Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sjajni parovi, bas u svakom dvomecu imam za koga da navijam
    Atletiko, Monako, Juve i Bayern, nadam se da idu u polufinale

    Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Mislim verovatno je to zato sto sam bio bas mali kad sam poceo da navijam za RM i navijacki duh mi se nije izgradio. Nije kao da sam ja u 18. promenio klub i presao da navijam za vecitog rivala. Nego sa par godina(3) sam verovatno ugledao RM na televiziji, svideli mi se dresovi, svidela mi se igra par igraca i to je to. A onda sam vec sa 12-13 zavoleo Atletiko(isto sam bio dete). Ali detetu ne mozes da obrises lepe uspomene iz detinjstva pa je i RM ostao. Da se to desilo sada 99% nikada ne bih mogao da promenim klub, kao sto verovatno vise i necu. Nisam ja navijao za RM kao deca sada zbog Ronalda Mesija i zato sto su najbolji, oni su skoro punu deceniju ispadali kao Arsenal na pocetku, (zato sam i simpatisao Milan) nego zato sto su mi prvi zapali za oko kao ekipa kojoj se radujem kad pobedjuje. Plus mi je to ime Galaktikosi uvek mocno zvucalo iako je Barsa dominirala u LS.

      Comment


      • Originally posted by madrid View Post
        Mislim verovatno je to zato sto sam bio bas mali kad sam poceo da navijam za RM i navijacki duh mi se nije izgradio. Nije kao da sam ja u 18. promenio klub i presao da navijam za vecitog rivala. Nego sa par godina(3) sam verovatno ugledao RM na televiziji, svideli mi se dresovi, svidela mi se igra par igraca i to je to. A onda sam vec sa 12-13 zavoleo Atletiko(isto sam bio dete). Ali detetu ne mozes da obrises lepe uspomene iz detinjstva pa je i RM ostao. Da se to desilo sada 99% nikada ne bih mogao da promenim klub, kao sto verovatno vise i necu. Nisam ja navijao za RM kao deca sada zbog Ronalda Mesija i zato sto su najbolji, oni su skoro punu deceniju ispadali kao Arsenal na pocetku, (zato sam i simpatisao Milan) nego zato sto su mi prvi zapali za oko kao ekipa kojoj se radujem kad pobedjuje. Plus mi je to ime Galaktikosi uvek mocno zvucalo iako je Barsa dominirala u LS.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Videcemo, nema lakih meceva, po mom misljenju blaga prednost na strani spanaca(ali ce biti tesko da svi prodju) a za 4. mec nemam nikakvu predstavu.

          Comment


          • Originally posted by bici View Post
            Ako neko takticki moze da oduva Barsu, to je Alegri.
            Koga je to od ozbiljnijih ekipa Juventus oduvao u poslednje 2 godine?
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by Radulov47 View Post
              Sjajni parovi, spektakl u najavi. Napokon se ni za jedan mec ne moze sa sigurnoscu reci ko ide dalje. Ocekujem da Juve eliminise Barsu.
              Evo ja sa sigurnoscu kazem da Atletico ide dalje hladno.
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                Koga je to od ozbiljnijih ekipa Juventus oduvao u poslednje 2 godine?
                U poslednje dve - nikoga. Ako pod ozbiljne ekipe racunas samo spisak najuzih kandidata za trofej.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Da vidimo Zidana protiv Ancelotija, Juve bi lakse na jednu dobijenu, ovako na dvije je problematicnije, treba prezivjeti Nou Kamp. Atletiko sigurno prolazi, Borusija i Monako najveci spektakl u najavi i ocekuje se puno golova, bice na kraju dva gola u dvomecu
                  sigpic

                  Comment


                  • Bice golova kod Monaco.
                    Jednostavno je, nisu iskusni i ne znaju igrati drugacije nego napadati. Probali su se braniti protiv Sitija, mogli su primiti 3 komada lagano u drugom pol.
                    Bice golova to je sigurno, ako nista bice sansi

