Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da im je cak Roberto i najbolji asistent, znaci i napred kada ide vrlo je koristan.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Mislim da im je cak Roberto i najbolji asistent, znaci i napred kada ide vrlo je koristan.
      Ne samo Barcelone, nego cijele lige mislim. Nisam siguran, ali mislim da jedini u ligi ima 4 assista, a nije igrao sve utakmice
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Zamolio bih fanove PL da mi objasne na osnovu cega ne postuju Atletiko, koji je u ovom trenutku mozda i najbolji tim Evrope, a vec godinama u Top (velikoj) 4. Kazete, Arsenal bi njih izbacio sigurno, tim koji se svake godine oprasta od titule malo posle Bozica i koji ispada svake godine u 1/8 finala LS. Oni bi kao sigurno izbacili Atletiko, koji se bori za titulu u Spaniji(2014 prvi, prosle godine bili do poslednjeg kola na 2. mestu sa istim brojem bodova kao Barsa, trenutno lideri uz gostovanje na Kamp Nou, neporazeni u svim takmicenjima uz pobede nad Bajernom koja je trebala da bude ubedljivija. Na 2 meca protiv Barse u gostima i Bajerna su primili 1 gol, to ne moze niko, Arsenal bi primio 5), tim koji ispada samo od RM u LS, a u ligi ih redovno dobija, a sva tri meca su izgubili jedva(finala znamo kako, a pre 2 godine je bilo 0:0 1:0) i plus tim koji konstantno muci Barsu kad igraju, a izbacili su ih 2 puta iz LS plus su izbacili Bajern. To je kao kada bi neko rekao da ce Monfis da izbaci Mareja(slican Atletiku, u rangu sa najbolja 3 ali bez titula, a daleko ispred ostalih), jer eto igra atraktivnije. Napisao sam ovo, jer zelim da mi neko napise zasto smatra da je Arsenal bolji, posto volim da cujem svacije misljenje, plus svaki put bude jos neka nova informacija, pa nesto naucim sto trenutno ne znam.

        Comment


        • Originally posted by Dale View Post
          Ako Roberto u dosadasnjem toku sezone nije normalan desni bek, onda stvarno ne znam ko je

          Ok, za Mathieua se potpuno slazem, taj ne zasluzuje da igra u prvoj spanskoj ligi, a narocito ne u Barceloni. Umtiti ? Momak je bez slabe partije otkako je stigao, ili je vrlo dobar, ili je fantastican, trece nema, veceras takodje brutalan, Pique i Mascherano nema potrebe da se prica, a Dignea si isto spomenuo, sasvim solidan lijevi bek, a sto je najbolje zamjena za fantasticnog Albu. Ova odbrana je sve, samo nije losa .

          Sto se utakmice tice, krivo mi je sto jos neki gol nismo dali i to ne zbog Barce kao Barce, nego zbog Guardiole. Hvala njemu za sve sto je uradio za Barcu, ali mi je fakat muka od njegovog izmisljanja fudbala, a ulje na vatru je dolilo ovo izbacivanje Yaye iz tima, to mu bas nikad oprostiti necu. Nadam se da u iducem kolu opet uzimamo, da Gladbach uzima protiv Celtica i da onda u petom kolu Gladbach ne gubi, te da onda City dolazi u bas prejebenu poziciju sto se tice prolaska dalje . A osim onoga sto je uradio s Barcelonom, ja stvarno ne vidim da je nesto jos u karijeri vrijedno divljenja uradio ( kao trener ) . S Bayernom bi ligu umobolna osoba osvojila, u LS je svake godine bio ubijen. U Cityu cemo tek vidjeti sta ce biti, mada sam ja misljenja da su oni donji ako se ne daj Bože De Bruyne opet povrijedi, mada i s njim zdravim ne vidim da ce biti sampioni Engleske ..
          Slazem se ja sa tobom skoro sve,ja sam samo poredio dve Barse,i jednostavno mislim da je ona prva bila bolja ako nista za odbranu.
          Zbog toga mislim da ove godine nema titula.
          E sad sto sadasnje odbrane tice S.roberto mi je previse ofanzivan za ovakvu odbranu Barse,al ok,Dani Alves mi je bio bolji

          Maskerano sam rekao paklen i koristan igrac on se prilagodio za stopera i radi opasan posao,al fali klupa i zato je danas igrao beka za to nije.

