Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Nikada Vladan i noto nisu pod*ebavali iz cistog mira, vec je uvek to bila i njihova reakcija na mudrace koji bi da ponize pre svega Novaka i koji ce da puknu od muke sto je ovaj postigao sve ovo samo do sada. Da se ne za*ebavamo i nazovemo stvari jednom pravim imenom. Znas to i po sebi sigurno.
    Ako je iko pisao i pise o tenisu, igri i svim aspektima ove igre, onda su njih dvojica. Al ebi ga vole, cene i navijaju za Novaka Djokovica.
    Ja nemam problem s Novakom, ne zbog toga šo hoćeš da kažeš. Ne navijam za njega, prvo nije iz moje države nemam tu patriotsku potrebu da navijam a i navijam za Federera. Novak i Nadal ista relacija, suparnici Federera.

    Poštujem ih obojicu, ali me malo nervira to što se ovdje proteže priča da je sve okrenuto protiv Novaka, da organizatori nemaju pametnijeg posla nego smišljaju kako da izbace Novaka i izgube dosta novca. Niti je Nole izgubio zbog terena, niti zbog kiše, prekida, niti su to uradili organizatori da namjerno izgubi već je izgubio jer je bio loš, Sam odigrao prva dva seta odlično i Nole se nije uspio izvući iz toga svega. Cijela istina je u ovome a ne neke teorije zavjere.
    Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

    Comment


    • Al sto volis da izvrces stvari, cudo jedno, mnogo vise nego sto su V&n antinevinasca.

      Posto pisem preko telefona, pa ne mogu da se izrazim i kazem sve kako zelim, postedecu vas daljih komentara.
      Last edited by miloolja; 05-07-16, 10:47.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Unofficialpage View Post
        Poštujem ih obojicu, ali me malo nervira to što se ovdje proteže priča da je sve okrenuto protiv Novaka, da organizatori nemaju pametnijeg posla nego smišljaju kako da izbace Novaka i izgube dosta novca.
        Pratim tenis u Uimbldonu preko 40 godina. Organizatori uvijek, ili gotovo uvijek, favorizuju sampiona. To je pogotovo bio slucaj prije Hawkeye-a. Ove godine ne samo da nisu favorizovali sampiona, nego su radili protiv njega. Ne da izgube pare, nego racunaju da ce dobiti vece pobjedom Marija.

        A mozda su u pravu oni koju kazu: "Novace, Peugeot, UNIQLO, Head sve je to druga liga. Nema srece bez Nike-a."
        Last edited by NI; 05-07-16, 10:59.

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Pratim tenis u Uimbldonupreko 40 godina. Organizatori uvijek, ili gotovo uvijek, favorizuju sampiona. To je pogotovo bio slucaj prije Hawkeye-a. Ove godine ne samo da nisu favorizovali sampiona, nego su radili protiv njega. Ne da izgube pare, nego racunaju da ce dobiti vece pobjedom Marija.

          A mozda su u pravu oni koju kazu: "Novace, Peugeot, UNIQLO, Head sve je to druga liga. Nema srece bez Nikea."
          Ti pratiš Wimbledon duplo više nego što ja imam godina

          Siguran sam da to nije bio cilj, jer se u ove vremenske prilike ne može nikako pouzdat jer ja malo o tome i učim, mimo svoje profesije kojom ću se baviti profesionalno. U čelijske formacije ne možeš se pouzdat nikako, jer šanse su 50%-50%. Ta im opcija odmah može otpast, niko Novaku nije kriv što sutradan nije iskoristio 12-13 BP gdje je pravio na nekim glupe greške, servirao za 2-2 u setovima i čist volley u mrežu posla, u istom setu u TB imao prednost mini breaka i to je prosuo. E pa tu mu nije niko kriv, već sam sebi.
          Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

          Comment


          • NI, oni pre svega i iznad svega favorizuju Mareja. Da li je Novak sampion ili ne to je za njih nebitno, oni zele Mareja za sampiona WB. Zato Novaku i otezavaju put, a Federeru olaksavaju jer je on laksi protivnik za Mareja u finalu od Novaka. Ali ponavljam da je Novak bio na svom standarnom nivou, motivisan i zeljan pobede on bi Kverija dobio pa makar ga stavili na neki pomocni teren van kompleksa WB. Novak je otisao na ovaj WB bez zelje da ga osvoji, prihvati to vec jednom.

