Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Bolje davat golove rukama i gledat to na TV-u, nego ne gledat tim nikako.
    Aoo
    Ahhahahahaha

    Mili moj.

    Ti nisi svjestan sto si sada napisao.

    Comment


    • Ja stvarno ne znam sta vi hocete, 5-1 od Bayerna sa igracem manje, potpuno ocekivano.

      Prvo poluvrijeme zgazili ih, sudija nije dao penal, dao sve njima. Onda ide tirada, penal plus crveni nidje veze i sta sad.


      Arsenov obraz da navijaci diraju je presmijesno. Covjek koji je ostao u klubu kada se znalo da se nema para, a mogao je da bira gdje ce 2004. Bjanko cekovi su mu se nudli.

      Vrijeme je da ide, ali otkaz nikako.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Odvratni Bajern, voleo bih da im dodje Cholo u 1/4.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Inace u Arsenalu je uvjek bio medju najmanje placenim trenerima...ja bih mu automatski produzio ugovor za 2 godine zbog svega

          Comment


          • Nisam gledao Arsenal-Bayern, al' pravo je mučno vidjeti ovo 10-2.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Nije mi toliko Bajern mrzak koliko Real, vala.

                Da ako se sastanu u 1/4

                Comment


                • Kako jadan covjek sada da izadje na konferenciju i sta da kaze?

                  Zao mi je Wengerice, a ovi iz Bayerna nemaju kocnicu, nego gaze do kraja.

                  Comment


                  • Imaš Ronalda, Balea i Benzemu u napadu i 2 gola zabija stub odbrane. Eee živote.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Real je vrlo zajeban, zastrasujuci napadacki potencijal imaju i bukvalno mogu da sve da stignu i to za samo nekoliko minuta i sve linije tima su sposobne da daju golove. Moguce je da ce pasti i taj ultimativni rekord, odbraniti LS.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nemoj Mare Colo na Bajern molim te. Daj nek malo RM izbacuje Bajern Barsu i ostale jace, kao Atletiko prosle godine, a nek Colo ove godine dolazi preko Monaka ili Sitija i slicnih do finala sa 1-0 i osvoji. Ne vidim da se neko u RM zalio prosle godine na to protiv koga su osvojili LS. Dosta nam je Colchonerosima izbacivanja najjacih u KO fazi i nesrecnim porazima u finalu, kao i pobeda u Ligi nad RM a onda 3 godine samo od njih ispadamo ni od koga drugog. Kao i gubljenja titule kolo pre kraja. Ovako u kupu nismo imali srecu u revansu, liga je vrv gotova pukli smo 0-3, ali nek se konacno sreca vrati u LS, pa cemo sledece godine lako i bez pritiska u LS, moze i protiv 2 Bajerna.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Real je vrlo zajeban, zastrasujuci napadacki potencijal imaju i bukvalno mogu da sve da stignu i to za samo nekoliko minuta i sve linije tima su sposobne da daju golove. Moguce je da ce pasti i taj ultimativni rekord, odbraniti LS.
                          Јачи тим и бољег тренера има Бајерн по мени.

                          Comment


                          • Madrid de mi reci, za koga ti navijaš, Real ili Atletico?
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Real je vrlo zajeban, zastrasujuci napadacki potencijal imaju i bukvalno mogu da sve da stignu i to za samo nekoliko minuta i sve linije tima su sposobne da daju golove. Moguce je da ce pasti i taj ultimativni rekord, odbraniti LS.
                              Taman kad pomislis da nikad gore nisu izgledali zabiju ti dva gola.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Real Bajern hmmm...na stranu Bajerna zbog trenera, mada se ne zna ko ima jacu klupu

                                Comment

                                Working...
                                X