Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lako je Zidanu kada mu prethodno Benitez sastavi ekipu . Prevara klasicna

    Comment


    • Ma jok, cisto sumnjam da ce on imati neku trenersku karijeru. Mislim posle ovoga moze i da je zavrsi. Ali covek je rodjeni sampion, bog igre, najveci nad najvecima.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by Princoni View Post
        Lako je Zidanu kada mu prethodno Benitez sastavi ekipu . Prevara klasicna
        Sto se kaze dosao i pokupio kajmak.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Jbg vidiš da highlight finala nije dobra igra Reala, već loša igra Juventusa. Ovo nam je bila unikatna šansa, finale sada teško da ćemo videti bar tri sezone, ide smena generacija.
          Ako se napravi odabir kako treba i dovedu pravi igraci hocemo.
          Ali ne vredi to nista. Treba uzeti to finale. Lakse je nama da dodjemo do finala nego ta jedna jedina utakmica.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Moramo se prisjetiti sta je u jednoj od poslednjih utakmica karijere uradio Brazilcima i Ronaldinju za kojeg su tada mnogi pricali tada da je bolji od njega. Otac sa 34 godine se salio, kao da je on majstor sa Kopakabane
            sigpic

            Comment


            • Zamisli da gledaš finale Lige Šampiona sa ovakvim komentatorom? Da ovako nešto izjavi komenatator u Njemačkoj ili Engleskoj?

              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Moramo se prisjetiti sta je u jednoj od poslednjih utakmica karijere uradio Brazilcima i Ronaldinju za kojeg su tada mnogi pricali tada da je bolji od njega. Otac sa 34 godine se salio, kao da je on majstor sa Kopakabane
                Solidan je bio igrac nema sta tu nemam sta da mu prigovorim.

                Comment


                • Solidan.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Ali kakv je to pad bio u drugom poluvremenu kada se ni Mandzukic (koji je cele sezone od prvog do 90 minuta svake tekme izgarao) nije video. Ma niko. Kao da su crkli, smejurija. Krivo mi najvise zbog takvog stava cele ekipe.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Kazu da se dogodila velika eksplozija na trgu u Torinu prilikom gledanja finala LS, ima dosta povredjenih...
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Haha, Zidan bio solidan igrač... E nasmejao si me lepo moram priznati, lepše ću spavati...

                        Solidni Zidan, ništa posebno...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Dobar je bio Zidan, da ne kazem solidan.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Ali kakv je to pad bio u drugom poluvremenu kada se ni Mandzukic (koji je cele sezone od prvog do 90 minuta svake tekme izgarao) nije video. Ma niko. Kao da su crkli, smejurija. Krivo mi najvise zbog takvog stava cele ekipe.
                            Nemoguce mi je da su crkli iako su stvarno igrali ludacki presing, ali bas nemoguce da tako rano ostanu bez benzina.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Haha, Zidan bio solidan igrač... E nasmejao si me lepo moram priznati, lepše ću spavati...

                              Solidni Zidan, ništa posebno...
                              Solidan nego kako,bas je imao osjecaj za igru.

                              Comment


                              • Originally posted by Jax Teller View Post
                                Dobar je bio Zidan, da ne kazem solidan.
                                Vrlodobar cetiri.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X