Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2016 (опште дискусије, трачеви, вести и још много тога...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ezili sletio u Portland. Ispod 16m godišnje neće dobiti sigurno.
    sigpic

    Comment


    • Haha, ovo nikad ne bih rekao da će se desiti. Na što li će Bulsi ličiti sa njim i Rondom.

      Dwyane Wade has informed the Bulls he plans to sign a deal with them, sources tell @TheVertical. Bulls sending out contracts now.
      The Bulls are working to complete deals to trade Jose Calderon and Mike Dunleavy to help clear space for Wade.
      Chicago has traded guard Jose Calderon to the Los Angeles Lakers
      Chicago is finalzing a deal to send Mike Dunleavy to the Cleveland Cavaliers
      Cleveland will use part of the Anderson Varejao $9.6m trade exception to take in Dunleavy's $4.8m contract.
      Dwyane Wade agrees to a two-year, $47.5M deal with the Chicago Bulls.
      Last edited by Reise; 07-07-16, 03:40.
      sigpic

      Comment


      • ГС: Кари, Томпсон, КД (+Грин)
        Кливленд: Ирвинг, Џејмс, Лав
        САС: Ленард, Олдриџ, Гасол (+Паркер)
        Чикаго: Рондо, Вејд, Батлер
        Њујорк: Роуз, Мело, Порз (+Ноа)
        Оклахома: Вестбрук, Дипо, Адамс

        и наравно

        Милвоки: Јанис, Мејкер, Хенсон

        ЈЕ БО ТЕ шта се ово дешава бре? Буквално ћу сваку екипу следеће моћи комотно сезоне да гледам.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Živ je Čikago umro nije. Samo njih mogu da gledam. Inače da se Rouz nije ispovređivao prethodnih sezona bio bi tata, do sada bi uzeo prsten.

          Ajde da živne malo i ovaj NBA da može da se pogleda neka tekma. Nova rivalstva, novi ljudi, da to malo liči na nešto. Volim i Nikse pa će biti materijala za gledanje bar 1 u 2 meseca.

          Comment


          • Bullsi, GSW i NYK se sigurno prate.
            Minesota moze biti zanimljiva ove sezone s obzirom da je Thibodo trener.
            Last edited by Scouser; 07-07-16, 09:30.

            Comment


            • Moraju Bullsi još da rade u ovom roku ako hoće da budu baš ozbiljna ekipa, imaju Lopeza na centru što baš nije bajno, a na PF ne znam ni sam koga imaju, Gibsona i je li Mirotić igra na tri ili je i on četvorka? Da ne spominjem tanku klupu, i činjenicu da će Jimmy prvi put od svoje rookie godine igrati ponovo na niskom krilu.

              Portland će biti zanimljiv, vanjska linija do Boga jaka, a ni Plumlee nije imao loš kraj sezone. I njih ću početi pratiti, biće i oni ekstra.

              A Lakersi su, kako se FA završava, još jednom potvrdili da su ostali lutka na napumpavanje za druge timove, ništa pretjerano korisno nisu uradili osim što su izabrali Ingrama na draftu, a i to je bio no-brainer.
              Last edited by Bastia33; 07-07-16, 10:34.

              Comment


              • mnogo mi krivo za vejda sto ce da ode iz majamija

                Comment


                • Ne mogu Sparsi da izjednače ovu ponudu za Bobana... Što učini jedna sezona od igrača.

                  Detroit is signing Spurs restricted free agent Boban Marjanovic to a three-year, $21 million offer sheet, according to league sources
                  Ali imaju i više nego pristojnu zamjenu. Čak bih rekao da je cijena za Dedmona vrlo mala. Ja sam očekivao da će neko da mu da oko 8m godišnje.

                  Free agent center Dewayne Dedmon has agreed to a two-year, $6 million deal with the San Antonio Spurs, league sources tell The Vertical.
                  Last edited by Reise; 07-07-16, 16:11.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa ga pitaj jel bilo vrijedno preskočiti kvalifikacije. Iskreno nisam očekivao ni tri godine, ni 21 milion.

                    Sent from my LG-H815 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by Reise View Post
                      Ne mogu Sparsi da izjednače ovu ponudu za Bobana... Što učini jedna sezona od igrača.



                      Ali imaju i više nego pristojnu zamjenu. Čak bih rekao da je cijena za Dedmona vrlo mala. Ja sam očekivao da će neko da mu da oko 8m godišnje.
                      За Дедмона кажу се клао ГС ал им га Спарси некако отеше. Сад ће вероватно Вориорси да узму Вилија Рида који се повезивао са Спарсима првобитно. Ево сад видим да и даље постоји могућност да и њега СА доведе, али не верујем стварно. Видећемо...
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Vili Rid i od Voriorsa i od Sparsa može da dobije samo minimum.

                        Godina u NBA Minimum u 2016/17
                        0 543,471
                        1 874,636
                        2 980,431
                        3 1,015.696
                        4 1,050,961
                        5 1,139,123
                        6 1,227,286
                        7 1,315,448
                        8 1,403,611
                        9 1,410,598
                        10+ 1,551,659
                        Vili Rid je samo jednu godinu u NBA, pri čemu bi u Sparsima ili Voriorsima dobio samo 874,636. A ja to nikako ne vidim da će prihvtiti. Zaslužuje on više. Nešto slično kao Dedmonov ugovor, 3m godišnje.
                        Last edited by Reise; 07-07-16, 17:10.
                        sigpic

                        Comment


                        • Bravo za Bobija,ja sam ocekivao jedno 4 ili 5 miliona godisnje ovo ispade jos bolje!

                          Comment


                          • Ја не знам да ли мене неко овде зајебава или шта...?

                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Sve rade samo da se slučaj DeAndre ne ponovi

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X