Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbt. kad pogledam United toliko para potrosenih, ali ne mogu sastaviti jednu pravu postavu.

    Comment


    • Na kraju ce Juve vratiti Pogbu za nekih dvadesetak miliona . Nema nista od njega ako nastavi prevodilac sa ovom formacijom .

      Comment


      • Nastavit ce prevodilac sa 4-2-3-1. Tvrdoglaviji je od Wengera kada je u pitanju ta formacija.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Nastavit ce prevodilac sa 4-2-3-1. Tvrdoglaviji je od Wengera kada je u pitanju ta formacija.
          Zato ce obojica da gledaju Peparu kako dize trofeje

          Comment


          • https://streamable.com/zgvd
            https://streamable.com/edbk

            Comment


            • Bir Šiva bukvalno utabala Inter u zemlju, što igrom što rezultatom.
              sigpic

              Comment


              • Kakv su ovo rezultati ljudi moji. Inter izgubio od Izraelaca...Roma nereseno sa Plzenom, doslo je cak 3-4 prelaza u ovom kolu( iz 1 u 2 ili 2 u 1), a mec Zenita je tek prica za sebe.
                Prijatno me iznenadio Sasuolo, Lirola inace pozajmljeni igrac Juventusa postigao gol, a Politano nastavio sa sjajnim partijama. Ocekujem da ce oni cepati ovu LE ozbiljnije od ostalih Italijanskih timova.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Gleda sam Plzen-Roma i mogu rec da bi svaka ozbiljnija ekipa ispratila Plzen sa pet komada u mrezu... Ali oni ne mogu jer imaju drvo u spic. A Plzen potpuno razbijen, nude im se da prime pet golova ali dzabe... znaci nikakvo pozicioniranje igraca, razbacani na terenu ali Roma ne umije.
                  Paredes fin igrac, sto jes jes.

                  Inter potpuno drugi sastav, ovo me i ne cudi. Melo, Medel, Palasio, Eder, Biabany... raspadi od igraca.

                  Milo mi je radi Pata, podsjetio na stare dane...

                  Comment


                  • Hames startuje Zidanu u Dortmundu, mada dzabe sve to, bez Kazemeira je Realu zagarantovan poraz

                    Comment


                    • Kako ce Dembele da im lomi kicme.

                      Comment


                      • Nameracim se da gledam Tusela babuku, i strim pocne da mi cijepa zivce i ugasim. Jeboga Dinamo na BHTu
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • I meni isto ali zato su tu braca rusi sa full HD mada nista ne razumem
                          Kakva ruka ronalda cist penal. Dominira borusija od starta.

                          Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                          Comment


                          • Ma imao sam i ja FOX Sport HD, al kad ti se ostatak familije nakaci na yt onda ces gleda malo morgen.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Nije bio penal zato što je van 16m.

                              Što radi Benzema, dva puta treba gol da da i pada oba puta.
                              sigpic

                              Comment


                              • Islam Slimani.

                                Comment

                                Working...
                                X