Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Atletiko-Lester najbolji par, tvrdi mecevi, sah ce se igrati
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Бајерн Реал, две најкомплетније екипе дефинитивно, биће спектакл.

      Comment


      • Comment


        • Lester ide po usati

          Svi su parovi neizvesni, osim ovog poslednjeg Juventus nema sanse protiv Barse. Kad se prodje onako, ide se do kraja.
          Last edited by Brian McShtull; 17-03-17, 11:27.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Zanimljiv par u četvrtfinalu, finale pre finala Real - Bayern, biće žestoko

            Comment


            • Originally posted by Adam The Llama View Post
              Lester ide po usati

              Svi su parovi neizvesni, osim ovog poslednjeg Juventus nema sanse protiv Barse.
              Ja bas mislim da ce Juve da ih prodje. Prvo zbog finala, a kontam Dibalica da ce biti ekstra raspolozen.

              Comment


              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                Lester ide po usati

                Svi su parovi neizvesni, osim ovog poslednjeg Juventus nema sanse protiv Barse. Kad se prodje onako, ide se do kraja.
                Како је Атлетико Лестер неизвестан?

                Comment


                • Kad prodjes onako dvomec, psihicki si prejak, A oni na terenu imaju najvece majstore ove igre, za mene bi cudo trebalo da se desi da oni ne osvoje ove sezone. Osim ako se Lester ne zainati.

                  @Pobeda..
                  Videces kako, kad dodje to tih susreta. Atletico se hrani ofanzivnim ekipama, Atleticu bi lakse bilo da im je dosao Bajern.
                  Last edited by Brian McShtull; 17-03-17, 11:32.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Cekali su Barsu - i docekali su je .... pa da vidimo.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Favoriti su (Barcelona) od toga ne mogu da pobjegnu, ali imati ce i Max sta da kaze.

                      Comment


                      • Monaco-Dortmund, obe utakmice u 4+ lagano, najbolji fudbal

                        Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                        Comment


                        • Nasekirala se Uefa, nisu mogli izvuc Arsenal protiv Bayerna
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by Pobeda.. View Post
                            Како је Атлетико Лестер неизвестан?
                            Joj ti pametnica kad se ne bi oglasio ja mislim da bi nas Drina sve potopila majke mi moje mile ...
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Juve je na svom terenu prejak, dok je Barsa na Camp Nou znala kiksati.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                                Monaco-Dortmund, obe utakmice u 4+ lagano, najbolji fudbal

                                Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                                I ja to ocekujem, ali isto tako ne bi me iznenadilo da malo prikoce (da ne idu na gol vise) jer ipak preveliki ulog je u pitanju.
                                Last edited by Rossonero; 17-03-17, 11:49.

                                Comment

                                Working...
                                X