Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E jbm ti bre, bas sam navijao za Romu zbog koef. i oni useru sve sa 2 crvena. Porto nema ekipu kao sto je imao prethodnih godina, morala je Roma ovde da prodje. Ovako idu u LE, koju ce odigrati sa rezervnim timom i eto mozda proci grupu i to je sve.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Imao je u prvom odlicnu priliku pa pravo u Kasiljasa, prosle nedelje se dobro ispromasivao

      Last 7 italians in UCL playoffs:

      2010 Sampdoria ❌
      2011 Udinese ❌
      2012 Udinese ❌
      2013 Milan ✅
      2014 Napoli ❌
      2015 Lazio ❌
      2016 Roma ❌

      Ne vjerujem da ce mnogo uraditi Lester, pitanje je koliko ce i Totenhem, ali nece ni Napoli tako da ce LE odluciti najvjerovatnije.
      Nije Džeko imao tu šansu, ako mislimo na istu, već Salah. Džeko Salahu spustio loptu i on u Ikera šutao. Ma i prošli meč na prazan gol nije bio zicer, jedva je uhvatio loptu i bolje nije mogao šutat. Prošle sezone jest imao nekoliko dobrih šansi za gol i promašio ali ja bih jedino pravi zicer nazvao onda kad je prazan gol promašio.
      Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

      Comment


      • Hart i Toure u startnoj postavi.

        Hart, Maffeo, Stones, Kolarov, Clichy, Fernando, Toure, Delph, Nolito, Navas, Iheanacho.

        Comment


        • Bravo za RTS, stvarno su legende. Našli su da prenose jedinu utakmicu koja nema nikakav takmičarski značaj. Zamisli tog mozga koji smišlja koju utakmicu da prenose i kaže sebi..."Prva utakmica je bila 0-5, mogli bi da prenosimo revanš, jer će biti zanimljiv"...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • @Zola

            HRT2 i OBN prenose Dinamo.

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Bravo za RTS, stvarno su legende. Našli su da prenose jedinu utakmicu koja nema nikakav takmičarski značaj. Zamisli tog mozga koji smišlja koju utakmicu da prenose i kaže sebi..."Prva utakmica je bila 0-5, mogli bi da prenosimo revanš, jer će biti zanimljiv"...
              Mentoli klasični. Razmišljanje je - da prenosimo mi Siti, to je najjača ekipa, nema veze što je 0:5....ko će da gleda npr. Roštov - Ajaks.

              Dinamo msm da nisu ni razmatrali.

              Comment


              • Vodi Salzburg. Ne moze se Dinamo sastaviti s loptom.

                Comment


                • Ajde da razumem Dinamo, možda njih ni smeju zbog HRT-a, ali lagano Rostov - Ajax. Jok, gledam poluprazan stadion Sitija. Njima bre ni navijači nisu hteli da dođu da gledaju. Tačno to razmišljanje koje si rekao. Siti je najača ekipa, daj njih da prenosimo...

                  A ja plaćam pretplatu...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Pa pazi, neko ko gleda fudbal na RTS-u, pogotovo sada kad ne prenose nikakve nacionalne lige, a još malo ni LŠ, je lik koji redovno ne gleda fudbal i sad taj lik kada upali TV naravno prva dva programa su mu RTS1 i RTS2, te isti kada ugleda u ćošu ROS-AJX, samo će da nastavi da vrti pa i da se uhvati nekog snimka Mančester Junajteda na SK-u.....tako da je to iz tog ugla i logčki izbor.

                    E sada....ima i druga kategorija gledalaca...pa i treća koja kuka što večeras ipak nema serije

                    Comment


                    • Moze Dinamo da bude zadovoljan ovim rezultatom. Salzburg ih nadigrao samo tako u prvom poluvremenu.

                      Comment


                      • Idu Mamicevi u produzetke.

                        Comment


                        • Nema vecih gubitnika od Salzburga definitivno. 4 godine pred vratima LS, 4 puta ce ostati bez nje. Kakva katastrofa ..

                          Bravo za Dinamo .
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Ali zato ovaj Dinamo može ući u istoriji tako što će oboriti sopstveni negativni rekord sa 0 bodova.

                            Bilo kako bilo uspeh za taj klub.

                            Comment


                            • Kako igra ovaj Rostov, udjose ljudi u LS, razbili su Ajax veceras. Jbm ti mrtvi RTS i gde su nasli da prenose City, morao sam da se cimam i odgledam preko stream-a glupog mec.
                              Gladbah ce biti opasan u LS ove sezone, ocekujem i od njih dobre rezultate. Sutra je zreb pa da vidimo ko ce sa kim.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Jebes negativne rekorde. Pare suskaju, pare zveckaju. Jos malo pa cemo saznati ko dolazi u Zagreb.

                                Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X