          Umtiti ,rekao sam obecava nisam ga gledao mnogo ovo danas super skroz, samo sam rekao da mi je za stopera malo nizak

          Iskreno Alba je odlican njega sam hvalio odavno jos pre dva meseca za Digne se ne slazem on mi je mnogo losa izmena.

          I kao sto sam rekao,dobra je Barsa nema sta al zbog odbrane,kratke klupe mislim da ce je kostatiti titula ove godine.

          Al pre svega poredio sam odbranu 2009 Abidal,Pujol,Markes,Dani Alves,na klupi Pike,Silvinjo, sa ovom sada i kazao da mi je iz tog razloga ona Barsa jaca

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            Slazem se ja sa tobom skoro sve,ja sam samo poredio dve Barse,i jednostavno mislim da je ona prva bila bolja ako nista za odbranu.
            Zbog toga mislim da ove godine nema titula.
            E sad sto sadasnje odbrane tice S.roberto mi je previse ofanzivan za ovakvu odbranu Barse,al ok,Dani Alves mi je bio bolji

            Maskerano sam rekao paklen i koristan igrac on se prilagodio za stopera i radi opasan posao,al fali klupa i zato je danas igrao beka za to nije.

            Umtiti ,rekao sam obecava nisam ga gledao mnogo ovo danas super skroz, samo sam rekao da mi je za stopera malo nizak

            Iskreno Alba je odlican njega sam hvalio odavno jos pre dva meseca za Digne se ne slazem on mi je mnogo losa izmena.

            I kao sto sam rekao,dobra je Barsa nema sta al zbog odbrane,kratke klupe mislim da ce je kostatiti titula ove godine.

            Al pre svega poredio sam odbranu 2009 Abidal,Pujol,Markes,Dani Alves,na klupi Pike,Silvinjo, sa ovom sada i kazao da mi je iz tog razloga ona Barsa jaca
            Ok, postujem

            Vidjet cemo na kraju sezone sve, nadam se da neces biti u pravu, jer zelim da Barca uzme sve
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Reci da se zezaš Prince, nemoj biti ozbiljan...
              Ozbiljan sam, iako to bas i nije cest slucaj . Ja fudbal uopste ne dozivljam na taj nacin da bi me fasciniralo devet osvojenih bodova sa tri postignuta gola.

              Comment


              • Dale, posto mislis da City nece uzeti PL ove sezone, ko je po tebi glavni favorit za titulu?
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Originally posted by Tobdzija View Post
                  Dale, posto mislis da City nece uzeti PL ove sezone, ko je po tebi glavni favorit za titulu?
                  United

                  Ok, vecini ce sad vjerovatno biti smijesno, ali bih bio licemjer da mijenjam favorita poslije samo 8 kola
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Ne bi bio licemer, nego bi bio pametan čovek.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by Dale View Post
                      United

                      Ok, vecini ce sad vjerovatno biti smijesno, ali bih bio licemjer da mijenjam favorita poslije samo 8 kola
                      Sto je najjace i ja sam u toku predsezone mislio da su oni glavni favoriti, jer bas mi se svidelo kako je Mourinho odradio prelazni rok, dok ono na terenu ni na sta ne lici.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Originally posted by Dale View Post
                        Sto se utakmice tice, krivo mi je sto jos neki gol nismo dali i to ne zbog Barce kao Barce, nego zbog Guardiole. Hvala njemu za sve sto je uradio za Barcu, ali mi je fakat muka od njegovog izmisljanja fudbala, a ulje na vatru je dolilo ovo izbacivanje Yaye iz tima, to mu bas nikad oprostiti necu. Nadam se da u iducem kolu opet uzimamo, da Gladbach uzima protiv Celtica i da onda u petom kolu Gladbach ne gubi, te da onda City dolazi u bas prejebenu poziciju sto se tice prolaska dalje . A osim onoga sto je uradio s Barcelonom, ja stvarno ne vidim da je nesto jos u karijeri vrijedno divljenja uradio ( kao trener ) . S Bayernom bi ligu umobolna osoba osvojila, u LS je svake godine bio ubijen. U Cityu cemo tek vidjeti sta ce biti, mada sam ja misljenja da su oni donji ako se ne daj Bože De Bruyne opet povrijedi, mada i s njim zdravim ne vidim da ce biti sampioni Engleske ..
                        Uzeo je 14 trofeja, postao najtrofejniji trener Barcelone, a ti mu neces oprostiti Turea

