Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Steta bi bila za drugu utakmicu da ovde ne bude samo jedan razlike.
    sigpic

    Comment


    • Атлетико лакше него што сам мислио да ће, доста лакше. Могао би мало лакши жреб у 1/4, не као претходне 3 сезоне..

      Comment


      • Atletiko zavrsio posao, lakse od ocekivanog, Monako propustio veliku priliku, bas su ih imali, masu vise prilika iz igre, bolja igra ali i masu gresaka za ovaj nivo. No taj revans ce biti odlican sigurno, kao i Dortmund Benfika. Sevilja ce sjutra zavrsiti posao vjerovatno, a POrto - Juve bi moglo da bude zanimljivo. Porto mnogo bolje izgleda nego prije godinu dana i tesko ih je dobiti, bas su cvrsti.
        sigpic

        Comment


        • 14 golova u nokaut fazi LS istog dana. Sad i ko zna kad.
          sigpic

          Comment


          • Ne znam za vas ali ja sam odrao Mocart na live što se tiče golova na Siti - Monako. Jedva sam stigao da uplaćujem... pada još 2, pa pada još jedan, pa pada još jedan, pa pada još jedan...

            Ovakva tekma dolazi jednom u ko zna koliko.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Nema fudbala bez brzine u poslednjoj trecini. Sitijevi igraci su ih pretrcali.

              Poslednji gol je nasledje one sezone 10/11. Velemagovi su se usetali u gol i ulepsali mi dan. To je fudbal.

              Jos od samog starta stekao se utisak da ne moze Siti da izgubi ovo, barem prema mojim shvatanjima. Direktna, brza igra i dupli pas otkljucavaju svaku odbranu i, kao sto videsmo, bacaju u drugi plan i katastrofalne greske u odbrani.

              Uz to, Pep je nasao izvanredne pozicije za Silvu i De Brujnea. Sa te poludistance imaju prostora da demonstriraju tehniku, odigraju dupli pas sa krilima, upute rani centarsut, ugroze gol...Sto se Jaje tice, on je na ovom nivou bolji od 90% zadnjih veznih igraca u Evropi. Vertikalni pasovi, snaga, dug korak...

              Sane je enigma za bekove.

              Videcemo kako ce se odvijati stvari u revansu. Plavi moraju da zategnu odbranu, jer je ono danas bilo ispod nivoa kritike.

              Comment


              • Trebalo bi da im bude dovoljno 2 gola razlike za prolaz dalje, ali City i njihova odbrana nikada ne znas na cemu si. Sta je mali radio veceras od Otamendija mene stid.

                Comment


                • Atletiko u definitvnom porastu forme jos da se izbace glupe greske iz kojih se primaju golove i kad se uvuce strah(nesigurnost) u kosti i bice ovo odlicnih nekoliko meseci i u LS i u Primeri. Sledeca je Barsa za vikend, taj mec mora da se pobedi.

                  Comment


                  • Jel realno da je Radamel sposoban da onako sutne penal a nakon toga uradi ono Stonsu i Kabaljeru?
                    sigpic

                    Comment


                    • I dalje vrhunski igrač, iako je senka nekadašnjeg Falkao-a. Sećam se sličnih prodora u Atletiku kad sam rešava odbranu Barse.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Sad kad ste me podsetili za Radamela, setih se da iako je Atletiko vecini prepoznatljiv po borbi, zalaganju i odbrani, kakve je imao napadace poslednjih 10ak godina (i sada naravno) Tores,Gameiro, Grisman, Karasko,Falkao, Forlan, Aguero, Vilja(vrlo moguce da se nekog nisam setio). Bilo je tu jos igraca tipa Mandzukic itd. ali njih ne racunam. Uvek su imali napadace koji su mogli da se nose sa svima na papiru.
                        Last edited by colchonero; 21-02-17, 23:01.

                        Comment


                        • Originally posted by Bogі View Post
                          Nema fudbala bez brzine u poslednjoj trecini. Sitijevi igraci su ih pretrcali.

                          Poslednji gol je nasledje one sezone 10/11. Velemagovi su se usetali u gol i ulepsali mi dan. To je fudbal.

                          Jos od samog starta stekao se utisak da ne moze Siti da izgubi ovo, barem prema mojim shvatanjima. Direktna, brza igra i dupli pas otkljucavaju svaku odbranu i, kao sto videsmo, bacaju u drugi plan i katastrofalne greske u odbrani.

                          Uz to, Pep je nasao izvanredne pozicije za Silvu i De Brujnea. Sa te poludistance imaju prostora da demonstriraju tehniku, odigraju dupli pas sa krilima, upute rani centarsut, ugroze gol...Sto se Jaje tice, on je na ovom nivou bolji od 90% zadnjih veznih igraca u Evropi. Vertikalni pasovi, snaga, dug korak...

                          Sane je enigma za bekove.

                          Videcemo kako ce se odvijati stvari u revansu. Plavi moraju da zategnu odbranu, jer je ono danas bilo ispod nivoa kritike.
                          Ne mogu da ti lupim nista, zbog foruma koji ne radi kako valja, ali se slazem sa tobom.
                          Prelako se - preglupo golovi primaju i to je najveci problem. Kabaljero - nekonstantan, suvise oscilira - odbrani penal, odbrani i ono na kraju i jos neke stvari, ali zato ispuca loptu gore nego ja sto bi i odatle prime gol. Stons i Otamendi kada god igraju zajedno igraju lose. Uzroka za to ima nekoliko, a bas cu se posvetiti toj tematici, uskoro, nadam se, cim ugrabim malo vremena.
                          Ali su zato napred opasni-preopasni. Sterling i Sane kidaju kao vingeri a ova dvojica KDB i Silva fenomenalno grade igru u bilo kojoj ofanzivnoj fazi. Aguero trpa - uz ovakve saigrace on na svakoj moze po dva komotno da da. Doda obih jos i Turea iz koga je trenutno u odnosu na proslu sezonu zver. Videli smo kako se prosle godine vukao po terenu i vise stetio svojoj ekipi nego doprinosio. Sada je (koliko god to neverovatno zvucalo) bitan sraf u Pepovoj masineriji.
                          Samo malo da se koriguju stvari pozadi, sa ovakvom igrom ofanzivno - ne treba brinuti. Ideo dalje, nista u ovom dvomecu jos nije gotovo.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Zaboravio sam da dodam ovo, pa cu u posebnom postu.
                            Pored odlicnih fizikalija i konstantnog guranja - presinga, trazenja igre na protivnickoj polovini najvise me odusevila mentalna snaga igraca. Koju ove sezone i nisu toliko cesto (ako su u opste pokazali). Kada god stvari ne bi isle po planu ili u koliko bi protivnik sasekao igru golom, preokrenuo rezultat - bilo sta negativno da se desi - tim bi padao. Gubio bi intenzitet, pa cak i kreativnost. Imali smo mnogo primera ove sezone za tako nesto, pa ih necu ni navoditi.
                            Ovaj put to nije bio slucaj. I pored 1-2 na poluvremenu, pa nesto kasnije i dosudjenog penala za goste, pa brzog ponovnog vodjstva Monaka nakon izjednacenja na 2-2 igraci nisu padali psihicki. Naprotiv, jos jace, jos samouverenije su gurali napred. Znali sta hoce i na kraju im se to isplatilo. Moralo je jednostavno. Bravo.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Some poor penalties this season in the Champions' League.
                              56% conversion
                              Nothing high nor wide. Very central.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Kakav samo osećaj kod ove Matine asistencije baš je majstor

                                Comment

                                Working...
                                X