Announcement

Collapse
No announcement yet.

2010 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: 2010 NBA Playoffs

    [quote author=g_denvernuggets link=topic=2555.msg128407#msg128407 date=1272914453]
    veceras imam osecaj da boston pravi brejk !!! :fc-[
    [/quote]

    Tako je majstore, poderali su ih. 31:12 treća četvrtina, wow. Nije mi drago, ali sad će utakmice u Bostonu biti zanimljivije. Ima li možda snimka na SK?

    Comment


    • Odg: 2010 NBA Playoffs

      Nema na SK-u nista do petka. @(*6sd$%

      Phoenix poveo sa 1:0! ^%@7f
      Steve Nash 33 poena, 10 asistencija, Amare 23 uz 13 skokova. Kod Spurs-a, Manu 27, Parker 26.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Odg: 2010 NBA Playoffs

        Ono sinoc je bilo cisto deranje guzova, nema druge recenice kojom se moze opisati. Cijelu temku Celtics-i su bili bolji, agresivniji sa vise zelje i kada su poveli na pocetku do kraja nisu ispustili vodstvo. Svidjela mi se odbrana Cavs-a nad Rondom u prvom poluvremenu, nije imao ulaza pod kos ali zato kome god je dodao taj nije masio pa cak Rasheed (17 poena, 7-8) koji bio neprimjetan u prvom duelu pogadao je sve sto je uputio na kos, kao da je nasao neki eliksir mladosti da ga vrati 2000-e. Rejko ko Rejko, stvarno je covjek strasan u napadu, onaj skok sut i ultra brzi izbacaj je najblize moguce savrsenstvu. Garnett odlican s 18-10 sa mnogo agresivnosti i suteva. Pierce je imao losiju partiju sa dosta forsiranja ali to se nije odrazilo jer je bilo previse raspolozenih u ekipi Bostonaca. Perkins odlican u odbrani, 10 poena, 9 skokova 1 TO. S druge strane Cavs-i letargicni, ocajni, bez ikakvog osjecaja da je PO utakmica, polufinale. LeBron los, sa njegove 4 asistencije Cleveland ne moze pobijediti nikoga, uopste nije imao kontrolu nad ovom utakmicom kao sto inace ima. Shaq, ocajan, stvori sebi poziciju ali onaj baby hook nece pa nece, a i nista bolji nije bio u odbrani. Mo, heroj iz prve utakmice, 1-9 sut, covjek jos nije pogodio za 3 protiv Bostona (ako tako nastavi nece na dobro). Jamison je bio vise nego dobar, pogadao je one svoje floatere, otvorene suteve ali u odbrani nije bio nesto dobar, mada mi je to bolje nego sto su Mo, Shaq i Parker zajedno uradili. JJ i Varejao odlicno odigrali, Varejao je konacno licio na starog sebe, a JJ u napadu odlican. Ne ponovila se nikad ona sinocnja igra i utakmica.
        Celtics-i su sad preuzeli prednost domaceg terena pa put do finala ide kroz Boston. Mislim da Cavs-i mogu ali i moraju uzeti bar jednu tekmu u gostima jer Boston je tokom citave sezone igrao kuci ispod prosjeka a Cavs-i mi nekako izgledaju ozbiljnije i fokusiranije u gostima. Hajmo Cavs-i odigrati kako valja, pokazite jeste li ili niste sampionski tim #$&+|r

        Comment


        • Odg: 2010 NBA Playoffs

          E bre,oce SK prenositi Atlanta-Orlando? -E)%&4

          Comment


          • Odg: 2010 NBA Playoffs

            Cleveland do pobede ! h5g6k8 '65slif :fc-[

            Comment


            • Odg: 2010 NBA Playoffs

              Jao sto sam sinoc video Drim-sejk Ronda &8@^J //h*svb $JS}| a dva konjanika lete u nebo!!! '65slif '65slif ....Stvar koju statistika ne moze da kupi! @(*6sd$%

              Comment


              • Odg: 2010 NBA Playoffs

                [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LRGTy4pqMsc[/youtube]

                Comment


                • Odg: 2010 NBA Playoffs

                  Veliki pozdrav svima! Evo da malo obradujem one koji ne mogu da stignu da gledaju utakmice, i one koji zele da ih gledaju vise puta
                  najbolji sajt za Nba HD meceve. Snimci postavljeni pola sata-do sat vremena nakon utakmice u bozanstvenom kvalitetu http://bt.davka.info/
                  Potreban je torrent program, koji verovatno svi ili vecina vas ima (www.utorrent.com/downloads) +*@WT*48*
                  Jeste da ne moze da se poredi sa nasim SK i komentatorima ali jbg --Bolje ista nego nista-- ^&*ST*^#

