Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Obrukali su se, ali da li mislis da ce im se desiti Leverkuzen dogodine ili tako neki osrednji evropski klub koji igra LS.99% nece, Monako je vec klasa za sve te osrednje evropske timove i sistem kod njih postoji par godina.Ja svih ovih godina sam ipak zeleo da gledam Liverpul koji je van top4 u LS nego Leverkuzen, Salke, Viljareal itd.To ce se i jednog dana desiti, kada broj ucesnika za jednu zemlju nece da bude ogranicen.Sigurno u sledecih 10-15 godina Englezi i moguce jos neko ce da ima 5 predstavnika u LS.
    Ove najjace lige ce sve da dobiju po zagarantovana cetiri mesta. I to je to.


    Zlatan ne nosi odelo. Runjavi dize pehar.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Losija ekipa izgubila finale.

      Comment


      • Ima štaka više nego u nekoj bolnici.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Енглези 5 представника, видећемо да ли ће један успети до 1/2 евентуално, мада сумњам, максимум је вероватно 1/4.

          Comment


          • Originally posted by Jax Teller View Post
            Ima štaka više nego u nekoj bolnici.
            Ahhahahahahhahahahahahahahha
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Originally posted by Победа View Post
              Јунајтед прошли пут групу није прошао.
              Ливерпул прошли пут групу није прошао.
              Арсенал испада у 1/8.
              Тотенхем групу није прошао.
              Сити осим једне сезоне увек распад.
              Челси исто слаб у последње време.

              Како то заслужују?
              Gledao iskljucivo po kvalitetu ekipa ne po rezultatima.Englezi sigurno nemaju ekipu koja spada u top4(Real, Barsa, Bajern, Juventus), ali niko nema dubinu kao oni i time sam se vodio.Dogodine imas Lajpcig i par slabijih ekipa koje ce da igraju LS pre Arsenala.

              Liverpul po meni bio ostecen te godine i trebao je da se provuce i prodje dalje, Junajted zahvaljujuci Fan Halu i njegovom rezervisanom pristupu ispao od smesnih ekipa na domacem terenu.Totenhemu jeste kiks sto je puko od Leverkuzena, ali siguran sam da im se to nece desiti sledece sezone.

              Nista puno bolji rezultati u odnosu na ovu sezonu, eventualno ako se Celzi umuva do polufinala.Drugim ekipama treba da se poklopi da bi dogurale do cetvrtfinala.

              Comment


              • Originally posted by l1m4r View Post
                Ahhahahahahhahahahahahahahha
                Punac mi nogu slomio, trazio sam stake nema dje nisam. Sad mu šaljem poruku gledaj kako Zlatan moze bez stake, a ti se preseravas
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Originally posted by Ricma View Post
                  Gledao iskljucivo po kvalitetu ekipa ne po rezultatima.Englezi sigurno nemaju ekipu koja spada u top4(Real, Barsa, Bajern, Juventus), ali niko nema dubinu kao oni i time sam se vodio.Dogodine imas Lajpcig i par slabijih ekipa koje ce da igraju LS pre Arsenala.

                  Liverpul po meni bio ostecen te godine i trebao je da se provuce i prodje dalje, Junajted zahvaljujuci Fan Halu i njegovom rezervisanom pristupu ispao od smesnih ekipa na domacem terenu.Totenhemu jeste kiks sto je puko od Leverkuzena, ali siguran sam da im se to nece desiti sledece sezone.

                  Nista puno bolji rezultati u odnosu na ovu sezonu, eventualno ako se Celzi umuva do polufinala.Drugim ekipama treba da se poklopi da bi dogurale do cetvrtfinala.
                  Upravo to, nemaju Englezi najjače "top" klubove trenutno, ali imaju mnogo veću dubinu od ostalih, i zaslužuju apsolutno ovih 5 učesnika.

                  Comment


                  • Steta sto je Lion ispao. Imali bi bolje finale od ovog. Rutinska i lagana pobeda MU.

                    Comment


                    • Drugo je što bi većina nas ovdje voljela da imaju 5 ekipa u LS, a drugi par opanaka je da li zaslužuju.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Originally posted by Jax Teller View Post
                        Punac mi nogu slomio, trazio sam stake nema dje nisam. Sad mu šaljem poruku gledaj kako Zlatan moze bez stake, a ti se preseravas
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Originally posted by Jax Teller View Post
                          Drugo je što bi većina nas ovdje voljela da imaju 5 ekipa u LS, a drugi par opanaka je da li zaslužuju.
                          To je neminovno da krecu istim putem ko Evroliga i da ce to da bude (polu)zatvorena liga.Marketing ce da uzima jos vise maha u fudbalu.

                          Comment


                          • Slažem se apsolutno, osim ovog dijela da li zaslužuju. Meni je puno draže gledati Arsenal, Liverpool nego recimo Lajpcig kad ih vec neko gore pomenu.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Čestitke Junajtedovci! Vidimo se sledeće sezone u LŠ, nadam se...

                              Utakmica nije bila lepa za gledanje, ali Murinjo taktički zatvorio Ajaks. Previše je ovo neiskusna ekipa da bi mogla nešto da uradi.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Čestitke Junajtedovci! Vidimo se sledeće sezone u LŠ, nadam se...
                                Hvala, ne bi imao nista protiv, pogotovo u nekom finalu recimo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X