Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da je Alegri sjebao ovu tekmu jer im je najverovatnije na poluvremenu rekao da se povuku malo. To ih je unistilo.
    Jbt koja razlika izmedju dva poluvremena. Kao da im je bio cilj da izgube.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Zizu ne mora nista da zna, dovoljno da se pojavi i osvaja sve.
      Ja i dan danas ne mogu da prezalim finale 2006.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Klub rodjen u krvavoj diktaturi Franka ne zasluzije nista do prezir,dzabe im sve ljigavci.

        Comment


        • A nisu ni srece imali.
          Real u prvom iz jednog suta u okvir dade gol i to tako sto lopta pogodi Bonucija u nogu i zavrsi u samom cosku. Drugi gol pogodi Kediru u pete i opet zavrsi uz stativu. Kada primis takva dva gola mnogo je tesko da se dignes i vratis u igru. Opet to za tim poput Juventusa ne sme da bude nikakav alibi.
          Smesno ...
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Adam The Llama View Post
            Zizu ne mora nista da zna, dovoljno da se pojavi i osvaja sve.
            Ja i dan danas ne mogu da prezalim finale 2006.
            Materaci je izvukao na cistac karakter ovog umisljenog toboze gospodina sto bi neki rekli.Omiljeno finale.

            Comment


            • Titula ostaje kod kuće. Ostaje kod kuće.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • A gledam sada usporeni snimak ovog prvog gola Ronalda, decko sutnuo po sred gola - isla lopta po sredini.
                Kakva ocajna partija Bonucija i Kijelinija.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Ne bi me cudilo da Real i sledece sezone uzme LS jer nema Vengerice da ih u tome spreci

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Mislim da je Alegri sjebao ovu tekmu jer im je najverovatnije na poluvremenu rekao da se povuku malo. To ih je unistilo.
                    Jbt koja razlika izmedju dva poluvremena. Kao da im je bio cilj da izgube.
                    Sjebao je....ali ne zbog toga što si ti naveo, to je nagađanje, sjebao je jer je izašao sa tri štopera. Jebo to....trebao je kao sa Barsom u prvoj tekmi, presnig preko celog terena, trčanje.

                    Ovo poziciono branjenje može protiv Monaka, protiv ozbiljne mobilne ekipe primiš 4.

                    Jbg....fudbal je igra u kojoj Juventus uvek izgubi u finalu.

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      A gledam sada usporeni snimak ovog prvog gola Ronalda, decko sutnuo po sred gola - isla lopta po sredini.
                      Kakva ocajna partija Bonucija i Kijelinija.
                      Kod treceg gola, Buffon stoji na golu umesto da izleti, Bonuci i Kjelini ukopani, Ronaldo iza njih utrcava i daje gol, tu je bila prelomna tacka.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Meni je neshvatljivo sta je bilo sa onom granitnom odbranom Juventusa veceras, znaci svi su podbacili.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ako od nekog tima nisam očekivao da chokuje, to je Juve. Iguain, Dybala i Alves, koji je bio i u najboljoj formi od navedenih, nestali su u drugom poluvremenu...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Sjebao je....ali ne zbog toga što si ti naveo, to je nagađanje, sjebao je jer je izašao sa tri štopera. Jebo to....trebao je kao sa Barsom u prvoj tekmi, presnig preko celog terena, trčanje.

                            Ovo poziciono branjenje može protiv Monaka, protiv ozbiljne mobilne ekipe primiš 4.

                            Jbg....fudbal je igra u kojoj Juventus uvek izgubi u finalu.
                            Ma smejurija.
                            Svi su podbacili u drugom, a neki bogami tokom cele tekme.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • A Miralem kada sutnu sa ivice sesnaesterca Kejlor od metar i zilet se baci kao puma i skide. Dok se cigansturi odbija od statue Samija i pravo uz stativu u gol. Boje da nije skakao u blok, ne bi nista bilo.
                              Opasno mi to ide na zivce kada te nece nikako. Ali jos vise me iznervira kada se nakon sto vidis da tebe nece, a protivnika sere prepustis letargiji, a igraci Juventusa su upravo to ucinili i nista bolje od cetiri primljena gola nisu ni zasluzili.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X