Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahhaha vidi Ramosa cigana sto je simulirao ovo...
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Jel video neko najboljeg akanovog napadaca sveta po imenu Gonzalo

      Comment


      • Ramos ciganin najveci moguci, Iguain standardno, kad je bitno duh.
        sigpic

        Comment


        • Felaini doktor za Cuadrada xD

          Comment


          • Црвени?

            Comment


            • Zar je moguce da cigan ovo radi a vode dva razlike.

              Tapatalk
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Princoni View Post
                Jel video neko najboljeg akanovog napadaca sveta po imenu Gonzalo
                Panj.

                Comment


                • Originally posted by Princoni View Post
                  Jel video neko najboljeg akanovog napadaca sveta po imenu Gonzalo
                  Hahahah Evo šetka se čovek jebe mu se. Ali niko da kaže da je prevara od 100m?
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Ramos ciganin najveci moguci, Iguain standardno, kad je bitno duh.
                    Зар ти не рече да Игуаин разбија мит да је лош у битним утакмицама? Или сам ја то нешто побркао

                    Comment


                    • A guzo je Iguain, ima.brat pet kila vise nego sto bi trebalo
                      sigpic

                      Comment


                      • Kakvo ocajno poluvreme, dva pasa ne mogu da spoje. Moralo je da ih usere a i ovaj Kvardado ne znam sto je ulazio. Smejurija.
                        Kao da su pocrkaki u prvom. U drugim i odbrana ocaj. Ne znam sto drzi Gonzala ceo mec.
                        Serhio Ramos slepac najveci, skoro kao Kazemiro.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          Зар ти не рече да Игуаин разбија мит да је лош у битним утакмицама? Или сам ја то нешто побркао
                          Nope ja sam onaj koji garantuje da ce usrati kad je bitno
                          sigpic

                          Comment


                          • Jel ovo Cuardado namerno zgazi Ramosa? Ne videh lepo na usporenom. Jel moguće da je toliko ispao glup?
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              Hahahah Evo šetka se čovek jebe mu se. Ali niko da kaže da je prevara od 100m?
                              Cuti dobro je,obicno sjebe nesto u finalima nocas makar nije smetao puno.

                              Comment


                              • Ne moze se ovako odigrati najbitnija utakmica sezone, totalno neorganizovani u drugom poluvremenu, a Iguain igrac manje, mada ne zaostaju Kedira i Dibala za njim. 9 finala, 7 poraza...
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X