Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Ne znam sta meni nabijate Chola na nos stalno, rekoh vam, ne interesuje me lik.
    Ko je tebe pominjao?

    Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Jebo vas Cholo zvani, ne znam dat vise od 2 gola.
      Originally posted by maliajnstajn View Post
      Ne znam sta meni nabijate Chola na nos stalno, rekoh vam, ne interesuje me lik.
      Toliko.

      Comment


      • Nakon sto sam ga ja spomenuo, odma podje statistika, ovo ono, 7 golova vamo tamo.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Ne znam sta meni nabijate Chola na nos stalno, rekoh vam, ne interesuje me lik.
          Kakakv si ti egocentrik niko te nije ni spomeno.Ne vrti se svijet oko tebe aki.
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Princara ga spomenuo, tvoj post nisam ni procitao kad sam pisao.

            Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              A po tebi je Umtiti los? I Maskerano? Pike? Daj ne zajebavaj. Buskec i Raketa pa i Inijesta odradjuju defanzivu podjednako dobro kao i ofanzivu.
              Ovaj tim Barselone je prejebeno jak. Fali im stabilan gosa (mada je i Ter Stegen veceras dominirao) i jedan napadac za podrsku. I boli ih patka.
              A Pep kada je preuzeo imao je mladog ultraperspektivnog Mesija od koga je napravio legendu, imao je Eta jednu sezonu cini mi se, imao je ekipu koja je bila u kanalu rezultatski (jer je za Barselonu sve sem titula neuspeh) i igracki su bili prezasiceni i mogu slobodno da kazem za njihove standarde losi.
              Ne mozemo se mi tu sloziti nikako jer je Pep za mene Otac svih trenera.
              Pa jeste imas Pujol i Markes izmena Pike a sad izmene Matje,sad nemaju normalnog desnog beka,Maskerano opasno koristan igrac al desni bek,aj nekako stoper.
              Umtiti obecava moze da bude dobar al suvise mi je nizak za stopera.
              A inace tad si imao Cavija i iniestu saklupe sa 24,Mesi 21,vec dve sezone u nogama,nije bas bio mlad vec bio ko sad Neimar zvezda
              Ja kazem nije ova Barsa smesna u top 5 sigurno,al ne bolja od one iz 2009,10

              Al ko sto kazes necemo se mi sloziti za Pepa,al junu ce pokazati koje u pravu

              Comment


              • Nista, cimaj me onda u junu.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Gledaj Sandu malo šta radi Poch sa Totenhemom, u kakvoj konkurenciji i sa koliko novca i sa kakvim igračima je krenuo

                  Šmeker za tog tvog Pepsona
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Originally posted by Pobeda.. View Post
                    Pre samo 4 dana, Atletico je dao 7 golova u ligi.



                    Uzeo je i 2010/11 kada nije imao Ibrahimovica, Eta, Turea i Anria.
                    Jel me zezas,razlika je bila sto je imao Iniestu jos boljeg,kao i boljeg Mesija,plus tad uskace Buskets,i u napadu David Vilja,a njemu Ture nikad nije ni igrao,mozda za nijacu slabija al opet prejak tim za sve,a i uigraniji su bili,to se najbolje moze videti na primeru Spursa koliko znaci kad igras bar dve sezone u 90 posto istom sastavu
                    Last edited by 61563; 19-10-16, 22:12.

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      Jel me zezas,razlika je bila sto je imao Iniestu jos boljeg Mesija,plus tad uskace Buskets,i u napadu David Vilja,a njemu Ture nikad nije ni igrao,mozda za nijacu slabija al opet prejak tim za sve
                      On je stvorio sistem gde je Messi u jednoj kalendarskoj godini dao 90+ golova. O cemu vise da pricamo, kapiram da neko kaze da je lose vodio Bayern, nije opravdao ocekivanja, tu jos moze da se raspravlja, ali da ti meni konstantno pricas da bi svaki normalan trener vodio onako Barcelonu..

                      Ne mogu dalje stvarno, videcemo u junu..

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Ne moze Colo, ali moze Venger. Venger bi ocitao lekciju Argentincu u duelu Arsenala i Atletika.
                        Bi a ajnstajn bi eto teskom mukom morao da pogleda najbolji tim u evropi trenutno.

                        Comment


                        • Ne gledam ja fudbal, ko te to slagao?
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Dobiješ dva penala i opet izgubiš.
                            sigpic

                            Comment


                            • Napoli se raspao posle povrede Arkadijuša Milika. Izabranici trenera Sarija ne mogu da se sastave kako u Seriji A tako i u Ligi Šampiona.

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                Pa jeste imas Pujol i Markes izmena Pike a sad izmene Matje,sad nemaju normalnog desnog beka,Maskerano opasno koristan igrac al desni bek,aj nekako stoper.
                                Umtiti obecava moze da bude dobar al suvise mi je nizak za stopera.
                                A inace tad si imao Cavija i iniestu saklupe sa 24,Mesi 21,vec dve sezone u nogama,nije bas bio mlad vec bio ko sad Neimar zvezda
                                Ja kazem nije ova Barsa smesna u top 5 sigurno,al ne bolja od one iz 2009,10

                                Al ko sto kazes necemo se mi sloziti za Pepa,al junu ce pokazati koje u pravu
                                Ako Roberto u dosadasnjem toku sezone nije normalan desni bek, onda stvarno ne znam ko je

                                Ok, za Mathieua se potpuno slazem, taj ne zasluzuje da igra u prvoj spanskoj ligi, a narocito ne u Barceloni. Umtiti ? Momak je bez slabe partije otkako je stigao, ili je vrlo dobar, ili je fantastican, trece nema, veceras takodje brutalan, Pique i Mascherano nema potrebe da se prica, a Dignea si isto spomenuo, sasvim solidan lijevi bek, a sto je najbolje zamjena za fantasticnog Albu. Ova odbrana je sve, samo nije losa .

                                Sto se utakmice tice, krivo mi je sto jos neki gol nismo dali i to ne zbog Barce kao Barce, nego zbog Guardiole. Hvala njemu za sve sto je uradio za Barcu, ali mi je fakat muka od njegovog izmisljanja fudbala, a ulje na vatru je dolilo ovo izbacivanje Yaye iz tima, to mu bas nikad oprostiti necu. Nadam se da u iducem kolu opet uzimamo, da Gladbach uzima protiv Celtica i da onda u petom kolu Gladbach ne gubi, te da onda City dolazi u bas prejebenu poziciju sto se tice prolaska dalje . A osim onoga sto je uradio s Barcelonom, ja stvarno ne vidim da je nesto jos u karijeri vrijedno divljenja uradio ( kao trener ) . S Bayernom bi ligu umobolna osoba osvojila, u LS je svake godine bio ubijen. U Cityu cemo tek vidjeti sta ce biti, mada sam ja misljenja da su oni donji ako se ne daj Bože De Bruyne opet povrijedi, mada i s njim zdravim ne vidim da ce biti sampioni Engleske ..
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X