            Comment


            • U servisu za 2-2 oštećen je za 2 poena, 1 loš volej koji nije smio biti štop jer je Querrey bio izbačen iz terena i ode gem. Kasnije u TB kod 2-0 loptica nepravilno odskoči, kad sve ide protiv teško da se može nešto uraditi sa solidnom igrom.

              Comment


              • Originally posted by goku View Post
                A ovo su laklovali: Unofficialpage, amnesiac, LegendaBL, nisam morao ni da gledam, biće ih još kad vide post, bilo bi još nekih ali su pod banom.
                Samo da se prijavim da sam i ja lajkovao.
                OVAKO

                Comment


                • Originally posted by skeptik View Post
                  NI, oni pre svega i iznad svega favorizuju Mareja. Da li je Novak sampion ili ne to je za njih nebitno, oni zele Mareja za sampiona WB. Zato Novaku i otezavaju put, a Federeru olaksavaju jer je on laksi protivnik za Mareja u finalu od Novaka. Ali ponavljam da je Novak bio na svom standarnom nivou, motivisan i zeljan pobede on bi Kverija dobio pa makar ga stavili na neki pomocni teren van kompleksa WB. Novak je otisao na ovaj WB bez zelje da ga osvoji, prihvati to vec jednom.
                  Sto se tice Marija, to je ocigledno.

                  Sto se tice ostalog, ne mogu da prihvatim tvoje objasnjenje jer je digitalno 0 ili 1. Motivacija ne funkcionise tako. Motivacija je spektar. I nije svaki GS jednako tesko osvojiti. Samim tim ne treba isti nivo motivacije i forme. Oraganizator je testirao Novakovu motivaciju i dobio. Da nec nije prekinut u petak, bila bi to laka pobjeda. Novak je naglo i neocekivano kolapsirao. U subotu je bilo mnogo vise kalkulacije sa Novakove strane. Da li ima energije da dobije 3 meca i onda izadje na megdan odlicnom Mariju. Zato je bio onako polovican i zato nije jasno mislio.

                  Naravno, moguce je da se radi o jos necemu, ali to ulazi u domenu cistih spekulacija.

                  Originally posted by notorious View Post
                  U servisu za 2-2 oštećen je za 2 poena, 1 loš volej koji nije smio biti štop jer je Querrey bio izbačen iz terena i ode gem. Kasnije u TB kod 2-0 loptica nepravilno odskoči, kad sve ide protiv teško da se može nešto uraditi sa solidnom igrom.
                  Opisao si 1,2 i 4 poen koji je Kveri dobio. I u trecem je imao srece. Pogodio je mrezicu koja je prislila Novak da ide naprije poslije jednog prosjecno prilaznog udarca. Noramalno, vise nego dovoljno za Kverija. Ali on pogadja, iz punog trka, novakovski, BH paralelu. Pogodi je dvije tokom meca. Obadvije u kljucnim poenima.

                  Kad sve ide protiv tebe, treba ono ekstra da pobijedis. To svako zna ko prati tenis. Isto tako je svako znao da Novak nema to ekstra u ovom trenutku.
                  Last edited by NI; 05-07-16, 11:54.

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Pratim tenis u Uimbldonu preko 40 godina. Organizatori uvijek, ili gotovo uvijek, favorizuju sampiona. To je pogotovo bio slucaj prije Hawkeye-a. Ove godine ne samo da nisu favorizovali sampiona, nego su radili protiv njega. Ne da izgube pare, nego racunaju da ce dobiti vece pobjedom Marija.

                    A mozda su u pravu oni koju kazu: "Novace, Peugeot, UNIQLO, Head sve je to druga liga. Nema srece bez Nike-a."
                    Takođe pratim kao ti , neka se zapitaju članovi zašto je Lendl izgubio toliko finala? i nikad nije uzeo W? Momak iza gvozdene zavjese,
                    njegovo mjesto preuzeo Novak
                    Na kraju je vidio da se ne može boriti protiv vjetrenjača pa je izjavio da je trava za krave, tako im se malo svetio,
                    a da on nije imao igru za travu misle samo laici
                    A da žrijeb i podloge ne utiču ne bi ni bilo žrijeba, niti diskrecionog prava i bile sve podloge iste, zar ne?

