Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Nicu udarila karma, jako prljav potez, takvi samo Lewisu uspijevaju. Ne ide njemu uloga bad boya, da se baca ovako na kočenju, nikada mu to ništa dobro nije donijelo. Lewisu ide dio krivice što je, za razliku od Rosberga u njihovim prijašnjim duelima, skrenuo u Nicu i nije prihvatio agresivnu liniju, ali glavni krivac je Nico ipak.

    Bravo za Pascala.

    Sent from my LG-H815 using Tapatalk

    Comment


    • #17
      Koliko mi je drago sto je na kraju Luis slavio(iako ne volim ni jednog), samo zato sto ga sabotiraju i to se vidi. Mislim da Ferrari nista nije kriv, strategija je bila odlicna, i da je ostao na stazi pobedili bi on ili Luis(nebi isao na zamenu zato sto bi bio u borbi za prvo mesto i bio bi ispred Nika). Losa sreca prati Seba cele sezone, nadam se da ce se vratiti za sve pehove sto je imao.
      sigpic

      Comment


      • #18
        Iako ne volim Luisa ,ovde apsolutno podrska sta je trebao da ode na sljunak ili da odustane ?? O cemu prica ,tim ga zajebo,bio brzi obisao ga,apsolutna pobeda. Sada ce ga unistiti do kraja moja prognoza.
        Kakva odlicna trka ,kada je staza prava,ajmo sad Berni nije f1 Europa odma u aziju i Tilketa pod misku pa nova staza da se divimo pejsazima
        Ovaj Ferrari ima ozbiljnih problema u organizaciji pa oni su danas opet obojici vozaca unistili trku...
        Bravo za Marusiu i Ichibana matorog ima tog zara jos uvek gospodin
        Last edited by Sile; 03-07-16, 15:02.

        Comment


        • #19
          Rezultati trke:

          1. Lewis Hamilton GBR Mercedes-Mercedes 71 laps
          2. Max Verstappen NED Red Bull-Renault +5.7s
          3. Kimi Raikkonen FIN Ferrari-Ferrari +6.0s
          4. Nico Rosberg GER Mercedes-Mercedes +16.7s
          5. Daniel Ricciardo AUS Red Bull-Renault +30.9s
          6. Jenson Button GBR McLaren-Honda +37.7s
          7. Romain Grosjean FRA Haas-Ferrari +44.6s
          8. Carlos Sainz Jr ESP Toro Rosso-Ferrari +47.4s
          9. Valtteri Bottas FIN Williams-Mercedes +1 lap
          10. Pascal Wehrlein GER Manor-Mercedes +1 lap
          11. Esteban Gutierrez MEX Haas-Ferrari +1 lap
          12. Jolyon Palmer GBR Renault-Renault +1 lap
          13. Felipe Nasr BRA Sauber-Ferrari +1 lap
          14. Kevin Magnussen DEN Renault-Renault +1 lap
          15. Marcus Ericsson SWE Sauber-Ferrari +1 lap
          16. Rio Haryanto INA Manor-Mercedes +1 lap
          17. Sergio Perez MEX Force India-Mercedes +2 lap


          Nisu završili:

          Fernando Alonso ESP McLaren-Honda
          Nico Hulkenberg GER Force India-Mercedes
          Felipe Massa BRZ Williams-Mercedes
          Sebastian Vettel GER Ferrari-Ferrari
          Daniil Kvyat RUS Toro Rosso-Ferrari
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • #20
            Originally posted by woxer View Post
            Koliko mi je drago sto je na kraju Luis slavio(iako ne volim ni jednog), samo zato sto ga sabotiraju i to se vidi. Mislim da Ferrari nista nije kriv, strategija je bila odlicna, i da je ostao na stazi pobedili bi on ili Luis(nebi isao na zamenu zato sto bi bio u borbi za prvo mesto i bio bi ispred Nika). Losa sreca prati Seba cele sezone, nadam se da ce se vratiti za sve pehove sto je imao.
            Kako ga to sabotiraju??


            Last edited by Nikoletina; 03-07-16, 15:35.
            If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

            Comment


            • #21
              Srđanov teški uticaj na ovdašnju publiku, tužno je to.

