Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cini mi se da ce prenos Lion-Juve biti na BHRT i FTV za gledaoce iz BIH koji imaju taj program, a nama ce sigurno "skremblovati" sliku ovi iz SBB-a...
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Cini mi se da ce prenos Lion-Juve biti na BHRT i FTV za gledaoce iz BIH koji imaju taj program, a nama ce sigurno "skremblovati" sliku ovi iz SBB-a...
      Ma to je jasno,skrebluju svei na Totalu,mada to je vlasnistvo SBB.
      Ja TV utorkom palim samo od 22h da gledam rijaliti na KCN

      Comment


      • Ima prenos i na RTRS i to naravno skremblovano
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • To je meni jedna od boljih stvari, što mi nikad ne skrembluju kanale u regionu.. meni realno samo za sportske događaje i trebaju RTRS, HRT, SLO itd.

          I ja ću najverovatniji imati Lyon - Juve kao glavnu tekmu.

          Comment


          • Bas ocajna ponuda sto se utakmica tice, najzanimljivije definitivno Leverkusen-Totenhem i Sporting-BVB.

            Ne pamtim kad je LS bila slabija sto se imena ekipa tice.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • ....

              Lyon have scored in all 15 home games at their new stadium, winning 12 of those games and losing only once.

              Comment




              • Stroga šminka. I svi su ovako obučeni.
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Lep gol Obamejanga, kakva brzina i odlican finis

                  Comment


                  • Asensio
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Večno Gigi na golu.

                      Comment


                      • Djidji,najbolji golman svih vremena

                        Comment


                        • Bonuci retard, ne verujem da je onakav penal napravio... Sreca pa je Supermen na golu.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • отац
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Tih koliko smo losi jbm ti sunce, ne zna se ko je gori. Samo Gigi sto je otac na terenu. Dani Alves katastrofalan, kao neki rekreativac, izgubio je brdo lopti.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Ovaj King je uvek igrac manje za Lester a Ranijeri ga redovno forsira kad treba neka rupa da se popuni, pa i Okazakija da stavis tu bar ima da preore teren ako nista drugo

                                Mendi i dalje povredjen

                                Olbrajton standardan kako god da igra

                                Kapustka bukvalno ni minuta nije dobio
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X