Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Marcelo doktorski odigrao protiv Robena, najbolji levi bek sa pola gasa.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post


      Sjetite se kad je poslednji put Real imao trenera kojeg svi igraci redom postuju, Dzejms ga ne zapinje, napustice klub, ali nema negodovanja, nema uzburkane svlacionice. Rezultat prije zvijezda. Sef.
      Превише га хвалиш, а тек је тренер сезону ипо. Не важе исти критеријуми за Пепа и Зидана очигледно.
      Last edited by Победа; 12-04-17, 21:53.

      Comment


      • Originally posted by LejkerBoy View Post
        Marcelo doktorski odigrao protiv Robena, najbolji levi bek sa pola gasa.
        Ramos mu je masu pomogao. Ali vidjelo se da je postojao plan za Robena sto su ova dvojica dobro sprovela.

        Real 90% prolazi. Kada vezni red ovako dobro drzi loptu sve je mnogo lakse, i odbrani i napadu.

        Comment


        • Zapravo premalo se fali, a Pep je tada vec slavljen kao jedan od najvecih. Niko nije govorio tada za Pepa prevara, sve mu se poklopilo, a imao je jedan nacin samo, kako tada, tako i danas. Zidan je mnogo fleksibilniji ako mene pitas, ali nije revolucionar jbg. I za razliku od prethodnika koji se smatraju najboljim u poslu inace cuda cini imajuci najtezi posao u svijetu fudbala. Ali razlika izmedju njih i njega je sto su svi ovi koji igraju za njega divili mu se kao igracu, imali njegove postere u sobi i pokusavali da kopiraju te poteze, zato ga tako i postuju.
          sigpic

          Comment


          • Taman prosao hajp oko Enrikea, sada treba preziveti ovaj hajp.
            Last edited by Ricma; 12-04-17, 22:05.

            Comment


            • Ništa nije isključeno još, to je dobro, zanimljivi će biti revanši.. što se tiče Engleza, koliko ti ljudi nemaju razvijenu empatiju, barem ovo što ja poznajem. Biće interesantno pratiti dešavanja van stadiona na svetskom
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • Ma ne moze Bayernu da igra Miler laznu devetku, oni nemaju rezervnog spica, oslanjaju se previse na Levandovskog, treba da dovedu neko back-up spica koji ce tako uleteti kad zatreba. Miler moze da ima ovu rolu protiv nekih slabijih ekipa iz Bundeslige, ali ne i u ovakvim utakmicama.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Zapravo premalo se fali, a Pep je tada vec slavljen kao jedan od najvecih. Niko nije govorio tada za Pepa prevara, sve mu se poklopilo, a imao je jedan nacin samo, kako tada, tako i danas. Zidan je mnogo fleksibilniji ako mene pitas, ali nije revolucionar jbg. I za razliku od prethodnika cuda cini imajuci najtezi posao u sivjetu fudbala.
                  Пеп је преузео екипу која је била 3. и освојио све у првој сезони. Имао је најјачи тим, све му се поклопило, слажем се.

                  Зидан је исто тако преузео прејак тим. То што су играли лоше с Бенитезом, не значи да је то била лоша екипа од које је Зидан направио шампионску. Само погледаш везни ред и напад + невероватни бекови + Рамос и стуб одбране шампиона Европе, Пепе. Дај он осим оне једне ЛШ да освоји још нешто, немој да га дижеш у небеса јер је тренутно први и јер је победио у првом мечу 1/4 ЛШ.

                  Comment


                  • Originally posted by Ognjen View Post
                    Ramos mu je masu pomogao. Ali vidjelo se da je postojao plan za Robena sto su ova dvojica dobro sprovela.

                    Real 90% prolazi. Kada vezni red ovako dobro drzi loptu sve je mnogo lakse, i odbrani i napadu.
                    Ma i sam Marcelo svojim prodorima je vukao Robena pozadi i time samu mogucnost kontre smanjili za Bajern, a i Naco zasluzuje sve pohvale, sa pozicije cetvrtog/petog stopera u kadru, do odlicnih partija protiv najboljih ekipa ove sezone

                    Comment


                    • Nisam napisao, ali prizeljkujem finale Atletiko-Juve gde bi Soe Izdajica opravdao svoj nadimak.

                      Drzi Markizija na avataru, a uz brata Cola je.

                      Comment


                      • Originally posted by Pobeda.. View Post
                        Пеп је преузео екипу која је била 3. и освојио све у првој сезони. Имао је најјачи тим, све му се поклопило, слажем се.

                        Зидан је исто тако преузео прејак тим. То што су играли лоше с Бенитезом, не значи да је то била лоша екипа од које је Зидан направио шампионску. Само погледаш везни ред и напад + невероватни бекови + Рамос и стуб одбране шампиона Европе, Пепе. Дај он осим оне једне ЛШ да освоји још нешто, немој да га дижеш у небеса јер је тренутно први и јер је победио у првом мечу 1/4 ЛШ.
                        Pobijedio je vjerovatno najboljeg trenera danasnjice, najboljeg za eliminacionu fazu mozda i svih vremena. Prije samo neki dan se pricalo o lekcijama i prevarama, ja sam itekako svjestan da ovo nije zavrseno, ali isto tako da nema sanse da bude nekih katastrofa, a to su mnogi predvidjali.

                        Real je prejak, nema tu price, zastrasujuce jak stavise, ali oni prije njega ovaj kontinuitet i rezultate nisu imali. Sto se trofeja tice vec ima tri, medju njima i onaj najveci u klupskom fudbalu, ako osvoji Primeri on je za godinu i po sve uzeo u klupskom fudbalu, moze da ode i proba sa Francuskom da osvoji Mundijal i obrne igru.
                        sigpic

                        Comment


                        • Prvo poluvrijeme za zaborajv dok drugo sasvim drugacije. Marcelo ne bi uspeo da zaustavi robbena ako nije pomagao casemiro I udvojavali su ga I casemiro 4-5 puta mu je izbio loptu. Noer odbranio sve moguce

                          Na kraju kad soberim utiske zao mi je za ove promasene prilike u drugom djelu I ta setnja nakon 1:2 nisu zapeli da zabiju bar jos jedan a da bi usao morata mesto James mozda bi dali jos jedan a da ovakvu situacija imao Bayern siguran sam da bi bio brutalan....
                          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                          Comment


                          • Druze Maricu, kakav hajp oko Enrikea? Pa taj covjek se skoro nikad ne spominje.

                            Comment


                            • Spominjao se pre godinu dana, od tada naravno nista.

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Pobijedio je vjerovatno najboljeg trenera danasnjice, najboljeg za eliminacionu fazu mozda i svih vremena. Prije samo neki dan se pricalo o lekcijama i prevarama, ja sam itekako svjestan da ovo nije zavrseno, ali isto tako da nema sanse da bude nekih katastrofa, a to su mnogi predvidjali.

                                Real je prejak, nema tu price, zastrasujuce jak stavise, ali oni prije njega ovaj kontinuitet i rezultate nisu imali. Sto se trofeja tice vec ima tri, medju njima i onaj najveci u klupskom fudbalu, ako osvoji Primeri on je za godinu i po sve uzeo u klupskom fudbalu, moze da ode i proba sa Francuskom da osvoji Mundijal i obrne igru.
                                Није куп још увек узео.

                                После Мартинове епизоде у Барселони, Енрике је дошао у екипу која ништа није освојила и покупио 3 најбитнија трофеја па није обрнуо игру.

                                Тако неће ни Зидан да обрне игру ако узме титулу ове године.

                                Comment

                                Working...
                                X