Announcement

Collapse
No announcement yet.

2010 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: 2010 NBA Playoffs

    Evo matori moj, samo za tebe. $#^%RT

    http://www.atdhe.net/18096/watch-pho...rtland-blazers
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Odg: 2010 NBA Playoffs

      Jesi kralj... @R&}*
      Toliko sam postao lenj, da me mrzi da ukucam atdhe na guglu... $#^%RT $#^%RT
      I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

      Comment


      • Odg: 2010 NBA Playoffs

        Za sada Oklahoma vodi 25-14, KObi odmara..
        I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

        Comment


        • Odg: 2010 NBA Playoffs

          OKC za razliku od prva 3 meca startovao dobro, mozda sad Lakersi preokrenu u drugom poluvremenu. (%fsd%&j
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Odg: 2010 NBA Playoffs

            Ja i dalje smatram da Oklahoma trenutno u boljoj formi od Lejkersa i da moze da napravi veliko iznenadjenje... @(*6sd$%
            Mada mladost-ludost... Videcemo koliko ce da budu fokusirani...
            I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

            Comment


            • Odg: 2010 NBA Playoffs

              Pa Oklahoma se sprda sa Lakersima, 15 razlike na pocetku druge cetvrtine. &*#GI(]

              Tako ce i Cleveland proci sutra. ^%@7f

              E, zamisli stvarno da OKC izbaci LA i da Bullsi izbace LeBrona... To bi bilo stvarno &Q45q@%
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Odg: 2010 NBA Playoffs

                Ovo prvo i nije toliko nerealno, ali ovo drugo... $#^%RT $#^%RT $#^%RT
                Kakvu odbranu igra Ron &8@^J
                I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

                Comment


                • Odg: 2010 NBA Playoffs

                  Al' sta radi Vestbruk Fiseru u ovoj seriji, to je strasno.... $#^%RT $#^%RT $#^%RT
                  I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

                  Comment


                  • Odg: 2010 NBA Playoffs

                    Oklahoma moze lagano sjebati Lakerse i koliko vidim Durant konacno ne siluje sto se i vidi po rezultatu.
                    Veorvatno necu gledati tekmu do kraja, dosta mi je kosarke za danas, a treba sutra ustati pre 5 sati. $#^%RT
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Odg: 2010 NBA Playoffs

                      [Center]

                      24.4.2010.


                      86-90
                      Stephen Jackson 19pt, 4sk, 3ukr Jameer Nelson 32pt, 4sk, 3as
                      Larry Hughes 14pt, 3sk Rashard Lewis 14pt, 6sk, 3as
                      Gerald Wallace 13pt, 8sk, 2as Dwight Howard 13pt, 8sk, 7bl


                      87-96
                      Amare Stoudemire 26pt, 6sk, 3bl LaMarcus Aldridge 31pt, 11sk, 3as
                      Steve Nash 15pt, 8as Andre Miller 15pt, 8as, 6sk
                      Jason Richardson 15pt, 2sk, 1as Brandon Roy 10pt, 1as, 1sk

                      107-89
                      John Salmons 22pt, 2sk, 7as Joe Johnson 25pt, 6sk
                      Jerry Stackhouse 16pt, 3as Zaza Pachulia 16pt, 3sk
                      Brandon Jennings 13pt, 5as, 2bl Jamal Crawford 11pt, 4sk, 4as

                      110-89
                      Kevin Durant 22pt, 4sk, 1as Pau Gasol 13pt, 4sk
                      Russell Westbrook 18pt, 8sk, 6as Andrew Bynum 13pt, 10sk
                      James Harden 15pt, 6sk, 4as Kobe Bryant 12pt, 4sk, 3as

                      Comment


                      • Odg: 2010 NBA Playoffs

                        Da dodam jos nekoliko stvari pored ovoga dole:

                        Ono sto sam mislio da ce biti nekako dosadno NBA vece se pretvorilo u shokantno... prvo iznenada pojava Brandona Roya.. kad sam cuo da ce igrati najezio sam se a mogu tek da zamislim kako je bilo njegovim saigracima i koja je to motivacija bila , sasvim zasluzena pobeda , phoenix je bio blizu rezultatski i tek na samom kraju zahvaljujuci namernom faulu Chaninga Frya - Portland je uspeo da se odvoji ali svakako sasvim zasluzena pobeda i nadam se da ce dolazak Roya biti ono sto je potrebno portlandu da prodje dalje.. na konferenciji za novinare posle utakmice LaMarcus Aldridge je rekao : "Prvi napad kad je ushao brandon roy ja sam dobio loptu i imao sam otvoren shut, niko me nije cuvao" - sto dovoljno govori sta Roy donosi ovom timu ne samo u smislu poena vec i koliko oslobadja pritisak sa saigraca.. otuda i playoff rekord karijere Aldridgea sa 31 poenom...