                        Comment


                        • @ Mark it zero : Jesu sad uzasni, ali jos 90 bodova je u igri, niko ne garantuje da na kraju sezone nece biti cak ubjedljivo prvi, vidjet cemo

                          @ Pobeda.. : Rekao sam u prvoj recenici da sam zbog toga beskrajno zahvalan i to necu zaboraviti, ali eto neke stvari kod njega mi nikako ne odgovaraju, mislim da cesto ima potrebu da se pravi previse pametan i to je ono sto mi smeta. Naravno da je on top, top trener, ali za mene nije najbolji i to je to. Nek osvoji sa Cityem ligu ove godine, kroz dvije-tri godine i LS i onda cu promijeniti misljenje . Enrique bi ga bez vecih problema mogao stici, cak i prestici po broju trofeja u Barci i to uskoro, pa sumnjam bas da ce za dvije godine njega ljudi njega smatrati najboljim trenerom svijeta .
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Originally posted by Dale View Post
                            @ Mark it zero : Jesu sad uzasni, ali jos 90 bodova je u igri, niko ne garantuje da na kraju sezone nece biti cak ubjedljivo prvi, vidjet cemo

                            @ Pobeda.. : Rekao sam u prvoj recenici da sam zbog toga beskrajno zahvalan i to necu zaboraviti, ali eto neke stvari kod njega mi nikako ne odgovaraju, mislim da cesto ima potrebu da se pravi previse pametan i to je ono sto mi smeta. Naravno da je on top, top trener, ali za mene nije najbolji i to je to. Nek osvoji sa Cityem ligu ove godine, kroz dvije-tri godine i LS i onda cu promijeniti misljenje . Enrique bi ga bez vecih problema mogao stici, cak i prestici po broju trofeja u Barci i to uskoro, pa sumnjam bas da ce za dvije godine njega ljudi njega smatrati najboljim trenerom svijeta .
                            Naravno da imaju sanse u teoriji, nego sam ja razumeo da ti vise ne mislis to ali da ti je bzvz da promenis favorita posle 10 kola, to bi bilo glupo. A naravno ako stvarno mislis to, onda je okej, pa sve ekipe trenutno imaju sanse.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by Prince View Post
                              Ozbiljan sam, iako to bas i nije cest slucaj . Ja fudbal uopste ne dozivljam na taj nacin da bi me fasciniralo devet osvojenih bodova sa tri postignuta gola.
                              Moram da ti kažem da grešiš. Pogledaj ih u Primeri, i sve će ti biti jasno. Nije to više ona ekipa koja igra samo na kontre. Počeli su da igraju i lep fudbal na oko. Više pasova, više napada, više šuteva, lepša, tečnija igra. U 5 pobeda u Primeri, samo je jedna završena sa 1-0 ( i to su u toj utakmicu šutnuli preko 20 puta). O čemu pričamo, 4 pobede (br. golova na utakmicama 7,5,4 i 2).

                              Da, imaju 3-0 u LŠ, ali računajući da im je prva pobeda došla kad nisu bili u formi, a druga protiv Bajerna, ne možeš samo da kažeš, igraju defanzivno to je to.

                              Naravno da će Simeone velike derbije igrati sa svojom starom taktikom. Ne znam ni što bi je menjao kad mu je davala rezultate, ali ova ekipa pokazuje nešto sasvim novo.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by Dale View Post
                                @ Pobeda.. : Rekao sam u prvoj recenici da sam zbog toga beskrajno zahvalan i to necu zaboraviti, ali eto neke stvari kod njega mi nikako ne odgovaraju, mislim da cesto ima potrebu da se pravi previse pametan i to je ono sto mi smeta. Naravno da je on top, top trener, ali za mene nije najbolji i to je to. Nek osvoji sa Cityem ligu ove godine, kroz dvije-tri godine i LS i onda cu promijeniti misljenje . Enrique bi ga bez vecih problema mogao stici, cak i prestici po broju trofeja u Barci i to uskoro, pa sumnjam bas da ce za dvije godine njega ljudi njega smatrati najboljim trenerom svijeta .
                                Nije ni meni on najbolji trener, to mesto je rezervisano za Simeonea, ali ne moze da se poredi Barcina igra sada i ona s Pepom. Enrike je prevara koju vadi sto ima 3 strasna individualaca koji se razumeju i cesto resavaju utakmice individualnim kvalitetom.

                                Comment

                                Working...
                                X