                    NI, čudim se da trošiš energiju na nebitne likove, lijep pozdrav

                    Comment


                    • NI, motivacija bar u Novakovom slucaju upravo funkcionise tako 1 ili 0. Idem na titulu ili ne idem na titulu, za Novaka nema nesto izmedju kao za neke druge igrace koji bi se zadovoljili F ili SF WB. On je numero 1. Naravno da je testirana njegova motivacija i dobili smo jasan odgovor narocito u 2. setu kad je maltene zurio da izgubi taj set koliko mu je stalo do WB. Sasa Ozmo je to objasnio da se ne ponavljam.
                      Telo i glava su mu slale jasne poruke da mora malo da uspori, da predahne od tenisa i on se nije mnogo opirao tom zahtevu.
                      Last edited by skeptik; 05-07-16, 12:22.

                      Comment


                      • Originally posted by Unofficialpage View Post
                        Ja nemam problem s Novakom, ne zbog toga šo hoćeš da kažeš. Ne navijam za njega, prvo nije iz moje države nemam tu patriotsku potrebu da navijam a i navijam za Federera. Novak i Nadal ista relacija, suparnici Federera.

                        Poštujem ih obojicu, ali me malo nervira to što se ovdje proteže priča da je sve okrenuto protiv Novaka, da organizatori nemaju pametnijeg posla nego smišljaju kako da izbace Novaka i izgube dosta novca. Niti je Nole izgubio zbog terena, niti zbog kiše, prekida, niti su to uradili organizatori da namjerno izgubi već je izgubio jer je bio loš, Sam odigrao prva dva seta odlično i Nole se nije uspio izvući iz toga svega. Cijela istina je u ovome a ne neke teorije zavjere.
                        I nas nervira sto se stalno brane organizatori koji favorizuju Federera i Mareja i sto nakon osvajanja RG-sa niko nije cestitao istorijsko osvajanje sva 4 GS-ma za redom ali zato su svi cestitali Kveriju istorisko plasiranje u 4-to kolo GS-ma.

                        Comment


                        • Originally posted by coyote View Post
                          Takođe pratim kao ti , neka se zapitaju članovi zašto je Lendl izgubio toliko finala? i nikad nije uzeo W? Momak iza gvozdene zavjese,
                          njegovo mjesto preuzeo Novak
                          Na kraju je vidio da se ne može boriti protiv vjetrenjača pa je izjavio da je trava za krave, tako im se malo svetio,
                          a da on nije imao igru za travu misle samo laici
                          A da žrijeb i podloge ne utiču ne bi ni bilo žrijeba, niti diskrecionog prava i bile sve podloge iste, zar ne?

                          NI, čudim se da trošiš energiju na nebitne likove, lijep pozdrav
                          Bili su protiv Lendla citavo vrijeme. Zezanje sve na sitno.

                          Ne trosim energiju na nikoga posebno. Objasnjavam sebi i drugima.

                          Comment


                          • Originally posted by Chiwwi View Post
                            I nas nervira sto se stalno brane organizatori koji favorizuju Federera i Mareja i sto nakon osvajanja RG-sa niko nije cestitao istorijsko osvajanje sva 4 GS-ma za redom ali zato su svi cestitali Kveriju istorisko plasiranje u 4-to kolo GS-ma.
                            Ma ne branim ja nikog, za organizatore Wimbledona nemam baš dobro mišljenje. Nekad i Nole mora biti kriv za poraz a ne drugi, mislim uvijek je kriv, on snosi najveću krivicu.
                            Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                            Comment


                            • Originally posted by Unofficialpage View Post
                              Ma ne branim ja nikog, za organizatore Wimbledona nemam baš dobro mišljenje. Nekad i Nole mora biti kriv za poraz a ne drugi, mislim uvijek je kriv, on snosi najveću krivicu.
                              Novak i jeste kriv i to je cinjenica ali isto tako je i cinjenica da su organizatori Wimbledona favorizovali Mareja i Federera na sta mi stalno ukazujemo a glavni argument kako to nije tacno je taj da eto mi Novakovi fanovi verujemo u teorije zavere a tu teoriju zavere si i sam spomenuo u prvom postu.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Ma sve mudraci.Treba mi sinonim za pod*ebava*e, dovoljno jaka a niska rec.

                                Srecom ovaj forum ne radi bas od kako je Novak ispao, pa ne mogu da citam te mudrosti.
                                Probaj sa zadevanjem ili začikavanjem, može da posluži.

                                Berdih je konačno uspeo da prelomi meč.
                                Koliko će biti u stanju da odigra dobro ptotiv Puija?
                                Zamišljam SF Vimbldona i Berdiha u njemu.
                                Dokle je stigao tenis...Tužno.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X