              Sent from my LG-H815 using Tapatalk

              Comment


              • #22
                Ne mora Srdjan nista da mi kaze. Kada je dosao u pit na prvu zamenu guma, rekao sam bratu da ce zeznuti nesto i desilo se. Drugi put se opet njemu desi. Povlace ga prvog na zamenu iako znaju da gume mogu da mu izdrze do kraja. Stavljaju mu meke gume pod izgovorom da druge ne mogu da izdrze. Kisela faca predstavnika Mecke kad je izasao na podijum.
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Hamilton sa "sporijim" gumama bio brzi od Rozberga, kriv je Rozberg u incidentu definitivno, morao je da popusti.
                  Svaka cast Werlenu, bravo majstore.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #24
                    kaže Rozberg, a Volf ga podržava u tome, da je u poslednjem krugu imao problema sa pregrejanim kočnicama i istrošenim gumama, ali da je bio ipak brži, bolji i da je na kraju krajeva zslužio da on danas pobedi, te da je potpuno iznenađen drskim Luisovim pokušajem obilaženja .....

                    nemam reči, sem da neko ima neki problem u glavi

                    Comment


                    • #25
                      ne zna se ko je veća go*nara od ove dvojce:

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by stewanoskipp View Post
                        Ma daj bre svi su usli u boks i promenili gume cak i hamilton i kimi a oni ga drze vettel jos Stvarno neznaju sta rade ferari uzalud potroseni te tokene za bolje performanse ferarija
                        Originally posted by Sile View Post
                        Iako ne volim Luisa ,ovde apsolutno podrska sta je trebao da ode na sljunak ili da odustane ?? O cemu prica ,tim ga zajebo,bio brzi obisao ga,apsolutna pobeda. Sada ce ga unistiti do kraja moja prognoza.
                        Kakva odlicna trka ,kada je staza prava,ajmo sad Berni nije f1 Europa odma u aziju i Tilketa pod misku pa nova staza da se divimo pejsazima
                        Ovaj Ferrari ima ozbiljnih problema u organizaciji pa oni su danas opet obojici vozaca unistili trku...
                        Bravo za Marusiu i Ichibana matorog ima tog zara jos uvek gospodin
                        Ako je vama ocekivano da penumatici koji su za stepen izdrzljiviji i sporiji od onih na kojima.je Lewis odvezao prvi stint samo eksplodoraju po sred pravca bez ikakve naznake (znacajno sporije vreme, pad pritiska, porast temperature van opsega...) samo 2-3 kruga nakon Lewisove zamene, onda Ferrari stvarno treba da otpusti ceo svoj pitwall i unajmi vase usluge trkackih inzenjera...

                        Spoiler
                        Naravno, bilo je bolida koji su vozili vise krugova na toj mesavini od Vettela, a neki su krenuli i sa vise krugova nego sto je Vettel imao pre pocetka trke
                        .

                        Incident Lewis-Nico je jos jedan u nizu agresivnih trkackih incidenata izmedju njih dvojice, cela prica se ponovo prepumpava. Rosberg je formalno kaznjen, dobio je beznacajnu laznu od 10s na trci i 2 poena kazne jer se nije sklonio sa staze sa velikim ostecenjima. Ovaj drugi deo je totalno idiotski, poslednji je krug i svako ko moze treba da se potrudi da zavrsi trku...

                        Comment


                        • #27
                          Ahahaha

                          http://giphy.com/gifs/a2zNSQdYZlGCY
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Vanja slazem se, ali nisi me razumeo ,ja ne sporim njihovu nameru da probaju nesto da naprave ,ali se vec cele godine provlaci da ih red bull lagano radi na boxove. Vetelu i da nije explodirao pneumatik sto pireli treba da objasni slazem se,posle boxa bi takodje bio iza oba red bulla nista nebi postigli.Pa kimi svaku trku ispravlja krive drine samo u spaniji je prosao dobro sa strategijom.

                            Inace se slazem nema tu potrebe za kaznom trkaju se ljudi konacno dobismo pobednika u zadnjem krugu sta ces bolje.

                            Comment

                            Working...
                            X