Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je to, neverovatno kako los pristup Juventusa u drugom poluvremenu, da ne kazem sraman...
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Sa kakvom lakocom Kristijano daje golove. Tesko ovde Juve moze da se vrati.

      Tapatalk
      sigpic

      Comment


      • Pssshhhhhttttt Ronaldooo igrac za male utakmice hahahaha.... ostale zvezde treba da uce od njega
        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

        Comment


        • Ronaldo savrseno tempirao formu, Isco bogotac.
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Originally posted by bice View Post
            To je to, neverovatno kako los pristup Juventusa u drugom poluvremenu, da ne kazem sraman...
            Bolje da si ucio.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • A jbg hahaha nije mi dan danas nikako izgleda
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Neko nemoze zabiti u 180minuta a on na svakoj utakmici bar po jedan pocasti velikog bufona
                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                Comment


                • Ček, Zidan 2 godine trenerskog posla - 2 lige šampiona (dobro, nije još 2) ? Ostvari li on za 2 godine nešto što treneri sanjaju i posle 20 godina?
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by stewanoskipp View Post
                    Neko nemoze zabiti u 180minuta a on na svakoj utakmici bar po jedan pocasti velikog bufona
                    Набио је тај неко теби комплексе, видим ја

                    Comment


                    • Iguaina isamarati zbog ove utakmice, Dybala se posrao, odbrana skroz zakazala jbg, zao mi Gigija.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Svi su stali u drugom poluvremenu, kompletan tim. 73. minut, a može na prste da se izbroji koliko je Juve puta prešao pola...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Potpuno je nejasan ovaj pad u drugom, taman Real kao protiv Almerije da igra. Izduvali?
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Победа View Post
                            Набио је тај неко теби комплексе, видим ја
                            Hahahaha
                            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                            Comment


                            • Da ima time out u fudbalu,Alegri bi trazio jos odavno Stali ljudi nacisto
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja sam se toliko iznervirao da ću da batalim da gledam fudbal jebemn ti i sport i sreću i karmu i sve živo ,odigraš 20 utakmica sa fantastičnom odbranom i kad je bitno da ne može biti bitnije ovakvi kiksevi
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X