                  Comment


                  • Odg: 2010 NBA Playoffs

                    Znam to ekstra je kvalitet slike...Bolje da se to skine da se odgleda nego da gledam online da se bakcem bzv a slika dosta losa #$&+|r


                    http://us.zaptiger.com/basketball/ ovaj sajt je ok

                    Comment


                    • Odg: 2010 NBA Playoffs

                      Komesar NBA lige David Stern boravio je u ponedjeljak u Clevelandu, gdje je uoci pocetka druge polufinalne utakmice doigravanja, Cleveland – Boston, urucio MVP nagradu LeBronu Jamesu.
                      Prosle nedjelje je Stern prvi put urucio nagradu najkorisnijeg kosarkasa osnovnog dela sezone Jamesu u rodnom mu Akronu, gradicu drzave Ohio (u srednjoj skoli St. Mary).
                      “Voleo bih da James ostane u Clevelandu. Osecam bilo ovih navijača i znam koliko bi im znacio ostanak te istinske kosarkaske svetske zvezde. Uostalom, srz NBA jeste da kosarkasi ostanu sto duze u svojim maticnim klubovima. Ponekad je takvo nesto nemoguce ostvariti, ali u ovom slucaju se iskreno nadam da nece doci do promena” rekao je Stern.
                      Do 1. jula niko u NBA ligi ne moze niti voditi, niti obavljati nikakve poslove sa slobodnim igracima, a upravo takav nakon kraja sezone postaje LeBron James.
                      James je ove sezone drugi put uzastopno primio nagradu MVP-a za osnovni deo sezone i time postao deseti kosarkas u istoriji s takvim uspehom. Debitovao je za Cavalierse u sezoni 2003/04 i od tada je stalni nosilac ove ekipe.

                      Comment


                      • Odg: 2010 NBA Playoffs

                        Evo jos malo NBA traceva...
                        Prica se da bi Salmons mogao da ode u Atlantu kao zamena za JJ-a koji ce najverovatnije u NY Knicks-e...
                        E sad sta ce biti od svega toga ce vidimo...
                        Mada bi po meni bilo pametnije da Jamal postane startni bek suter jer je duplo bolji igrac od Salmonsa.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Odg: 2010 NBA Playoffs

                          Andrej Kirilenko, kosarkas Utah Jazza, propustio je uvodni deo doigravanja zbog povrede misica. Prema trenutnim informacijama jos nije potvrdjeno hoce li Kirilenko nastupiti u danasnjoj drugoj utakmici polufinalna konferencije na Istoku, protiv Lakersa.
                          Pre nekoliko dana Rus je izjavio da se nada kako bi mogao zaigrati u trecoj utakmici. No, neocekivan brzi oporvak dao je naslutiti da bi krilni kosarkas mogao vec danas pomoci svojoj ekipi. Naime, Andrej je juce uspesno odradio trening nakon povratka posle povrede. Americki mediji su zapisali da ukoliko danas ne nastupi njegov povratak nije upitan za trecu utakmicu pred domacom publikom u Salt Lake Cityu.
                          Europski prvak iz 2007. godine ima probleme sa miscem na nozi jos od marta. Ove je godine u proseku belezio 11,9 poena i 4,6 skokova po susretu za 29 minuta provedenih na parketu.
                          Usprkos povredi Mehmeta Okura Jazzeri su u prvom krugu doigravanja iznenadili kosarkase Denvera i slavili sa 4:2. Najbolji igrač ekipe je bio Carlos Boozer. 206 centimetara visoki kosarkas je u proseku belezio 22,5 poena i 13,3 skokova po susretu. U prvoj utakmici protiv Lakersa izgubili su rezultatom 104:99.

                          Comment


                          • Odg: 2010 NBA Playoffs

                            Evo jos malo zanimljivih stvari SAN ANTONIO GUBI KADA PRIMI VISE OD 100 POENA,,CURRY, EVANS I JENNINGS JEDNOGLASNO U ROOKIE PETORCI,AVERY JOHNSON RAZGOVARAO SA SIXERSIMA..I ova stvar,koja bas i nije lepa Od raka oboleli trener kosarksa Denver Nuggetsa, 58-godisnji George Karl, ponovno je zavrsio u bolnici zbog tromboze.

                            Comment


                            • Odg: 2010 NBA Playoffs

                              Ja racunam da bi Kingsi za Godinu,dve mogli titulu da uzmu..Da dovedu jos kog dobrog igraca i onda da cepaju..Tyreke Evans i Omri Caspi su ekstra e sad,kad bi doveli npr Chrisa Bocha mogli bi da se bore za titulu &8@^J

                              Comment


                              • Odg: 2010 NBA Playoffs

                                Nema od toga nista, CB4 i Wade dolaze u Chicago i eto nove dinastije. +*@WT*48*
                                Naravno, sa Phil Jackson-om na celu. +*@WT*48*

                                Ovo leto ce biti ludo, pomno cemo pratiti sta ce se desavati. l5'%9
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X