Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prvo ocajna postava i postavka tima, a zatim i pristup igraca na terenu. Navijao sam za City, ali sada mi je drago sto su ispali jer su bezmudo odigrali.

    K'o da si ih pustio na livadu neku, nijedan ama bas nista nije pokazao, prva izmena u 83. minutu. Stones-Kolarov uzasan stoperski tandem, daj ga i protiv nas u Kupu.

    Ove "strucnjake" jednostavno moramo dobiti u Fa Cupu.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Daj Bakajoka Vudvarde Kako sam se naprzio na lika veceras, strasan posao odradio, kupio lopte sakom i kapom, bas sjajno cita situacije, plus i nekoliko presecenih lopti. Bas sam ga pazljivo pratio i prilicno sam siguran da nije promasio ni jedan pas u prve dve trecine terena, mozda sam propustio neki, ali 1 ili 2 max. Jedino sto nije pogodio ni jedno uklizavanje kako treba, al dobro, da se srediti, moze Fosu-Mensa da ga nauci
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Slazem se, Ture je morao da igra. Bas sam se zacudio kada sam vidio da se zagrijava i da nije u startnih 11, nisam gledao utakmicu od starta pa nisam ni znao startne postave.

        Inace Siti mora da dovede i desnog i lijevog beka. Ovo sto sada imaju moze u najboljem slucaju da bude podrska sa klupe.

        Comment


        • Ништа горе него судити тренеру после 1 сезоне. Преузео је истрошену и засићену екипу, видећемо како ће то у другој сезони изгледати. На први поглед је ок, може да освоји ФА куп, да буде у 4 и 1/8 ЛШ.

          Comment


          • Originally posted by Pobeda.. View Post
            Ништа горе него судити тренеру после 1 сезоне. Преузео је истрошену и засићену екипу, видећемо како ће то у другој сезони изгледати. На први поглед је ок, може да освоји ФА куп, да буде у 4 и 1/8 ЛШ.
            Kad je Van Gal osvojio FA kup, a prije toga uveo ekipu u cetiri to je bio strasan flop i neuspjeh, a cak je manje potrosio od Gvardiole u prvoj sezoni. Samo da vidimo arsine od strane medija. Ali ovo jeste ogroman neusojeh i on i Murinjo su ga flopovali najstrasnije. Zna se kakav pedigre imaju, zna se sta je uspjeh za njih dvojicu.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Pobeda.. View Post
              Ништа горе него судити тренеру после 1 сезоне. Преузео је истрошену и засићену екипу, видећемо како ће то у другој сезони изгледати. На први поглед је ок, може да освоји ФА куп, да буде у 4 и 1/8 ЛШ.
              Cege zasicenu?! Koliko je para potroseno?! Daj malo realnosti. Ako potrosis preko 100m i ne uspes da osvojis titule i titule, nisi uspeo. Kako se zoves apsolutno nije bitno..
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Meni ovo je najmanje cudno, ne vidim nista posebno sto je najbolji napad Evrope izbacio ne bas sjajnu odbranu Sitija.
                Stvarno igraju total football, cesto padaju fizicki ali ono je nesto monstrumski sta igraju oni kao celina.
                Jos od Hejnkesov Bajern nisam se divio na nekoj igri, ali ovo sta momci iz Monaka rade ove sezone

                Comment


                • Originally posted by bici View Post
                  Daj Bakajoka Vudvarde Kako sam se naprzio na lika veceras, strasan posao odradio, kupio lopte sakom i kapom, bas sjajno cita situacije, plus i nekoliko presecenih lopti. Bas sam ga pazljivo pratio i prilicno sam siguran da nije promasio ni jedan pas u prve dve trecine terena, mozda sam propustio neki, ali 1 ili 2 max. Jedino sto nije pogodio ni jedno uklizavanje kako treba, al dobro, da se srediti, moze Fosu-Mensa da ga nauci
                  Prije tri nedelje su tri iz prekida primili, danas je bukvalno svaku glavom on izbacio, i na kraju dao gol glavom. Savrsena utakmica, ali je Fabinjo bolji.
                  sigpic

                  Comment


                  • Osvaja Juve da se Alegri oprosti sa LŠ prije Arsenala

                    Comment


                    • Nema leba da Monako prodje Atletiko ili Juve. Cak bi i Lester mogao da ih sprca na kontre. Sa ostalim ekipama bi bilo sve otvoreno.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        Cege zasicenu?! Koliko je para potroseno?! Daj malo realnosti. Ako potrosis preko 100m i ne uspes da osvojis titule i titule, nisi uspeo. Kako se zoves apsolutno nije bitno..
                        Ма појачања су лоша, али ако узме у другој титулу и догура далеко у ЛШ, нико се неће сећати прве неуспешне .

                        Comment


                        • On ih je birao, 200 miliona funti za pojacanja, e sto oni ne umiju i ne mogu da igraju fudbal kakav on oce nisu igraci krivi. I sad ce mu trebati jos 200-300, jer mu komplet odbrana zajedno sa golmanom, a i sredina trebaju.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            On ih je birao, 200 miliona funti za pojacanja, e sto oni ne umiju i ne mogu da igraju fudbal kakav on oce nisu igraci krivi. I sad ce mu trebati jos 200-300, jer mu komplet odbrana zajedno sa golmanom, a i sredina trebaju.
                            Bice im pakao za tu odbranu. Kad Mangala i Stouns kostaju 100 miliona onda bi jedan kvalitetan stoper trebao kostati isto 100
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              On ih je birao, 200 miliona funti za pojacanja, e sto oni ne umiju i ne mogu da igraju fudbal kakav on oce nisu igraci krivi. I sad ce mu trebati jos 200-300, jer mu komplet odbrana zajedno sa golmanom, a i sredina trebaju.
                              Mi da se zadnji javljamo za to, od ljeta 2014. do danas koliko je potrošeno dalje od četvrtog još nismo dogurali. Ovo je bolje od nas svakako.

                              Comment


                              • Хајнкс је с Бајерном у првој сезони завршио други или трећи не сећам се тачно, одиграли баш лошу сезону па у другој све освојили.

                                Ја сам прецењивао Пепа, има доста бољих тренера и флексибилнијих пре свега, али да је превара толика, није, има уговор на 3 године и судићемо када заврши своју епизоду у Ситију.

                                Comment

                                Working...
                                X