Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sane igra sve bolje i bolje ove sezone.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Mandzukic pokriva brdo prostora po levoj strani, daje balans ekipi. Lepo igra tu levo, nisam sinoc gledao Juve pa ne mogu da komentarisem, al inace je pruzao sasvim dobre partije u poslednjih mesec dana na toj poziciji.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        To je vecita misterija i za Maksa
        I jos odigra ceo mec sinoc - ali dobro kontam da ga je drzao da bi se vracao pozadi i pomagao, skakao i slicno. Problem mu je sto nema koga da ubaci jer je u deficitu sa ofanzivnim levim - mada ni Mandzuka to nije. Za Asamou je na primer to preofanzivna pozicija, mali Mandragora uopste i ne igra (a i on je vise centralni nego levi - ako je uopste levi, mislim da moze da igra po potrebi, opet slicno kao Asamoa preofanzivno za njega). Dibalica je vise centralni napadac, nego neko ko bi se jurio po strani. Tako da trenutno Mandzukara popunjava rupe - jbg s obzivrom na njegove kvalitete i predispozicije za tu poziciju - ja prezadovoljan.
        Jedino Pjacu da gurne, sto i ne bi bilo lose, ali verovatno Maks nije smeo da mu da sansu od samog pocetka meca.
        Olako se Max odrekao Komana koji bi mogao sada sa igra po tom levom krilu i doveo Benatiju stopera sa druge strane, a sve mu to i nije bas u skladu sa ovom formacijom sa 4 pozadi.

        Comment


        • Jbg, desi se pogresi covek. Odlican je Koman, ne znam sta se trenutno desava sa njim, znam da ne igra u Bajernu. Da li je neka povreda ili slicno, nisam upucen?
          A pozadi smo prenatrpani vrhunskim defanzivcima. Ja da sam trener, meni bi Rugani igrao svaku. To dovoljno govori o konkurenciji.
          Last edited by Sandugp; 23-02-17, 09:05.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            To je vecita misterija i za Maksa
            I jos odigra ceo mec sinoc - ali dobro kontam da ga je drzao da bi se vracao pozadi i pomagao, skakao i slicno. Problem mu je sto nema koga da ubaci jer je u deficitu sa ofanzivnim levim - mada ni Mandzuka to nije. Za Asamou je na primer to preofanzivna pozicija, mali Mandragora uopste i ne igra (a i on je vise centralni nego levi - ako je uopste levi, mislim da moze da igra po potrebi, opet slicno kao Asamoa preofanzivno za njega). Dibalica je vise centralni napadac, nego neko ko bi se jurio po strani. Tako da trenutno Mandzukara popunjava rupe - jbg s obzivrom na njegove kvalitete i predispozicije za tu poziciju - ja prezadovoljan.
            Jedino Pjacu da gurne, sto i ne bi bilo lose, ali verovatno Maks nije smeo da mu da sansu od samog pocetka meca.
            Pa Pjaca, nego kako. On tu nešto duplira blok, može to i Pjaca da radi, kao što radi Kvardado, dok ka napred igrač koji nema igru 1 na 1 ne može da igra krilo. Mada i ne koristi ga Maks kao krilo, sem u defu, ka gore on služi za neke dubinske lopte pa da ih spušta glavom Iguainu i Dibali.

            Originally posted by Pobeda.. View Post
            Игра слабо ове сезоне, али баш талентован играч. Правиће хаос у будућности.
            Meni sem brzine ne poseduje ništa. Evo ovaj iz Monaka ga šije za tri koplja već sada, a mlađi je.

            Originally posted by princara View Post
            Olako se Max odrekao Komana koji bi mogao sada sa igra po tom levom krilu i doveo Benatiju stopera sa druge strane, a sve mu to i nije bas u skladu sa ovom formacijom sa 4 pozadi.
            Kada se odricao Komana nismo igrali sa krilima, već 3-5-2, i onda ga je gurao sa Mandžukićem u napad, a Dibalu držao na klupi. Video da on ne može to da igra, da u tom sistemu nema mesta i onda putuj igumane da igra osamdeset i tri puta talentovaniji Dibala.

            I taj Koman je preiferni igrač kao i Sane, ništa specijalno, za neki sistemčić da tu budu pijuni.

            Ja pričam o klasam.

            EDIT: Sandu, Mandrogana je na pozajmici negde.

            Comment


            • Ma Mandzuka se vraca u odbranu, igra u sredini ma covek sto neko rece pokriva veliki deo terena. Juce ga nije bilo, jer su odlicno zatvorili i njega i Kvadrada ovi iz Porta. Bice on na toj poziciji do kraja sezone, pa onda na leto lepo dovedemo Alexisa i onda imas 2 coveka da rotiras u napadu sto je veoma dobro
              Inace od kad uveo ovu formaciju Max, Juve sve pobede i sto je meni dosta bitno, veoma dobra odbrana u svim utakmicama.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Brajko, Mandragorica ce kidati u buducnosti - u to sam ubedjen. Opasan je potencijal. Ali kao klasican srednjak, nesto poput Klaudija Markizija.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Brajko, Mandragorica ce kidati u buducnosti - u to sam ubedjen. Opasan je potencijal. Ali kao klasican srednjak, nesto poput Klaudija Markizija.
                  Imao je peh sa povredom i eto, više se o njemu ni ne priča.

                  Ja Orsolinija čekam kao hlep nasušni.

                  Počeo sam rob da gledam Askoli u Seriji B, da ga pratim, prava priča.

                  Comment


                  • Mučeni Zenit preokrene 2 gola zaostatka iz prve tekme i na kraju ga primi u 90om minutu. A dominirali celu tekmu...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Bravo Kalinicu.

                      Viole gaze Njemce.
                      Last edited by Rossonero; 23-02-17, 20:34.

                      Comment


                      • Au Brajkula, izjednaci Gent, a Totenhem ima igraca manje.
                        Last edited by colchonero; 23-02-17, 20:55.

                        Comment


                        • Sta je uradio Dele pa je dobio direktni crveni karton?

                          Comment


                          • Klizeci dzonom u predjelu koljena, potpuno nepotrebno.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Originally posted by madrid View Post
                              Au Brajkula, izjednaci Gent, a Totenhem ima igrac manje.
                              Ide u keca, gaze ih i sa igračem manje

                              Originally posted by Jax Teller View Post
                              Klizeci dzonom u predjelu koljena, potpuno nepotrebno.
                              Mnogo ispao glup, rang sa onim bratom iz Portoa sinoć.

                              Comment


                              • Da je jedan drugi igrac ovo napravio, sto je ovaj pakas uradio, mislim da bi ga cekala giljotina ispred stadiona.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X