Announcement

Collapse
No announcement yet.

2010 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: 2010 NBA Playoffs

    pa ja da ne pratim kosarku i da nemam pojma ko je ko bukvalno mi se DAJU razlozi da ne volim lebrona... znaci povredio se lakshe, na nba.com su doveli indijskog doktora da na ekranu prikazuje anatomiju njegovu i sta je tacno povredio i kakva je to povreda &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
    gde je tu postovanje za ostale igrace? ginobili je polomio nos, KG isto sad povredjen , bogut je unishtio ruku, kobe ni jednu povredu u poslednjih 5 godina nisu tako analizirali... ali ne... THE KING !!!


    propustio sam 2 nba veceri za redom.... moram da se vratim u formu $#&+/

    Comment


    • Odg: 2010 NBA Playoffs

      g_denvernuggets, pa razlika izmedu povreda Ginobil-a, Garnett-, Bryant-a... i James-a je da se kod prvih tacno zna sta je a kod LeBrona se i dalje ne zna kakva je povreda u pitanju. I meni je malo smijesno izgledalo izlaganje doktora i malo pretjerano ali realno, nastranu to da mi je najdrazi igrac, James je trenutno licnost broj 1 u NBA-u pa mu se i zato posvecuje toliko paznje kao sto se i u ostalim sportovima o glavnim zvijezdama govori 5 puta vise nego o ostalim, Ronaldo, Messi u fudbalu, Federeru i Nadalu u tenisu itd.... A da je bilo govora o nekoj povredi Carmel-a na slican nacin ne vjerujem da bi ti to bilo razlog da ga ne volis (%fsd%&j

      Comment


      • Odg: 2010 NBA Playoffs

        [quote author=Maha23 link=topic=2555.msg129419#msg129419 date=1273236305]
        g_denvernuggets, pa razlika izmedu povreda Ginobil-a, Garnett-, Bryant-a... i James-a je da se kod prvih tacno zna sta je a kod LeBrona se i dalje ne zna kakva je povreda u pitanju. I meni je malo smijesno izgledalo izlaganje doktora i malo pretjerano ali realno, nastranu to da mi je najdrazi igrac, James je trenutno licnost broj 1 u NBA-u pa mu se i zato posvecuje toliko paznje kao sto se i u ostalim sportovima o glavnim zvijezdama govori 5 puta vise nego o ostalim, Ronaldo, Messi u fudbalu, Federeru i Nadalu u tenisu itd.... A da je bilo govora o nekoj povredi Carmel-a na slican nacin ne vjerujem da bi ti to bilo razlog da ga ne volis (%fsd%&j
        [/quote]

        ma ja ne volim njegovu pojavu, nije se toliko paznje poklanjalo ostalim igracima.. i sta ne zna se kakva je povreda u pitanju pa ne rade tamo amaterski doktori.. a za carmela... da bio bi razlog jer u zivotu nisam voleo nekog igraca jer je najbolji, u centru paznje, IN i ostalo... e sad nisam se druzio sa lebronom pa da znam kakva je njegova licnost ali po ovome sto se prikazuje formiram misljenje...

        Comment


        • Odg: 2010 NBA Playoffs

          Pa ti formiras misljene na osnovu toga sto se pise na NBA, mislim da to uopste nije mjerodavno. Ne trazi LeBron od NBA da mu se uvlace u guzicu, jebote nije on kriv sto se tamo neki doktor nasao davati svoje misljenje o povredi. Sad ispade da LeBron ima losu licnost zato sto se puno pise o njemu, zato sto je detaljno prikazana laksa povreda, bar meni to nema nikakvog smisla. To kao Kobe nije imao 100% paznju dok je bio na vrhuncu, Jordan i ostali velikani?

          Comment


          • Odg: 2010 NBA Playoffs

            Ma Lebronu nista nije! Gde moze copini od 130 kila da bude nesto! 7&@%q ...Tog doktora Lebronu nisu doveli ovi iz NBA..On ga je doveo! Uplasio se malo, sta ces '65slif !? @(*6sd$%

            Comment


            • Odg: 2010 NBA Playoffs

              [quote author=Maha23 link=topic=2555.msg129426#msg129426 date=1273237352]
              Pa ti formiras misljene na osnovu toga sto se pise na NBA, mislim da to uopste nije mjerodavno. Ne trazi LeBron od NBA da mu se uvlace u guzicu, jebote nije on kriv sto se tamo neki doktor nasao davati svoje misljenje o povredi. Sad ispade da LeBron ima losu licnost zato sto se puno pise o njemu, zato sto je detaljno prikazana laksa povreda, bar meni to nema nikakvog smisla. To kao Kobe nije imao 100% paznju dok je bio na vrhuncu, Jordan i ostali velikani?
              [/quote]

              napisao sam ispod da ne znam kakva je njegova licnost i ne sudim vec na osnovu onoga sto vidim,.. a i svi mi tako gradimo misljenje jer realno ne poznajemo nikoga od njih... kobe je prethodnih 5 godina imao svoje povrede ali u zivotu nisam video da je neki doktor analizirao nesto.. jedno je paznja koju dobijaju u smislu reklama i slicnog ali ovo je bar po meni previse..

              Comment


              • Odg: 2010 NBA Playoffs

                Ovo je spanska serija sa Lebronovom povredom, svaki dan izlazi po 10 vesti kako ce ici na MRI, pa nece ici, pa ce mozda ici, ali ipak je sve u redu, bla bla bla...
                Sve je on sam zakuvao kad je sutnuo ono bacanje levom rukom... ^&*ST*^#
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Odg: 2010 NBA Playoffs

                  [quote author=Maha23 link=topic=2555.msg129419#msg129419 date=1273236305]
                  James je trenutno licnost broj 1 u NBA-u
                  [/quote]
                  David Stern je #1 h5g6k8 h5g6k8 h5g6k8

                  Comment


                  • Odg: 2010 NBA Playoffs

                    Ajmo prognoze za veceras. h5g6k8

                    Ja cu ukratko, Phoenix ide na 3:0, a Boston prelazi u vodjstvo. #&^4A
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Odg: 2010 NBA Playoffs

                      Phoenix ide na 3:0,a LbJ prelazi u vodstvo. %QWT&W

                      Comment


                      • Odg: 2010 NBA Playoffs

                        SA smanjuje na 2:1 a Boston pobedjuje #$&+|r #$&+|r
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Odg: 2010 NBA Playoffs

                          Sparsi moraju da odigraju EKSTRA odbranu ako zele da razmisljaju o pobedi..

                          Comment


                          • Odg: 2010 NBA Playoffs

                            Pa ako Duncan i Manu odigraju bolje nego prve dve onda ce sigurno pobediti jer imaju kvalitetne igrace $#^%RT
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Odg: 2010 NBA Playoffs

                              ajde bacite neki dobar stream!!!

                              Comment


                              • Odg: 2010 NBA Playoffs

                                Evo ovaj za pocetak, ako nadjem nesto bolje postavicu. @(*6sd$%

                                http://atdhe.net/18918/watch-clevela...boston-celtics

                                EDIT: Evo i veetle, extra je stream!

                                http://veetle.com/view/index.html#4be456f047f95
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X