Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2016 (опште дискусије, трачеви, вести и још много тога...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by nikola_bg View Post
    David West u Golden Stejtu.
    $1.55M jednogodisnji.
    Ovaj covjek bas zeljan prstena
    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
    sigpic

    Comment


    • Дијао трејдован у Јуту у замену за права на Оливера Ханлана. Пик друге рунде прошлогодишњег драфта, прошле године играо у Жалгирису. Сад је направљено место за Гасола.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Interesting experiment during tonight's Jazz-Celtics game as the NBA is using a 4th referee. Adam Silver recently mentioned that proposal.
        ....

        Comment


        • Голден Стејт сад цима и Реј Алена. Само им је један шутер фалио да комплетирају екипу.

          Денвер понуди Вејду 50 милки за две године.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • A đe brate, svašta ljudi pišu, završio je Rej Alen svoje.
            sigpic

            Comment


            • A jbg Maricu, ne mozes bas skroz porediti KG-ev odlazak i odlazak LeBron-a i Durant-a. Prvo sto je bio trejd, a ova 2 FA. Drugo, LeBron je ispao jaje, jer to sto je uradio je bilo u prilicnoj meri neocekivano, tj. nenajavljeno. Da je potpisao novi ugovor na 2 godine i rekao ako mi ne obezbedite ekipu za titulu, ja idem, niko mu ne bi zamerio, ili cak i trejd da je zatrazio, pa da Cavs-i dobiju neko meso zauzvrat, ovako je otisao kao puvanjak. To sto je Durant uradio je jos vece sranje. On je imao ekipu koja je ove godine bila na par minuta od velikog finala i koja je imala potencijala da napadne titulu sledece godine i iz nje je otisao u ekipu koja je vec osvajla titulu i koja je ove godine umalo osvojila. Odnosno otisao je u ekipu koju bi OKC prosao da on nije u dobroj meri zasrao. Trece, KG je imao 31 godinu kad je otisao u Boston, i Minnesota je 12 GODINA failovala da mu napravi konkurentan tim. Znas ti sta je 12 godina? To koliko su ocajni bili i nesposobni, govori i cinjenica da od njegovog odlaska pa do dan danas, nisu mogli napraviti ekipu koja bi usla u PO, a on ih je 2004 SAM SAMCIJAT odveo u finale konferencije. A to koliko je razlicito, ne mislim samo ja, nego to govori i cinjenica da KG nikad nije dobio hejt kao LeBron ili Durant jer prosto nije bilo razloga za tako nesto.
              Last edited by colke995; 06-07-16, 12:21.
              sigpic

              Comment


              • Dakle, Utah je do sada izgubila Bookera i Burkea, a potpisali su G. Hilla, Johnsona i Diawa. Jazz se opasno napucao, roster im izgleda silovito, biće još jednom ozbiljan kandidat za PO na zapadu. Hill-Hood/Johnson-Hayward-Favors-Gobert, ni malo loše.

                Comment


                • Originally posted by Reise View Post
                  A đe brate, svašta ljudi pišu, završio je Rej Alen svoje.
                  Не знам ја, Брусарду се верује.

                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Posprda se čovjek sa Zazom, Westom, i ubrzo Allenom.

                    Comment


                    • Originally posted by Reise View Post
                      Alen i Garnet su sigurno poslužili kao primjer, iako su putem trejda stigli u Boston. Ali oni su već bili odmakli u godinama, 30+ su obojica imala čini mi se. Ova dvojica u sred prajma, sa po 27. Kako god okreneš, svi se oni spajaju zbog prstena. Prije je bilo da se ide kad zađeš u 30+ godinama, kao Dreklser ili Mailman. Njima na primjer ne možeš ništa prigovoriti. Samo su htjeli da odu u stilu, sa prstenom. Ovo sada što se radi nema nikakvog smisla.
                      Da se razumemo, ne pljujem ja njih niti Lebronov odlazak(stavise radovao se odlasku iz Klivlenda koji nikada nisam puno mirisao), ali ono sto zameram Durentu je sto je otisao a FO OKC-a je daleko bio vise preduzemljiviji nego sto je bio FO Klivlenda, Sijetla i Minesote.Ako cu da pljujem Lebrona, treba da pljujem i po ovoj dvojici yato sto kada bolje pogledas otisli su iz istih razloga.Imali su dunstera za trenere+nisu bas imali jaku podrsku sto je dovodilo od toga da u tim fransizama ne naprave bolji rezultat.Cim bi dobio jedno od ta dva, ti bi par puta igrao finale.Da su se ova trojica nasli na mestu Durenta sigurno ne bi ovakav potez napravili nego bi sigurno dali jos godinu dana sanse.Druga stvar bi bila je ostao Bruks, jer u tom slucaju ne bi ni dogurali do finala Zapada.Bilo bi mi i dalje bezveze sto ce neandertalac poput Grina da se okiti jos kojim prstenjem, ali moje zamerke Durentu idu zbog toga sto su se ljudi mnogo iscimali zbog njega i on ih ovako ispali.Retko koji trener osvoji trofej u prvoj sezoni, da je napustio u drugoj sezoni pod Donovanom imao bi dobar razlog da napusti OKC.

