Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Astra je i prosle sezone izbacila WHU u kvalifikacijama za LE. Nema sta lep rezultat, imaju 2 predstavnika u LE, Astru i Steaua-u.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Sramota.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Prodje Makabi,Cosic tragicar i ako je dao 2 gola u 90,al to ti je fudbal,,Rajkovic odbranio jedan penal,a 2 promasili gol
        sigpic

        Comment


        • Nevjerovatno je koliko Hajduk nema srece.

          Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

          Comment


          • Ja sam zadovoljan danasnjim zrebom. Opet protiv neugodne Sevilje, koja nas je kostala prosle sezone 1. mesta u grupi, mada sam i dalje pri stavu da su nasi "popustili" malo u toj utakmici da bi Sevilja otisla u LE.
            Lion i Dinamo mislim da ne mogu biti nesto ozbiljniji protivnici.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Žreb po meri, niti da bude nešto teško, niti da bude baš dosadno.

              Ima šta da gledamo u grupi. Super.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Žreb po meri, niti da bude nešto teško, niti da bude baš dosadno.

                Ima šta da gledamo u grupi. Super.
                Samo sto cu morati da se cimam po netu za streamove, jer nece RTS sigurno prenositi ovakve meceve
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Juve je dosta dobro prosao,a i raspored cini mi se mu ide na ruku.Prvo kuci Sevilja,pa u Zagreb,onda dvomec sa Lionom i na kraju ako zatreba kuci Dinamo.Zanimljivo je da ce za Juve igrati Pjaca,Mandzukic ex-Dinamo,Pjanic ex-Lion i Dani alves ex- Sevilja.Napoliju bas raspored i nije dobar al mislim da moze da prodje.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Žreb po meri, niti da bude nešto teško, niti da bude baš dosadno.

                    Ima šta da gledamo u grupi. Super.
                    Cuj nece biti dosadno. Opet jbna Sevilla

                    Bice mi zanimljivo da vidim da li cemo im naplatit za one silne promasaje od prosle grupne faze.

                    Comment


                    • Moze li me neko podsetiti, jesu li Lion i Dinamo bese ono namestili tekmu na Maksimiru 7-1?
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Pa sumnjalo se da je namesteno, jer su u drugom poluvremenu igraci Lyona prilicno lako davali golove. Plus na sve to dodas jedno ime, Mamic

                        Comment


                        • Originally posted by Prototype View Post
                          Cuj nece biti dosadno. Opet jbna Sevilla

                          Bice mi zanimljivo da vidim da li cemo im naplatit za one silne promasaje od prosle grupne faze.
                          Pa rekoh po meri. Opušten.

                          Comment


                          • Changes

                            The UEFA Europa League winners will automatically qualify for the UEFA Champions League group stage (currently they can potentially take part in a play-off round).
                            The top four clubs from the four top-ranked national associations will now qualify automatically for the group stage of the UEFA Champions League.
                            The full details of the access list for both competitions will be finalised by the end of the year.
                            A new system for the club coefficients: clubs will be judged on their own records (deletion of the country share for individual club coefficient unless that coefficient is lower than 20% of the association's coefficient).
                            Historical success in the competition will also be acknowledged in coefficient calculation (points for previous European titles with a weighted system for UEFA Champions League and UEFA Europa League titles)
                            Financial distribution to clubs will be increased significantly for both competitions.
                            A new four-pillar financial distribution system (starting fee, performance in the competition, individual club coefficient and market pool) will see sporting performances better rewarded, while market pool share will decrease.

                            What doesn't change

                            Retention of Champions and League route of qualifying in the UEFA Champions League, ensuring that clubs from all associations can enter through their domestic leagues and qualify for both competitions.
                            The UEFA Champions League will continue to have a 32-team group stage leading to a 16-club knockout phase. Similarly the UEFA Europa League remains at 48 teams.
                            Potvrdili su 17 ucesnika u grupnoj fazi.Bice zanimljivo koga ce jos da ubace.Ono sto je sigurno je da ce nas predstavnik da ispada u drugom kolu kvalifikacija, a ne trecem.Bice apsurd ako misle da im se 30 i nesto timova bore za cetiri mesta u grupnoj fazi.

                            Edit:Krv ti jebem, oni misle da se otprilike 44 tima(sampioni drzava koje se kotiraju od 11 mesta pa do 54) bore za 4 mesta.Bice i nesampionske rute, tu ostaje dva slobodna mesta al ne znam koliko ce tu da bude timova.
                            Last edited by Ricma; 26-08-16, 11:13.

                            Comment


                            • Kraj za siromasne u svakom slucaju. Ne mogu ni da je prosire jer ne zele veliki da dijele dio kolaca sa malima. Lose, lose.
                              sigpic

                              Comment




                              • Italijani imaju velike šanse da se sva 4 tima plasiraju dalje. Sasulo je tu najneizvesniji. Biće zanimljiv okršaj Inter-Sautempton.

                                Sviđa mi se ova grupa sa Ajaxom, Standardom, Seltom i Panatom.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X