Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zidan dodje li do finala tu je kraj, to sam rekao i prosle sezone i znamo kako je bilo, takav je to covjek, clutch, molite se da ne dodje.
    sigpic

    Comment


    • Pa prosle godine je dobio na penale. Mislim i ja ga cenim ali prosla godina se ne moze uzeti za primer clutcha. Ove godine je u ligi neke vrhunske takticke izmene.

      Comment


      • Ma nebitno, taj ako dodje do finala osvaja, mora najvecu glupost na svijetu da uradi da ne osvoji(citaj glavom klepi Materacija)
        sigpic

        Comment


        • Ma Zidan bi izgubio od Alegrija u 9 od 10 dvomeca. Finale je druga prica, svasta moze da se desi. Na Alegrijevu stranu ide i to sto je poboljsao, po meni njegov najslabiji segment, izmene. Bas nije umeo da ubode, ove sezone je druga prica.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Jel zapazio neko izvlačenje Sandra u drugom poluvremenu kada je krenuo da prati Suareza i vidi da su svi metar iza njega u sekundi je bio u liniji a ovaj 3m ispred...

            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Ponovo niko ne spominje velikog Cholo Simeonea.Ocekujem jos jedno Madridsko finale..
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Originally posted by MareLFC View Post
                Ponovo niko ne spominje velikog Cholo Simeonea.Ocekujem jos jedno Madridsko finale..
                A ako se sastanu u 1/2 finalu?

                Comment


                • Meni Atletiko izgleda najtanje ovdje, ali to ne mora nista da znaci. Atletiko Juventus budu li igrali polufinale bice to mucenje epskih razmjera, mada nekako to i prizeljkujem, a ovamo Real i Monako da se samaraju. Moze Monako i do kraja, zasto da ne, ovako potentnog napada nema u LS trenutno. Juventus odbrana, Real sredina, Monako napad, pa ko sto ponese.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Ser Gagi View Post
                    A ako se sastanu u 1/2 finalu? [emoji3]
                    Juventus rutinski odradjuje Monako, a Real-Atletiko je bas 50-50 mec
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      Kazem caletu daje Barsa iz penala, i lepo on meni kaze, nisu ti ovo francuski sabani, ovi ne prave glupe penale a iz igre nece primiti ni jedan. I eto moram sad da kupim 20 cevapa, al sta je tu je.

                      Nerealan je Alegri, nerealan je kako individualni kvalitet u odbrani tako i timska sinhronizovanost, svi kao jedan igraju. Ne bi Barsa dala gol iz igre da se pikalo do sutra.

                      Dobija Alegri u dvomecu na koga god da naidje. Videcemo kako ce se snaci u finalu.
                      Jos si jeftino prosao.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        Jel zapazio neko izvlačenje Sandra u drugom poluvremenu kada je krenuo da prati Suareza i vidi da su svi metar iza njega u sekundi je bio u liniji a ovaj 3m ispred...

                        Sandro je meni najveca enigma, ranije uopste nije bio na nivou ostatka odbrane, dosta slabije citanje igre, ali je zato 1 na 1 bio pakleno dobar. Medjutim u ovom dvomecu

                        Ali Enrike i duge lopte na Suareza Pa bolje Pikea da je gurnuo na devetku
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Alex Sandro je mozda najbolji levi bek danasnjice, msm nije tako dobar kao Marcelo u napadu, ali strasan je u oba pravca, retko se ovaki bekovi vidjaju.

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Jos si jeftino prosao.
                            Ne znam, nije jos izabrao lokaciju
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Једно је сигурно, да Барселону чека ремонт на крају ове сезоне. Пола ових играча нису на нивоу Барселоне, треба Месију омогућити пристојну одбрану и средину, нема он много времена још, поготову не за неко подмлађивање екипе с Д. Суарезом, Дињеом, Умтитијем, Тер Стегеном итд..

                              Реал фаворит за титулу, најкомплетнији тим и индивидуално најјачи, слажем се с Владаном да Атлетико изгледа најтање поготову јер ми се чини да одбрана није на нивоу као прошле године, можда грешим.

                              Ко год да освоји од ове четири екипе, заслужио је, па чак и Реал иако су имали помоћ судија јуче. Ја бих волео да црвено-бела страна Мадрида слави на крају, да им се врати за она изгубљена финала на онакав начин.

                              Comment


                              • Mene ovaj Tuchel ni malo ne odusevljava... koliko rotacija pravi po mecu, meni neke izmene i pozicija igraca nisu logicne, odbrana mu je katastrofa, bas prosek mi je sta znam.

                                Comment

                                Working...
                                X