Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Iako svi ocekuju da ce biti bas ruzno i da ce ih Barsa raznijeti mislim da nece biti tako, nadam se naravno ali ne vjerujem da ce Pep sebi dozvoliti da bude toliko otvoren kao u ligi. Takva igra je samoubistvo na Nou Kampu.
      sigpic

      Comment


      • Ja mislim da primaju 3 komada bez obzira kakav sastav izveli, i kako bi Pep postavio igru. Mesi se vratio, igra mu se, bice opasno. Onaj trojac napred je strasan, a Siti nema odbranu ko Atletiko pa da moze da ih odbrani... Moje mislenje, igracu 1 & 4+ inace

        Comment


        • Siti nema odbranu da napravi jedan CS u PL-u, kamoli protiv najboljeg trija na svetu...

          Videćemo, ne sumnjam da će Pep da nas iznenadi sa nečim. U svakom slučaju, biće odlična tekma.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ma kad ih otvore na sirokom Nou kampu,samo je pitanje kad ce prvi da primi Siti,od toga zavisi i broj golova u mrezi Sitija,al svakako 1
            I nada Celtic moze do pobede u Glazgovu,cisto malo da se zakuva u grupi,mada ne verujem u poraz Borusije

            Comment


            • A Barselona inace ima planetarno najjacu odbranu na svijetu.

              Kolko su ono neki dan primili od Celte
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Evo ga znalac.
                Covek koji je pre 2 sata javno priznao da nije pogledao nijedan mece Atletika ovo godine,tima koji je prvi na tabeli jednje od 2 trenutno najjace lige,i koji je do sada odigrao najveci derbi u LS ove godine protiv Bajerna,on nijendom nije pogledao tu ekipu.

                Pa koga iole zanima fudbal pogledace Atletiko.

                A sa druge strane barata sa informacijama o svetskim starletama i politickom cirkusu,i sad treba njegove komentare u vezi fudbala neko ozbiljno da shvati.
                Last edited by 61563; 19-10-16, 14:47.

                Comment


                • Svim srcem uz Siti veceras.
                  Volim ja Barsu i postujem, ali Pep je Pep.
                  Odlicno bi im leglo neko iznenadjenje veceras, da se prebrodi ova rezultatska mini-kriza. Pa onda u nove pobede.
                  Ali ce biti prejebeno, jer se vratio Mesi, pa i da je u nikakvoj formi opet samo njegovo prisustvo na terenu dodatno motivise ekipu, a i stvara mnogo vise prostora ostalim igracima Barse (pogotovo drugoj dvojici napadaca). Videcemo, nisu po meni toliko izraziti favoriti koliko se ovde misli. Moze Pep sa njima (valjda )
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Evo ga znalac.
                    Covek koji je pre 2 sata javno priznao da nije pogledao nijedan mece Atletika ovo godine,tima koji je prvi na tabeli jednje od 2 trenutno najjace lige,i koji je do sada odigrao najveci derbi u LS ove godine protiv Bajerna,on nijendom nije pogledao tu ekipu.

                    Pa koga iole zanima fudbal pogledace Atletiko.

                    A sa druge strane barata sa informacijama o svetskim starletama i politickom cirkusu,i sad treba njegove komentare u vezi fudbala neko ozbiljno da shvati.

                    Tvoja halucinacija je dokumentovana.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ma Barsa će da ih napadne odmah na njihovoj polovini. Ako nekako prođu taj presing, otvoriće se prostor za kontru. Tu leži neka Sitijeva šansa, iako je minijaturna.

                      Previše su slabi pozadi. Ne znam da li Kompani može početi tekmu. Ušao je za vikend sa klupe, bio Pepeov igrač u napadu nekoliko poslednjih minuta...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Mislim da City uzima ovo veceras. Barcelona igra slabije na pocetku sezone, igra im je nikakva, odbrana veoma losa, Ter Stegen nesiguran.

                        Najveci problem je sto ce Messi verovatno poceti utakmicu.

                        Comment


                        • Raduje da su u najacim sastavima oba tima. Nadam se da ce biti golova. Aguero po pravilu postize protiv Barse redovno kao i Messi sitiju. Odlicna tekma za neutralce. Mozda bas i Pep i Enrike odigraju nesto povucenije jer ako bi odigrali onako kako inace igraju bilo bi lagano 5+

                          Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Evo ga znalac.
                            Covek koji je pre 2 sata javno priznao da nije pogledao nijedan mece Atletika ovo godine,tima koji je prvi na tabeli jednje od 2 trenutno najjace lige,i koji je do sada odigrao najveci derbi u LS ove godine protiv Bajerna,on nijendom nije pogledao tu ekipu.

                            Pa koga iole zanima fudbal pogledace Atletiko.

                            A sa druge strane barata sa informacijama o svetskim starletama i politickom cirkusu,i sad treba njegove komentare u vezi fudbala neko ozbiljno da shvati.
                            Ne znaš ti Akija on ne voli uopšte defanzivan fudbal zato i ne gleda Atletiko . Čelzi je prozivao da teraju autobus godinu dana prosto ne miriše takav fudbal pa ga i ne prati Malo je nadmen i arogantan i misli da sve zna najbolje iako to nije slučaj , mene je pre mesec dana učio taktike u fudbalu i gde koji igrač treba da stoji i koja je njegova uloga na terenu a ja sam 15 godina trenirao fudbal što u Srbiji što preko al ajde ne treba mu zameriti
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              Evo ga znalac.
                              Covek koji je pre 2 sata javno priznao da nije pogledao nijedan mece Atletika ovo godine,tima koji je prvi na tabeli jednje od 2 trenutno najjace lige,i koji je do sada odigrao najveci derbi u LS ove godine protiv Bajerna,on nijendom nije pogledao tu ekipu.

                              Pa koga iole zanima fudbal pogledace Atletiko.

                              A sa druge strane barata sa informacijama o svetskim starletama i politickom cirkusu,i sad treba njegove komentare u vezi fudbala neko ozbiljno da shvati.
                              Nemoj tako brate, ima Aki svoje fanove ovde na forumu koji ga izuzetno cijene.

                              Inace, ako Pep izvede ovaj sastav koji sam postavio mislim da ce Barsi biti tesko jer ce odbrana Barse kao po obicaju izlaziti visoko a ovi su ultra brzi plus sto mogu da igraju strasan presing. Fernandinjo isto mag, iz dubine dugim pasom moze da izbaci citavu odbranu. Ne mogu ova trojica dati dovoljno golova za pobjedu Barse ako odbrana ne igra dobro. Najvise me ljuti kada primaju puno golova zbog gluposti, poklanjaju golove.

                              Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
                              Last edited by ognjen; 19-10-16, 15:10.

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Tvoja halucinacija je dokumentovana.
                                E posto dobro baratas uglomerom,sestarom,lenjirom,mogao bih da se preporucis Andjus,pa da lepo iz strucnog ugla pojasnis,tempo igre,crvene kartone i slicno.

                                Mislim tu ste ti bard,po fudbalskom znanju a on covek ce u penziju valjalo bi neko slican njemu da ga zameni.

                                Comment

                                Working...
                                X