Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2016 (опште дискусије, трачеви, вести и још много тога...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo svih opcija što se tiče ugovora KD-a:



    Mislim da je ovo najbolje objašnjenje za njegov ugovor.

    @Miletić KD ove sezone, ako izabere jednu godine, može da dobije 26,594M max.

    EDIT: Izgleda da će Pau da dobije masan ugovor. Priča se o cifri od 20M godišnje. Portland ima mjesta da ga potpiše, vrlo vjerovatno njegova sljedeća destinacija.
    Last edited by Reise; 03-07-16, 20:00.
    sigpic

    Comment


    • Ali evo čitam po twitteru da ako Portland hoće da da Gasolu 40mil na 2 godine kako i planiraju, moraju se odreći Crabbea i Leonarda ili Harklessa da bi imali mjesta. Je l' to tačno?

      edit: To jest ne se odreći, već neće imati onda cap spacea da ih potpišu.

      Sent from my LG-H815 using Tapatalk
      Last edited by Bastia33; 03-07-16, 20:48.

      Comment


      • Mislim da bi se jednog morali odreći ako Pau dođe za te pare. Krab će ostati sigurno, previše je on dobar da bi ga dali. Vrlo moguće da će Harkles biti žrtva.

        EDIT: Odreći, ne potpisati. Razumijemo se uglavnom.
        Onaj cap hold se broji od sve trojice, tako da ne bi bilo šanse da se potpišu sva trojica, iako su svi RFA.
        Last edited by Reise; 03-07-16, 21:03.
        sigpic

        Comment


        • Ne znam je li bilo, ali Satoranski $9M 3 year u Wizardse
          1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
          1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
          sigpic

          Comment


          • U poredjenju sa nekim ugovorima koji su do danas potpisani, ovaj deal Satoranskog je smesan u najmanju ruku.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Ovo izgleda kao da su ga na minimum postpisali.
              sigpic

              Comment


              • Крофорд у Клиперсима ипак. 3 године, 42 милиона.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • WAT? Mislim da imamo pobjednički ugovor ovoga ljeta.
                  sigpic

                  Comment


                  • Јес матор али ја га готивим, ако су му дали.

                    Рондо у Булсима 2 године, 28 милиона

                    Нагетси се труде да доведу Вејда. Од свих ових играча што се повезују са Спарсима, највише бих волео Вејда да доведу. А ако неће ни он у СА, а већ иде сигурно из Мајамија, онда нек оде у Денвер.

                    Рисино, брате мој, ако је веровати оном лажљивом Пику, оде Креб у Бруклин за лепе паре. 4 године, 70 милки.
                    Last edited by Урош94; 04-07-16, 00:16.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Pa ja iskreno ne znam sta ima opet da pokusava sa OKC-em. Trejdovali su Ibaku, a na to mesto nisu doveli nikog, ne znam ni da li mogu, a i ako mogu, vec se dobri igraci pokupili. Jeste Dipo dobar fit u njihov roster, ali sada zvrji ta pozicija 4 i ne vidim da bi Oklahoma isla dalje od finala konferencije. Negde sam procitao da je naglasio da mu pare ne igraju presudnu ulogu (sto i ne treba), jer treba da juri prsten, a ne par miliona. Sa GSW-om, ne znam, ispao bi bad guy number 2, i nisam bas siguran da li je spreman da to stavi na ledja. Dok sa Bostonom bi mogao da uradi ono sto je KG uradio onomad, i niko ga ne bi blatio. Plus na sve to, verovatno bi i Boston gledao da trejduje za Dzimija ako bi on udario potpis.
                      sigpic

                      Comment


                      • Moguće da je u pravu što se tiče cifara iz ugovora za Kraba i da stoji ponuda Bruklina, ali još uvijek nije potpisana. Ima još jedan sastanak sjutra i onda će odlučiti Krab. A nešto ne vjerujem da je Portland odustao od Kraba i umjesto njega izabrao Tarnera, mada je i to moguće. Vidjećemo što će se destiti. Portland ima zadnju riječ tu u svakom slučaju.
                        sigpic

                        Comment


                        • Па кажем ако је веровати Пику...

                          А је л' реално да Портланд то изједначи?



                          Дуки сутра одлучује, мајку му јебем.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Jeste, RFA je on, mogu da probiju granicu salary capa.
                            sigpic

                            Comment


                            • Знао сам да је заштићени али сам заборавио скроз да може да се пробије СК. Како беше то иде? Кад га пробијеш, плаћаш милион на милион порез?
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Ti penali kad probiješ granicu salary capa i kad se uđe u luxury tax su malo zeznuti za analiziranje. Ne bih ti to mogao najbolje objasniti. Uglavnom, znam da ide to milion na milion, ali samo do određene granice koju tim pređe. Što više prelazi, više plaća...

                                A ovo kako RFA može da probije granicu, mogu lako.
                                Portland trenutno ima zauzetih 78M u capu sa potpisivanjem Tarnera. Gasol, ako potpiše, treba da dobije 20M, što Portland ne može da uradi. Ali ima načina kako bi mogao. U capu su uračunati Qualifying offer Lenarda, Harklesa i Kraba. Lenardov i Harklesov je 4M, a Krabov je 2.75M. Ovo je takozvani cap hold za te igrače i on se računa u platu Portlanda, vrlo je mali, što omogućava Portlandu da juri slobodne agente. Lenardov i Harklesov je veći od Krabovog zato što su na draftu birani u lutriji, a Krab u drugoj rundi drafta. Ako se Portland odrekne Lenarda ili Harklesa, imaće 74M i moći će potpiše Gasola za 20M ne prelazeći tu granicu od 94M salary capa. Ako budu željeli da vrate Lenarda ili Harklesa i Kraba moći će lako da ih potpišu, jer imaju Bird rights za njih, i da pređu granicu salary capa.
                                Ovo je neko najjednostavnije objašnjenje, ima tu još dosta stvari...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X