Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ospina igrac utakmice, realan rezultat 5-1 za Parizane.

    Aki, da cujem argumente za ocajnog Monreala od pocetka sezone. Samo se setim Mane kako ga je izbacio u prvom kolu kod gola, a danas mu Aurier i Di Maria napravili decu.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Don Pablo Ospina.

      Gledaj manekena sto se pomarisa. Nek je, debil je al ima muda.
      Idi Aki, vodi onu stranicu seoskog fudbala ...
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Slazem se sa Akijem. Nebitan crveni i prosle god je tako startovao u LS pa kad se vratio lagano 5 golova spakovao. Slazem se sa svima ovaj Edison klasicno drvo 🌳

        Comment


        • Mrtvi Besiktas daje gol u 94' minutu i obara mi tiket, ma bravo bre.
          A tek onaj RTS, oni prenose Real-Sporting sutra, realno ocekuje se da ce da ih ugazi Real, umesto da prenose Juve-Sevilja ili Totenhem-Monako koje su jedine interesantne utakmice sutra.
          Last edited by bice; 13-09-16, 22:01.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by Baka View Post

            Seltik sa petoricom u odbranu, mora se ovo kaznit sedmicom.

            Rendzersovi navijaci osveceni!


            A Venger je puka.
            Opet Sanchez u spic, a momak to ne umije da igra i sto se desava? Silva i Markinjos nemaju koga da paze i samo izbijaju lopte.
            Pa ako je vec htio da ceka kontru morao je Lukasa Pereza od pocetka.
            Ali prvi gol... aoooo... dje je posao Koscielni, ja ne znam kako lik nestade iz stoperske veze?
            Kavani. Da, toliko je sansi promasio cini mi se...
            I na kraj izjednacise i Venger odlucio da mu je dosta bod i da ce ih dobiti u London hah... A oni ce kukavci kiksnut u Bazel.

            Comment


            • Gundo starter.

              Bravo, Zabaleta, Otamendi, Stones, Kolarov, Fernandinho, De Bruyne, Gundogan, Sterling, Navas, Aguero.
              Last edited by Rossonero; 14-09-16, 18:44.

              Comment


              • Jel izasao sastav Dortmunda i Juventusa? Cekam da vidim zbog klade

                @Rosso

                Na stranice UEFE pise da nije Gundogan u startnoj, na klupi je.

                EDIT: Popravili su, izvinjavam se
                Last edited by Ser Gagi; 14-09-16, 18:46.

                Comment


                • Za Juve i Dortmund nema jos nista.

                  Comment


                  • Juventus: Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Dani Alves, Khedira, Lemina, Pjanić, Evra; Higuaín, Dybala.

                    BVB: Bürki, Piszczek, Sokratis, Bartra, Schmelzer, Weigl, Pulisic, Götze, Guerreiro, Dembélé, Aubameyang.

                    Comment


                    • Islam starter.

                      Schmeichel, Hernández, Huth, Morgan, Fuchs, Mahrez, Drinkwater, Amartey, Albrighton, Slimani, Vardy.
                      Last edited by Rossonero; 14-09-16, 18:51.

                      Comment


                      • Kako mi Lemina bode oci u Juve...

                        A u Siti Hesus Navas... pa kako ne maknu toga covjeka vise... Gundogan debi, da vidimoo.. Mozda se i mnogo kocka Gvardi sa Navasom koji ne moze nikog proci nit uputiti pas (sto je bitno za Pepov sistem)...

                        A i ovaj Tuchel se mnogo zajebava... Baca malog Pulisica od starta, Guererro na krilo... Steta sto jos nece da igra sa Dembeleom i Morom po krilima, haos bi pravili.

                        Comment


                        • Dobija ovo Lester, jaci su dosta od Briza, mora da ih krene ove sezone.
                          Za Juve ocekivana postava, Evra pre Alexa Sandra, cisto zbog defanzive. Ocekujem pobedu od 2-0
                          Last edited by bice; 14-09-16, 19:00.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Ipak Asamoa umesto Pjanica u startnoj
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Acestream za Siti - Borusija M: c1657716742913955f6e6640530e0be1f7ba3710

                              Comment


                              • HRT2 naravno prenosi Mamiceve, ali OBN prenosi Juventusa.

                                Comment

                                Working...
                                X