Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ok, odigrao lose 3 utakmice u timu koji se mentalno raspada, saigraci mu Ramsey, Gibbs, Xhaka.. A Sanchez jedini grize na terenu. Da nije njega, Arsenal bi 10. bio. Cele sezone je bio predobar, jedina svetla tacka u timu, tako da je sramno sto za raspravu o njegovoj formi uzimas 3 utakmice u kojima je ceo tim bio raspad.

    Comment


    • Нису баш 3 утакмице, лош је већ једно време, на страну што је он по мени врхунски играч, али није играч као Робен. Класа испод, барем за сада.

      Comment


      • Ajax uništava Lyon za sada, umalo da bude 3:0 a tek prvo poluvreme

        Comment


        • Sviđa mi se ovaj Dolberg. Podsjeća me na Bergkampa, malo slabija verzija doduše.
          sigpic

          Comment


          • Juventus starting XI: Buffon, Dani Alves, Barzagli, Bonucci, Chiellini, Alex Sandro, Marchisio, Pjanic, Mandzukic, Dybala, Higuain.
            3-4-3?

            Monaco XI: Subasic. Dirar, Glik, Jemerson, Sidibé, Lemar, Fabinho, Bakayoko, Bernardo Silva, Falcao, Mbappé



            Ajaks zavrsava dvomec 3:0.
            sigpic

            Comment


            • Kakva je ovo omladinska odbrana Ajaxa zajedno sa golmanom 21,21,20,17 i 20 godina

              Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by srdjan_sl View Post
                3-4-3?
                Vjerovatno 3412 gdje Dybala ide iza ove dvojice...vjerovatno se Max osigurava jer ne igra Khedira,a mislim da mu je to omiljeni igrac
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Vjerovatno 3412 gdje Dybala ide iza ove dvojice...vjerovatno se Max osigurava jer ne igra Khedira,a mislim da mu je to omiljeni igrac
                  Palo mi je i to na pamet, ali reko Mandzukic obavlja bruka poslova nazad pa bi mogao igrati to krilo koje se vraca. U svakom slucaju videcemo uskoro.
                  Kako da mu Keidira ne bude medju omiljenim, decko igra vrhunski, strasno zahvalan igrac.
                  sigpic

                  Comment


                  • Vraca se Lyon.

                    Comment


                    • Originally posted by limun View Post
                      @Tarantula, ne znam sta ti je tu cudno. Mesi je nizak, sitan i ne bas jak. Tako da nece moci kao Ronaldo da postane pravi spic, nikada. Ulogu koju sada ima u Barsi moze da ima samo dok mu je fizicka sprema na visokom nivou. Vidi Robena recimo, on vec sledece godine moze da se penzionise ili da ode u MLS. A isto je star kao Ronaldo, razlika nekoliko meseci.

                      Nisam ja uopste navijac Reala, samo pricam realno, Mesi igra leprsav fudbal ali je Ronaldo bogotac ove igre.
                      Bog otac licno

                      Da si ti meni ziv i zdav, Mesi ume bolje od ikoga na planeti da iskoristi nisko teziste, lik je tenk. Ne moze da se obori bez faula. Cuj ga "ne bas jak"

                      Sto se tice duzine karijere, on uopste ne mora da igra spica kao Ronaldo, i zasto bi? Moze igrati minimum 6-7 godina kao centralni vezni i usput biti dominanttan na toj poziciji.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Kakva utakmica.

                        Ajaks je strasan.

                        Comment


                        • Sjajna utakmica za gledanje, moze se reci samo 5 golova.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ovo volim da gledam, dali četiri gola i dalje hoće da daju još, svaka čast za ovo

                            Comment


                            • ajde da vidimo kako ce se snaci Monaco danas bas me zanima..
                              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                              Comment


                              • Mene zanima kako se ce mali Mbappe i Falcao nositi protiv najbolje odbrane na svijetu u ovom trenutku.

                                Comment

                                Working...
                                X