Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2016 (опште дискусије, трачеви, вести и још много тога...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam verovao da ce otici i mogu da razumem njegovo razmisljanje, ali mi se ipak ne svidja sto je to uradio. Hoce prsten, i Golden State ce mu pruziti najbolju sansu za to, ali ce taj prsten biti given, a ne earned.

    Steph-Klay-Iggy-Durant-Green to je HoF petorka. Je l' se to ikad desilo ?
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Dale View Post
      Pa dobro, ako je isto otici iz ekipe gdje ti Mo Williams ubjedljivo najbolji saigrac i iz ekipe gdje imas Westbrooka, Oladipa, Kantera, Adamsa i ostale onda ne znam .

      a i LBJ je otisao u ekipu koja je postala contender njegovim dolaskom , a ovaj u ekipu koja je po mnogima najjaca i bez njega . Da je on otisao poslije 9 godina iz Phile ok, ali ovo mi je bas jadno, ne moze jadnije .

      Ne pričam o tome, ovo najmrzniji sportista je suvišno.


      I meni je ovo stvarno zasmetalo, jer se uništava konkurencija. Zna se ko će biti u finalu, a ima još godinu dana do finala. I Kavsi i Voriorsi su mi već dosadili. Gledaš Lebrona svaku godinu u finalu. Sad ćemo Lebrona i Karija. Sranje brate, teško sranje.
      sigpic

      Comment


      • Ijuuh kakav sok! E bas mi krivo
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Je li moguće da ću početi za Lebrona navijati. Baš što Papi kaže, od juče znam da je ovo 50-50 i da mu kraj imena može pisati samo Warriorsi ili Thunder, ali koji šok. Zaželio se prstena, fali mu ono glavno u karijeri, i uradio je ovo skroz po njegovom, trebalo je i imati muda za ovo, svaka čast za njega.

          Ali sa košarkaške strane, zajebi...

          Sent from my LG-H815 using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Rondo9 View Post
            Nisam verovao da ce otici i mogu da razumem njegovo razmisljanje, ali mi se ipak ne svidja sto je to uradio. Hoce prsten, i Golden State ce mu pruziti najbolju sansu za to, ali ce taj prsten biti given, a ne earned.

            Steph-Klay-Iggy-Durant-Green to je HoF petorka. Je l' se to ikad desilo ?
            A sa nama je mogao bas biti earned, imao bi bas sve uslove za to I uz sve to niko mu ne bi zamerio, kao ni KG-u onomad. Razocaran sam potezom onako posteno. Iskreno se nadam da ce ih Lebrondza namlatiti kao plitak potok.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Reise View Post
              I meni je ovo stvarno zasmetalo, jer se uništava konkurencija. Zna se ko će biti u finalu, a ima još godinu dana do finala. I Kavsi i Voriorsi su mi već dosadili. Gledaš Lebrona svaku godinu u finalu. Sad ćemo Lebrona i Karija. Sranje brate, teško sranje.
              Potpis, sezona samo što se završila a 28 tima već mogu da se slikaju u boji. Osećaj tipa daj odmah neka igraju finale, a to je baš loše za sport. Mislim okej, sve je moguće i to, ali nezamislivo je baš da će neko zaustaviti to finale ako svi budu zdravi.

              Comment


              • Comment


                • Mislim fakin' pre par godina stopiras trejd CP3-a u Lejkerse jer bi bili 'prejaki', nije u interesu lige, a sada se recimo ovo dozvoljava. Smesno. Pitanje gde bi ti Lejkersi danas bili da je to tada bilo dozvoljeno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Eh, koliko će odjednom biti "navijača" GSW.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Originally posted by colke995 View Post
                      Mislim fakin' pre par godina stopiras trejd CP3-a u Lejkerse jer bi bili 'prejaki', nije u interesu lige, a sada se recimo ovo dozvoljava. Smesno. Pitanje gde bi ti Lejkersi danas bili da je to tada bilo dozvoljeno.
                      Sad sam to hteo da kazem, ali jbg nema vise matorog, ovaj Silver mi se nista ne svidja.

                      Sports Whispers ‏@SportsWhispers
                      Exclusive: If Durant decides to sign elsewhere, the #Thunder will listen to trade offers for Russell Westbrook
                      Sports Whispers
                      ‏@SportsWhispers Sports Whispers Retweeted Sports Whispers
                      The Thunder won't risk losing 2 of the 5 best players in the NBA for nothing
                      [VINE]5ahLT6g9uhA[/VINE]
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Tarantula View Post
                        Eh, koliko će odjednom biti "navijača" GSW.
                        Isto koliko navijaca Clevelanda nakon povratka Jamesa.

                        Comment


                        • Originally posted by Tarantula View Post
                          Eh, koliko će odjednom biti "navijača" GSW.
                          Prati samo fb

                          Po 100 i vise novih "navijaca" u minuti
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • To za CP3 u Lakerse nije prošlo jer je valjda u tom trenutku NBA bio vlasnik Hornetsa, delimični vlasnik ili tako neko sranje, pa su zato mogli da zaustave trejd. Inače ništa ne bi mogli, a tek sad ne postoji ništa što NBA može da uradi povodom ove situacije

                            Comment


                            • Bar ćemo gledati Rasa kako dominira u regularnoj sezoni. Ubjedljivo najatraktivniji igrač lige. One sezone kad je Durent bio povrijeđen, samo se čekalo kakvo će ludilo da napravi. I morala se gledati svaka utakmica, samo radi njega.

                              Dabogda protiv Voriorsa ubacio 100 poena, ne bi me bilo srećnijeg.
                              sigpic

                              Comment


                              • Je li istina ovo da su iz OKC rekli da ce trejdovati Russa ako ovaj ode ?
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X