipa pokazuje nešto sasvim novo.
      Originally posted by z0La View Post
      Moram da ti kažem da grešiš. Pogledaj ih u Primeri, i sve će ti biti jasno. Nije to više ona ekipa koja igra samo na kontre. Počeli su da igraju i lep fudbal na oko. Više pasova, više napada, više šuteva, lepša, tečnija igra. U 5 pobeda u Primeri, samo je jedna završena sa 1-0 ( i to su u toj utakmicu šutnuli preko 20 puta). O čemu pričamo, 4 pobede (br. golova na utakmicama 7,5,4 i 2).

      Da, imaju 3-0 u LŠ, ali računajući da im je prva pobeda došla kad nisu bili u formi, a druga protiv Bajerna, ne možeš samo da kažeš, igraju defanzivno to je to.

      Naravno da će Simeone velike derbije igrati sa svojom starom taktikom. Ne znam ni što bi je menjao kad mu je davala rezultate, ali ova ekipa pokazuje nešto sasvim novo.
      To je najveci mit da Simeone igra samo velike derbije na taj nacin . Ne sme Colo da se otvori ni u jednom dvomecu i onda puca penale protiv Psv-a prosle sezone, Leverkuzena i sl. Ne pratim standardno Primeru, pa i ne bih ulazio u sada neke detalje, ali generalno nije mi trpanje Granade i Hihona bas neki osnov za promenu misljenja.

      Comment


      • Za mene utakmica veceri sada u 19h, Inter-Southampton, malo izmenjeni sastavi, ali ocekujem dobar mec.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Kakva je rupa ovaj Josida

          Sautemptonu povredjena 3 igraca i to sve bekovi

          Odlicna lopta Virdzila i onda komicna reakcija Rodrigeza

          Dobar tempo za sad, Puel rotirao ali nisu uspavani igraci kao protiv Sparte
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Kako je los ovaj Inter u ovih 25min, sta je ovo, Sautempton ko da je za klasu bolji od njih, ne znam dal su jedan napad sastavili
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Pa kakva su ovo ploditeljska dodavanja Tadica !!!!
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Mnogo bolji Sautempton, Jay Rodriguez najlosiji kod gostiju, neverovatno kako je covek propao, no povrede su ucinile svoje. Kad se setim kako je kidao pre 3-4 sezone sa Lambertom.

                Inter katastrofa, nema nikakve igre, sve nesto na silu.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Ovaj Romelu napokon lici na igraca koga je Celzi i trazio u njemu
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Au kako je nabio Kandreva, hiruski precizno,bravo, prva kasvetna akcija Intera

                    Dajte jos golova
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Brozovic totalno nepotrebno crveni skuplja, sta li u njemu vidi Celzi stvarno mi nije jasno, cak se pise da smo letos bili vrlo blizu njegovog potpisa

                      Sad mozda treba probati sa onim Perisicem iz kontre
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Dal je realno da će Inter da pobijedi.....

                        Comment


                        • Jedno 1-4 realno .

                          Respect Samire .
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Zašto Inter (bar kad god ja pratim) ovako šugavo pobjeđuje, ali stalno?

                            Comment


                            • Ako iz ovih sansi nisu dali, vala stvarno ne znam kad ce.

                              Hadanovic sve odbranio

                              Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Nezasluzena pobeda, bolji bio Sautempton, al' ajde, konacno i Inter da zabelezi pobedu.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X