                        Milwaukee je isto prijatno iznenadio, iskreno nisam mislio da ce dobiti jednu utakmicu posle one prve 2 jer su previse slabi za Atlantu ali pokazali su da jako cene domaci teren i da mnogo bolje igraju tu sa ili bez Boguta, ipak mislim da je ovo bila samo jedna pobeda za publiku i da im nece biti nesto posebno presudna u nastavku serije , ipak ce Atlanta proci dalje u verovatno 5 utakmica..

                        I naravno Oklahoma, svakim danom se sve vise zaljubljujem u taj tim i divim se sa kakvom energijom igraju protiv vladajucih sampiona La Lakersa.. mozda je to samo zato sto su mladji i odmorniji od Lakersa ali mozda je ovaj tim Oklahome najvece playoff iznenadjenje... Bukvalno realno ako govorimo mislim da su sada shanse i jedne i druge ekipe 50-50 da prodju dalje , a to niko nije mogao da predvidi pred pocetak serije jer su Lakersi ipak bili apsolutni favoriti, Westbrook se i dalje poigrava sa matorim Fisherom dok Kobe nikako ne moze da pronadje svoju igru.. moraju pod hitno da promene nesto u igri ili ce ih Oklahoma olako izbaciti... sledeca utakmica je presudna jer pobeda Oklahome ce skoro sigurno znaciti ispadanje Lakersa , a pobeda Lakersa ih opet stavlja u ulogu favorita...nadam se pobedi oklahome ipak i verujem da mogu..dokazali su to u poslednje 2 utakmice...

                        Jedino mi je zao Bobcatsa koji su stvarno imali i igru i prednost i domaci teren i sve kockice slozene da pobede ovu utakmicu , cak je i Howard jako malo proveo na parketu ali ipak tim Orlanda pronalazi nacin da pobedi slicno kao i Boston prekjuce.. ova serija je ovom pobedom Orlanda gotova i charlotte se moze cisto oprostiti od svoje publike pobedom ali u 5oj utakmici ce sve biti gotovo...

                        Veceras je jedno od boljih NBA veceri od kako je poceo playoff

                        prognoza Boston dobija i prolazi dalje, Chicago poput oklahome izjednacuje , San Antonio 3-1 i NADAM SE glupom Denveru da smogne snage i izjednaci 2-2 ili su ispali iz playoffa za ovu godinu....

                        Comment


                        • Odg: 2010 NBA Playoffs

                          Pazite ovo:

                          Brendon Roj je veče pred meč sa Feniksom poslao SMS treneru Nejtu MakMilanu.

                          „Mislim da sam spreman“, napisao je sjajni plej Portlanda. Kouč ga je poslušao, aktiviran je sinoć sa liste povređenih i ispostavilo se da je to ključno u pobedi Blejzersa nad Sansima. Rezultat je sada 2:2 i čeka nas sjajan nastavak.

                          Roj je rasteretio saigrače, stvorio im prostor u napadu, pa ne čudi 31 poen Lamonda Oldridža. Naravno, Roj je još rovit, ali ovaj sjajni košarkaš kaže da će se vratiti u formu kroz igru.

                          Brendon Roj je lik kakav se retko sreće u NBA, skroman, povučen, štedljiv. U kaseti u svlačionici drži poruku na kojoj piše, „budi skroman“, i tako prihvata pohvale.


                          „Ništa nisam odigrao, jer je teško naći šut prve večeri. Ali, osećao sam da moram da pomognem“, dodao je jedan od najboljih bekova lige.


                          Pecinski covek $#^%RT

                          Comment


                          • Odg: 2010 NBA Playoffs

                            sve si tacno rekao osim Lamonda ... zove se LaMarcus h5g6k8

                            i ja se nadam da ce portland iznenaditi phoenix !!

                            Comment


                            • Odg: 2010 NBA Playoffs

                              Daj Boze da Kurt odigra kao u cetvrtak, jedino tako mozemo da se nadamo pobedi. @R&}*
                              Pomogao bi nam i malo losiji sut Cleveland-a za 3, jbt postali su gori od Orlanda.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Odg: 2010 NBA Playoffs

                                [quote author=T-Mac link=topic=2555.msg125934#msg125934 date=1272196664]
                                Daj Boze da Kurt odigra kao u cetvrtak, jedino tako mozemo da se nadamo pobedi. @R&}*
                                Pomogao bi nam i malo losiji sut Cleveland-a za 3, jbt postali su gori od Orlanda.
                                [/quote]

                                ko je sad Kurt? sta vam je sa imenima od ranog jutra &*#GI(]

                                Comment

                                Working...
                                X