Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bici View Post
    Cuj Mesi pesnik. Mesi koji nije uradio fintu za svojih 15 godina karijere i 30 osvojenih trofeja. Ceo zivot igra kao robot. Ronaldinjo, to je bio pesnik braco moja.
    A i Ronaldinjo je bio bez trofeja bas.
    Ma kakav Mesi, gde to; tu talenta, tu epike, tu skila, snalazlivosti nema trunke. Tu poetike nema ni malo, bolji je Erera vidis kako Zoze polako ali sigurno od njega pravi robota.
    A naravno da to Mesi nije izjavio vec je zajebancija.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Ovo sumnjam da ume ovo i na španskom da kaže, o njegovom znanju engleskog, izvinjavam se ako sam se ogrešila o pesnika, tek sumnjam da ume i da bekne. Naravno, na nekom drugom jeziku, osim na engleksom, ova rečenicma apsolutno nema smisla.
      Eh i ti svašta voliš da pišeš

      Jel te Žoze mnogo sekirao dok je bio u Interu?
      Tada nije mogao da me sekira, jer jednostavno ta dva tima po sastavu nisu bili ista kategorija. Naravno nakon uspeha i triplete, pobegao - jer video i sam da ce Juve da zapocne dominaciju pa da se ne bruka
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Danas je tako divan dan:


        Nadam se da ce sutra biti jos divniji.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment




        • Moram reći da ne pamtim da sam baš ovoliko čekao neko finale u skorije vreme...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Potipisujem. Još trebam od 10 da radim, ja rekao šefici od toga nema ništa, dolazium u 11, do pola 12 najkasnije. Mora da se znaju prioriteti
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • Ja kolokvijum danas imao, nisam se proslavio, nadam se da me bar Juve nece razocarati
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • E moj bice prvo škola pa sve ostalo. Za tebe nema piva veceras.
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Ma biće kolokvijumi svaki mesec po par komada, finale LŠ-a je jednom godišnje...

                  Pre 2 godine, u ovom trenutku dok pišem ovo, Zola je bio na Ibici, ispijao koktele na jahti i čekao finale LŠ-a da bude odveden na plažu da gleda finale u plićaku dok se nogice brčkaju...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Zola, gospodin prije svega.

                    Inače, moje prvo finale LP koje pamtim je upravo Real-Juve. Dobro se sjećam da je zalizani jedva nekako uspio uvaljati tamo negdje pred kraj. Sjećam se da mu je te sezone to bio prvi gol u LP. Kasnije se pričalo da se Mijat u Madrid vratio s kraljem Španije ko počasni gost.
                    Last edited by Jax Teller; 03-06-17, 13:39.
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Originally posted by Jax Teller View Post
                      E moj bice prvo škola pa sve ostalo. Za tebe nema piva veceras.
                      Ma tu sam negde na granici prolaza, kako da se uci kada je u glavi finale
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by Jax Teller View Post
                        Zola, gospodin prije svega.

                        Inače, moje prvo finale LP koje pamtim je upravo Real-Juve. Dobro se sjećam da je zalizani jedva nekako uspio uvaljati tamo negdje pred kraj. Sjećam se da mu je te sezone to bio prvi gol u LP. Kasnije se pričalo da se Mijat u Madrid vratio s kraljem Španije ko počasni gost.
                        I to iz ofsajda.
                        Moje prvo finale LS koga se secam je kada je 92 Barselona dobila Samdoriju. I tada me odusevio jedan mladi spanski veznjak. Koji me i dan danas odusevljava.
                        Ono naredno kada je Marsej dobio Milan nisam gledao - ne secam se zasto, ali sledece 94 kad je Milan rastavio Barsu dobro pamtim.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Real Madrid XI vs. Juventus: Navas; Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo; Kroos, Casemiro, Modric; Isco, Benzema, Ronaldo.
                          Juventus XI vs. Real Madrid: Buffon; Barzagli, Chiellini, Bonucci; Alves, Khedira, Pjanic, Sandro; Mandzukic, Dybala; Higuain.
                          Spoiler
                          sigpic

                          Comment


                          • Kao sto se i pretpostavljalo Isko igra. Jbg, ne moze bas sve da bude idealno. Morace nesto tezim putem.

                            I Alegri na to odgovara tako sto kao i protiv Monaka trpa Barzaljija u startnih 11. Sto je solidno, prvo jer je Barzalji odlican stoper, a drugo jer ce tako Dani imati nesto vise slobode napred.
                            Sve ocekivano, sve kul .... jos malo.
                            Last edited by Sandugp; 03-06-17, 18:50.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • U sustini izasli su i jedni i drugi sa najboljim sastavom koji imaju u ovom trenutku.
                              sigpic

                              Comment


                              • Pa tako nekako.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X