                      Originally posted by colke995 View Post
                      A jbg Maricu, ne mozes bas skroz porediti KG-ev odlazak i odlazak LeBron-a i Durant-a. Prvo sto je bio trejd, a ova 2 FA. Drugo, LeBron je ispao jaje, jer to sto je uradio je bilo u prilicnoj meri neocekivano, tj. nenajavljeno. Da je potpisao novi ugovor na 2 godine i rekao ako mi ne obezbedite ekipu za titulu, ja idem, niko mu ne bi zamerio, ili cak i trejd da je zatrazio, pa da Cavs-i dobiju neko meso zauzvrat, ovako je otisao kao puvanjak. To sto je Durant uradio je jos vece sranje. On je imao ekipu koja je ove godine bila na par minuta od velikog finala i koja je imala potencijala da napadne titulu sledece godine i iz nje je otisao u ekipu koja je vec osvajla titulu i koja je ove godine umalo osvojila. Odnosno otisao je u ekipu koju bi OKC prosao da on nije u dobroj meri zasrao. Trece, KG je imao 31 godinu kad je otisao u Boston, i Minnesota je 12 GODINA failovala da mu napravi konkurentan tim. Znas ti sta je 12 godina? To koliko su ocajni bili i nesposobni, govori i cinjenica da od njegovog odlaska pa do dan danas, nisu mogli napraviti ekipu koja bi usla u PO, a on ih je 2004 SAM SAMCIJAT odveo u finale konferencije. A to koliko je razlicito, ne mislim samo ja, nego to govori i cinjenica da KG nikad nije dobio hejt kao LeBron ili Durant jer prosto nije bilo razloga za tako nesto.
                      Kao sto napisah gore, iz istog razloga su sva trojica napustili svoje prve fransize, Lebron ranije zbog svog legacy-ja.Garnet i Alen su trazili trejd, jer su videli da nista ne mogu da naprave sa trenutnim timovima.Jedina greska koju je FO OKC-a napravio je to sto je Bruksa predugo zadrzao.Pogledas koje sve od trenera vodio Lebrona i dodje ti da zaplaces.Garnet nikada nije bio u top5 najboljih igraca u ligi, ali je uvek tu bio pri vrhu.Da je bio bolji, stekao bi daleko vise hejtera.Kroz nekoliko godina on i nece da bude vise tako bitan igrac.A nije da nije imao ekcesa, da je bio najbolji lako se od njega moglo napraviti kontroverznim sportistom.Nije da za to nije bilo materijala.Sve je to u pocetku bilo jasno za Lebrona, dunstera su zamenili manjim dunsterom a nisu bas ni dobro stojali sa SC da bi mogli AS igraca da mu obezbede.Da je ostao u Klivlendu dve sezone, gubio bi samo vreme.Luzerska fransiza, zapravo luzerski grad i naravno da ce da ode u sredinu koja ima malo pobednickog mentaliteta.Majami ima dva SB, dva WS i jednu NBA titulu.Dovoljno da ih ne smatraju luzerskom sredinom.

                      KD-u kao sto rekoh najvise zameram sto je bio nestrpljiv i sto se FO OKC-a potrudio da ekipu ucini konkurentnom, doduse smena trenera pre godinu dana zbog cega smatram da je trebao da ostane jos godinu dana u OKC-u.Da je liga dala suspenziju, igrali bi veliko finale.Mineosta je tip fransize koja ne privlaci superstarove, nego pravi.Ako nemaju solidnu osnovu, svi ce od FA da ih zaobilaze u sirokom luku.Kao sto rekoh KG nije bio na nivou kao ova dvojica i to sto je igrao za Minesotu ga je cinilo jos vise odbojnijim od strane medija.Da je igrao u vecoj marketinskoj sredini, dosta bi se on vise eksponirao ili da je top5 igraca u ligi bio u kontinuitetu.Meni jedino sto sada pada na pamet je sto nakon sto je Alen presao u Majami da je on prestao za Garneta postoji.Vrlo debilan i detinjast potez, a siguran sam da ima jos vise dokaza da je on sirovina.

                      Comment


                      • Mariću, mrzelo me da čitam šta si sve ovo napisao, ali sam ti ipak dao lajk, jbg, za trud

                        Comment


                        • Kapiram da pricamo o evropskoj kosarci da ti to ne samo da bi razumeo, nego bi se ukljucio u diskusiju.

                          Ovako znam da ne volis americke sportove na N.

                          Comment


                          • Originally posted by Ricma View Post
                            Kapiram da pricamo o evropskoj kosarci da ti to ne samo da bi razumeo, nego bi se ukljucio u diskusiju.

                            Ovako znam da ne volis americke sportove na N.
                            Ne treba to gledati druže, sve je to nastalo iz genocida. Ne kaže Boban za džabe "prokleta je Amerika i zlato što sja...."

                            Comment


                            • Comment


                              • Берта у Спарсима, 2 год / око 4 милки.

                                Булси опасно цимају људе за трејдове, како би ослободили кеп за Вејда.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X