Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Gangara View Post
    Šta su čari Premijer Lige , sigurno najgori tempo tojest najači od svih liga , opasna konkurencija u istoj koja prosto uzme svoj danak u LŠ .
    Сигурно је до тога, јак темпо и онда уморни за ЛШ

    Comment


    • Originally posted by Pobeda.. View Post
      Сигурно је до тога, јак темпо и онда уморни за ЛШ
      Niko nije rekao da su umorni prosto kada imaš raspored kakav imaš i kada imaš toliko derbija u svojoj ligi sve to uzme danak. Nije direktni krivac ali je otežavajuća okolnost. Ova novogodišnja pauza znači mnogo što za oporavak ekipe što za oporavak mozga od prezasićenja . Nije mu ovo Bundesliga gde nema normalnog rivala , imao je jedno vreme Dortmund dok je nije razjebao Bajern (pre Pepovog dolaska) , bude tu ekipa koja poveže sezonu dve ali rivalitet nije ni prići ovom što ima u PL. Prosto poenta posta je bila da je došao u ligu gde ima konkurenciju i gde ne može da se prošeta i da uperi sve topove na LŠ , ne može bato sad mroa da se pomuči.
      Last edited by Lord Gangarić; 16-03-17, 12:49.
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Pre ce biti da nema WC igrace kao sto je imao u Barsi i Bayernu. Te dve ekipe su masinerije, posebno Bayern. U ono vreme tj 2008. samo je neko trebo Ronaldinha da izbaci iz tima jer vise mu se nije ni igralo a ni treniralo, i da se posveti triju Eto-Henry-Messi, bilo mu mnogo tesko u pm.

        Sad doso lik u City, gde ima 3 igraca, Aguero-De Brujne-D. Silva koji su WC ali samo De Brujne lici na sebe. Sistem koji im je postavio je ocajan, mada i on sam kao trener precenjen, slicno kao i liga. Spanija je barem duplo jaca.

        Comment


        • Ima i u Sitiju da se ne lažemo ali nema kompletnu ekipu. Meni Siti sada liči na ekipu koja ima samo napadače tojest ofanzivce a nema odbranu. Prosto taj zadnji red je toliko smešan i te njegove rotacije igrača su još smešnije . Pokušava da fura fazon sa 3 štopera a za to moraš da imaš igrače ipo a ne Stounsa,Kolarovog,Otamendija i ostalu boraniju . Ako ćemo realno njegova ofanziva je najbolja u PL , ali zato odbrana da bog sačuva.
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • P u tome je stvar, nema kompletnu ekipi niti jaku kao prethodne ekipe sto je vodio. Kvalitet PL nema nikakve veze sa tim, nije ti ovo period 2004-2009 gde je PL bila previse jaka za ostatak Evrope. Vec posle 2011. se vidi pad, da ne pricam od kako je otisao Fergi, od tada je bas rasulo. Pocev od transfera pa do trenera...

            Comment


            • Juce je bio sramotan sa samo jednim veznjakom koji igra odbramu protiv najboljeg napada Evrope u gostima. Stvarno je amaterski potez bio to sto je ostavio Turea na klupi.
              Jos i jednu zamjenu uradio covek, i to u 85

              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

              Comment


              • Pazi brate ja mislim da ima veze kvalitet i rivalitet PL i to puno , naravno nije presudan faktor ali ima veze . Sada ti u PL imaš takav rivalitet da svaka od top 6 ekipa može da je uzme laganice . Nije svejedno kada imaš 10 derbija samo u PL da ne računam kupove i one zajebancije i kada imaš na primer 2 . Takođe utakmice protiv ovih lošijih ekipa koje se zabunkerišu i teraju te da trčiš kao blesav i da na silu uteraš gol . Naravno svaka liga ima svoj prajm ali pogledaj samo trenerski kadar sad u PL-u a posle pogledaj finansije koje se tu vrte,jeste pre par godina bila na rasulu ali trenutno je najveća konkurencija u PL . Po meni Pep jeste precenjen trener i to sam uvek pričao kao što sam pričao da je u Španiji za konkurenta imao samo Real ali je zato iza sebe imao jednu generaciju koja je definitivno najbolja generacija u poslednjih ne znam ni ja koliko godina , dok je u Bajernu prosto bio glavni baja , realno jedini konkurent im je bio Dortmund pa su mu pokupovali sve najbolje igrače i držali monopol. U ovo sad što je ušao je kao kada bi trčao po travi pa te onda ubace da trčiš po blatu
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Prototype View Post
                  Spanija je barem duplo jaca.
                  Dobro, ako je Spanija duplo jaca, objasni mi onda ovo. Kako je moguce da Real odmara pred utakmicu sa Napolijem Ronalda, Bejla, Krosa, Modrica, Marsela, Karvahala i napuni 4:1 u gostima jedan Eibar koji se bori za LE, a kada je Klop odmarao ekipu prosle godine protiv Svonsija za mec sa Viljarealom(kog su, ubr, sprcali 3:0), onda Liverpul pukne 3:1? Ili, da se osvrnemo na skorasnji primer, ako je Spanija duplo jaca, kako je moguce da je jedan Lester koji se bori za opstanak tukao jednu Sevilju koja juri titulu u Spaniji?