                    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Koga je to od ozbiljnijih ekipa Juventus oduvao u poslednje 2 godine?
                      Takticki oduvati. Ne mora to nuzno da bude ni ofanzivno nadigravanje kao ni rezultatsko. Evo npr. oduvali su Bajern u prvom poluvremenu revansa prosle godine. Kako je Maks postavio ekipu i procitao Gvardiolu, Bajern ne bi dao gol ni u hiljadu minuta dok se igralo sa onakvom postavkom. Medjutim nije odgovorio Gvardioli u drugom poluvremenu i to ih je kostalo prolaza.

                      Godinu pre toga, takticki je otkinuo jednog Ancelotija. Real taj dvomec ne bi prosao 9 od 10 puta. Iako je Real bas dominirao u revansu, nisu mogli da daju gol iz igre, Juve je igrao odbranu za udzbenike i izdominirao u tom segmentu.

                      Ipak, sve je to do ugla iz kog posmatras stvari. Prosle godine, ja sam se divio Atletiku koji je imao loptu u nogama 30 minuta u dvomecu, dok je Pepova ekipa imala loptu 150 minuta. Isti broj golova su dali. Ko je onda imao ubojitije i konkretnije napade? Atletiko. Za mene su oni izdominirali, zato su i prosli dalje. Ti bi takodje bio upravu da kazes da je Bajern igracki oduvao Atletiko.

                      Ne kazem ja da Juve moze da oduva Barsu u fazonu 5:1, 6:2. Ali sa jedne strane imas Alegrija koji takticki moze da pojede Enrikea a sa druge strane imas Mesija, Nejmara i Suareza koji individualnim kvalitetom mogu da nadomeste to. Bice drame kako god da okrenes.
                      Last edited by bici; 17-03-17, 13:38.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Nikad nisam voleo da komentarisem sta ce biti kad ce biti , tako da su meni tekme ekstra i bas onako ravnopravne . Bukvalno me sve cetiri utakmice interesuju tako da ne verujem da cu bilo koju preskociti
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Koga je to od ozbiljnijih ekipa Juventus oduvao u poslednje 2 godine?
                          Ja da budem iskren evo ne mogu da se setim koga je Juve oduvao od ozbiljnih ekipa u svojoj istoriji, pošto očigledno ti pod "oduvati" smatraš ovo što je npr. Bajern uradio Arsenalu, pa opet ima dva ušata i najviše izgubljenih finala od svih klubova Evrope.

                          Tako da....neće oduvati sigurno ni ovu Barsu, ali isto tako meni ova Barsa ne deluje sada nešto preterano dominantno na terenu, evo prošli su jedan PSŽ na sudijske greške i foru....a Juve sigurno neće primati onako glupe golove kao što je to PSŽ uradio u drugom meču, ako ništa bar tu odbranu imamo.

                          Odličan dvomeč u najavi.

                          Comment


                          • Uff, rekao sam da bih zeleo sao Barsu izbeci i jbg Ali imam veru u prolaz dalje, Ocekujem neku tvrdu utakmicu u Torinu tipa 1-0 ili 2-0, a onda bunker u gostima verovatno. Ima sanse Juve. Atletiko ce da prodje ali mislim da nece naduti Lester, nego ono tipicno Cholovo 1-0, 2-0 i onda smireno u gostima. Don Karlo ce pregaziti Real, a Monaku bih dao prednost u odnosu na Dortmund, jer Dortmund igra ocajno u gostima ove sezone, ali punjaza definitivno
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Finale Bayern Juve, uzima to Max i dolazi u Arsenal dinastiju da gradi.
                              i onda je mrmot zavio cokoladu u foliju
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • A baš se priča da ako Juve uzme Max ima da ostane jer ima fetiš da brani Ušatog.

                                Comment

                                Working...
                                X