Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva lopta Pjanica za Higuaina i eto 2-0.
    Nikad Pjanic na registi, ovo je valjda dobar dokaz Maxu.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Ma kriminal je Dinamo, ova lopta Pjanića može samo protiv njih da prođe.

      Comment


      • Nije dozvolio Auba da bude ag.

        Inace sramotno boksovanje Navasa.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Kakav kiks Navasa. Ronaldo za sad majstorski mora da se prizna. Drugi njegov gol ponisten opravdano zbog ofsajda, a mozda bi dao jos jedan da Hames onu kontru nije upropastio.

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Ma imao sam i ja FOX Sport HD, al kad ti se ostatak familije nakaci na yt onda ces gleda malo morgen.
            Probaj ovaj http://apkfifa.com/Soccer/real-madrid-vs-dortmund.html

            Nije Ace ali je odlicna slika a mislim da ne opterecuje internet pretjerano. I kod mene se nakacili na yt.

            Comment


            • ompletan BBC ucestvovao kod gola + James.

              U ovom Realu BBC + Modric + Kross + Ramos + Marcelo + Carvajal + Navas su kvalitetom 2 lvl-a iznad svoje konkurencije i moraju igrati haman pa uvijek.
              Ako ih jednu tekmu ne ide, nemaju ideje i inspiracije i onda u igru uđu Morata/Vasqez ili Asensio i riješe tekmu nekom dobrom partijom ne znači da isti igraci moraju poceti sljedecu tekmu i razjebati kompletnu ekipu.Zna se ko je vec uigrana ekipa i oni jos itekako imaju vrhunskog fudbala u sebi.
              Jedino neke povrede ili period kad se igrač vraća poslje povrede, pa da se vise rotira, inače se najjačih 11 mora znati i to oni u ekipi moraju znati također, ali istovremeno se klupa mora boriti lavovski.To jest tesko za postici, neki se bore lavovski i treniraju a nemaju toliko šanse, ali jbg....to je fudbal.Zizu kad to uspije nema zime za Real.
              Povreda ce uvijek biti dovoljno tako da ce svi igrati

              Šteta za gol, baš šteta, kao i za onu neuspjelu asistenciju Jamesa za Ronalda kad su isli 2 na 2.Varan jos jednom dokazao da je odlican, ali kao treci stoper.Pepe je idalje klasa Valjda sto prije udje u top formu
              - 19 Grand Slams titles (84 titles)
              - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
              - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
              - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
              - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
              - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
              - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
              - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

              Comment


              • Mnogo visoko igra Dortmund, i bas me cudi kako ih Real nije nagrdio jer su imali nekoliko otvorenih kontri ili sanse za iste, ali redom CR, James i Benzema su gresili ili kocili u kljucnim momentima. Primetio sam kako James i Benzema drze na oku Weigla konstantno kada je lopta u toj prvoj trecini terena, zna i Zidane kakvu pretnju taj mali predstavlja po Real i samim tim monitoringom, dosta usporavaju Dortmund.

                Ousmane je imao par finih poteza, ali sebicnost, neodlucnost i to sto ga Danilo poprilicno zaustavio nekoliko puta, govori da je usao poprilicno nervozan, ali dobro, za njegove godine nekako prirodno, pogotovo kada je protivnik Real.
                Jedna od stvari koja mi se svidja trenutno u postavci Tuchela je Guerrero koji dodje kao specijalac po toj levoj strani, i dosta se dao akcenat na odbranu po toj strani, sto se i vidi po partiji Balea koji ne vidi loptu uopste, prvi put sam ga zapravo video u aktivnoj fazi kada je promenio stranu i centrirao Benzu za onaj sut glavom, doduse iz ofsajda.

                Spomenuo sam i boksovanje Navasa, ali htedoh dodati kako sam od pocetka meca nekako osetio nesigurnost kod njega, gotovo svaku loptu je boksovao, cak i one koje mozda i nije morao, dok je ovu morao, ali daleko daleko bolje.

                Suma sumarum, naivno usao Tuchel u mec, a opet Zidane mozda bojazljivo postavio tim jer sa ovako visokom odbranom Dortmunda, ne znam kako nisu iskoristili vise, mada mozda je do igraca.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Auuu kakva golcina Dybale
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Ispašće da sam od svog besa počeo i svoje da hejtujem, ali kod gola Dibale ne mogu da se oduprem mišljenju da je gošinger Dinama morao dooosta bolje da reaguje.

                    Comment


                    • Gazi Modric.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • I zakoci strim tacno pred go
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Zasluzeno izjednacenje. Ovi klinci u Dortmundu su bas gotivni.

                          Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Modric zeznuo u onoj situaciji, trebao se mnogo ranije osloboditi lopte jer se znalo da ce ga Gvereiro faulirati.

                            Evo Sirle je zalijepi.

                            Comment


                            • Uživao sam od ulaska Pjace na teren, napokon neka promena 4-2-3-1 Lepo izgledalo, kad bi bilo učestalije.

                              Inače, veseli Dinamo nije šutnuo u okvir gola koji brani Grande

                              Comment


                              • Pogodili su jednu precku u prvom poluvremenu i posle toga jedan sut pred kraj daleko od gola. Ocajna ekipa ali sto je najjace BBB su navijali od pocetka do kraja, i pri 0-4 su navijali kao da vode oni a ne da gube, za pohvalu stvarno.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X