                  Atletiko je egal sa Celzijem, nije ni Totenhem daleko od te price, Barsa i Real jesu svetlosnim godinama ispred svih ostalih klubova u EPL, ali ne treba lupati gluposti i ici u neke krajnosti.

                  Trenutno su svi top klubovi Premijer lige u nekim tranzicionim periodima i bice pakleno dobri za par godina, ali svakako da su Real i Barsa u ogromnoj prednosti zbog iznad navedenog.
                  Last edited by bici; 16-03-17, 13:11.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Ti poredis Real i Liverpool ?! Msm ono stvarno ih poredis ?!!!!!!!!!!! Pa gledaj Liverpoolu na sta lici ta ista klupa,, pa koga oni da zamene. Pa cak i dva najbolja igraca, Firmino i Cou, odigraju dve dobre tekme onda ih nema na naredih 2-3.

                    Spanski timovi dominiraju i to brutalno evo koliko godina, dok ista PL ne moze meda niti u PL niti u EL. Ali eto Sevilla je izbacena od Lestera, to sve ovjasnjava

                    Mnogi na redditu, redcafe... stranim forumima, navijaci PL, priznaju da je ogromna razlika u kvaltetu u PL nekada tj pre 10 godina i sada. Living i a bubble

                    Comment


                    • Originally posted by Prototype View Post
                      Ti poredis Real i Liverpool ?! Msm ono stvarno ih poredis ?!!!!!!!!!!!
                      Ne. Ako vec moram da ti crtam, poredim razliku u kvalitetu izmedju top klubova i middle table klubova u Engleskoj i Spaniji, i kako ta razlika utice na pripreme meceva u Evropi.

                      I mogu glavu da dam da ta druga ekipa Reala koju su izveli protiv Eibara ne bi izvukla sva tri boda na gostovanju Barniju ili Vest Bromu.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Sevilja je u ociglednom padu forme nereseno sa Alavesom i Leganesom kod kuci, koji se takodje bori za opstanak. Da su samo mali vise koristili sanse izbacili bi Lester. I Sevilja ima 10ak derbija u sezoni posto su za njih derbiji i utakmice sa Bilbaom, Sosijedadom i Seltom pa ih to nije sprecilo da dominiraju u LE. Inace ta ista Sevilja koja je vladala LE je imala do negde ovog decembra cini mi se, seriju od oko 25 utakmica u nizu bez pobede u gostima, dok su osvajali LE.

                        Comment


                        • Tukao ih je Lester koji je 15. na tabeli i tu se svaka prica zavrsava.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Postoji rivalitet izmedju 6 klubova ali zapravo se borba za titulu uvek svede na 2 kluba, evo ove godine ne postoji... A to sto su podjednaki ne mora da znaci podjednako dobri vec i podjednako losi, tj losiji od pravih top klubova (Real, Bayern, Barsa, Juve, Atletiko)

                            Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangara View Post
                              Pazi brate ja mislim da ima veze kvalitet i rivalitet PL i to puno , naravno nije presudan faktor ali ima veze . Sada ti u PL imaš takav rivalitet da svaka od top 6 ekipa može da je uzme laganice . Nije svejedno kada imaš 10 derbija samo u PL da ne računam kupove i one zajebancije i kada imaš na primer 2 . Takođe utakmice protiv ovih lošijih ekipa koje se zabunkerišu i teraju te da trčiš kao blesav i da na silu uteraš gol . Naravno svaka liga ima svoj prajm ali pogledaj samo trenerski kadar sad u PL-u a posle pogledaj finansije koje se tu vrte,jeste pre par godina bila na rasulu ali trenutno je najveća konkurencija u PL . Po meni Pep jeste precenjen trener i to sam uvek pričao kao što sam pričao da je u Španiji za konkurenta imao samo Real ali je zato iza sebe imao jednu generaciju koja je definitivno najbolja generacija u poslednjih ne znam ni ja koliko godina , dok je u Bajernu prosto bio glavni baja , realno jedini konkurent im je bio Dortmund pa su mu pokupovali sve najbolje igrače i držali monopol. U ovo sad što je ušao je kao kada bi trčao po travi pa te onda ubace da trčiš po blatu
                              Zbog ovog boldovanog smatram da Murinjova epizoda u Realu nije bila totalni neuspjeh kao što neki jedva čekaju da kažu, još jeu polufinalu 2011. mogao proći istu tu Barsu da nije bilo nekih detalja.

                              Što se tiče Engleza ukinuo bih Liga kup, a u FA kupu ukinuo ponovljene utakmice (kao što je trenutno od četvrtfinala tako bih par rundi ranije). To dvoje i neka zimska pauza, ne duga kao u Njemačkoj ali bar nek traje 10 dana.

                              Što se tiče borbe za titulu realno svake godine govorimo o 4,5,6 ekipa, a evo ako ćemo gledati posljednju deceniju, uvijek bi se naslutio šampion u februaru ili ranije, mart najkasnije. Jedino su 2012. i 2014. zadovoljile u tom smislu.

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                Tukao ih je Lester koji je 15. na tabeli i tu se svaka prica zavrsava.
                                Лестер који је променио тренера, овакав Лестер је освојио титулу прошле сезоне у тој прејакој лиги.

                                А ти да је у Шпанији лако играти, па Челси има после 27 кола 66 бодова, Барса у "лакој" лиги после 27 кола 60 бодова. Реал ће имати 65 вероватно.

                                Comment

                                Working...
                                X