Announcement

Collapse
No announcement yet.

2010 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: 2010 NBA Playoffs

    ja sam zaspao sinoc posle Orlanda i Charlota... tezak vikend je iza mene I#^@8
    izgleda da sam dosta propustio, ali mene ovaj tim Portlanda odusevljava... oni su kao pravi feniksi $%&5@$A sta im se sve desilo ove sezone i oni i dalje guraju, svaka cast tim momcima...

    Comment


    • Odg: 2010 NBA Playoffs

      Pozdrav svima na forumu,novi sam kolacic %QWT&W!!Veliki sam fan Cavsa i jedva cekam vecerasnju utakmicu gdje ne bi trebalo biti problema,ocekujem cak i ubjedljiviju pobjedu nego u tekmi broj 1 gdje je LeBron bio prosjecan (za svoje standarde h5g6k8).Raduje me sjajna igra O neal-a koji izgleda kao da mu je 20-ak godina (kako je samo Noah okrenuo). Evo par linkova za sve fanove Clevelanda : cavstheblog.com ,numbersdont.com,cleveland.com/cavs, cavalierscentral.com, a evo i nekih vezanih za NBA, espn.com/nba (po meni bolji od nba.com-a),foxsports.com/nba, bleacherreport.com (puno interesantnih tekstova), probasketballtalk.nbcsports.com, sportsillustrated.com/nba....... Veliki pozdrav....

      Have no fear. The King is here. A title draws near. This is our year.

      Comment


      • Odg: 2010 NBA Playoffs

        [quote author=tipko link=topic=2555.msg124244#msg124244 date=1271675179]
        da,da,da "burek" ih je razbio...[/quote]

        Cuj "burek" *T_*@SR

        Sto burek????

        [quote author=LeBron fan link=topic=2555.msg124290#msg124290 date=1271687101]
        Ko bi rekao da ce Portland da napravi prvi brejk fghj48d Nisam gledao utakmicu ali po izvestajima vidim da je Miler bio kljucni igrac. Sada je u ovoj seriji sve otvoreno, plus kad se preseli serija u Portladnu Roj se verovatno vraca tako da je sve otvoreno..[/quote]

        Nece Roy zaigrati u seriji protiv Phoenixa!
        Eventualno ce biti spreman za polufinale Zapada...naravno ako se Portland izbori za to.

        Comment


        • Odg: 2010 NBA Playoffs

          Kako me nervira sto ne mogu da nadjem prenos Clevelanda ni na jednom kanalu,a mrzi me gledati preko streama &Q45q@%

          Comment


          • Odg: 2010 NBA Playoffs

            veceras ocekujem pre svega lepu kosarku u oba mece... iskreno, simpatisem klivlend i LBJ-a, mada ja nemam nekog "favorita" u NBA, moj jedini favorit je Partizan...
            U mecu CLE-CHI, ja ne vidim nacin da Chicago nesto bitno uradi, jednostavno nemaju dovoljno snage da se suprotstave Cavsima u ovom trenutku...
            Drugi par DEN-UTA je za mene najveca nepoznanica prve runde... zaista ne znam koliko ovako okrnjena juta moze protiv Carmela i druzine, ocekujem znatno laksu pobedu denvera veceras...

            Comment


            • Odg: 2010 NBA Playoffs

              Ma 90% ce da igra Roj kad se serija bude preselila u Portlandu...
              A veceras Kavsi opusteno dobijaju.
              I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

              Comment


              • Odg: 2010 NBA Playoffs

                Ja se veceras nadam cudu i pre svega se nadam da ce konacno Kurt postati Kirk, a da ce Dung ponovo postati Deng.
                Od njih dvojice zavisi napad Bullsa jer ne moze Rose sve da vuce sam. Vinny bi trebao da startuje sa Millerom na poziciji 4 jer jedino on moze iole da se nosi sa Shaq-om.
                Let's go Bulls! #$&+|r

                Maha23, dobrodosao. (*#^R^
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Odg: 2010 NBA Playoffs

                  T-Mac ti ozbiljno mislis da Cikago moze da dobije Kavse? fghj48d
                  I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

                  Comment


                  • Odg: 2010 NBA Playoffs

                    [quote author=LeBron fan link=topic=2555.msg124434#msg124434 date=1271708101]
                    T-Mac ti ozbiljno mislis da Cikago moze da dobije Kavse? fghj48d
                    [/quote]

                    Misli. $#^%RT

                    Comment


                    • Odg: 2010 NBA Playoffs

                      Naravno da mislim, samo sto je to daleko od realnosti. $#^%RT
                      Nada umire poslednja. $#^%RT

                      Jbg, da ne mislim da mogu do bar jedne pobede ne bih gledao utakmicu.
                      U sportu je sve moguce, ali naravno da ce Cleveland ovo zavrsiti najverovatnije sa 4:0, meni ostaje da se nadam cudu. $#^%RT

                      Hocemo opet gledati tekmu na forumu?
                      Ja cu ubaciti link malo pre pocetka meca. %QWT&W
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Odg: 2010 NBA Playoffs

                        Cuj "burek"

                        Sto burek?


                        zato što ga je Derrick Rose poslao po burek &*#GI(] &8@^J &*#GI(]
                        strašan potez

                        http://www.youtube.com/watch?v=vAA8m...layer_embedded

                        inače na toj istoj utakmici samo minut pre bureka mu je lupio i blokadu &*#GI(] &8@^J &*#GI(]

                        http://www.youtube.com/watch?v=a0BXz...eature=related

                        Comment


                        • Odg: 2010 NBA Playoffs

                          Tipko, koristi ovaj YouTube plugin kad ga vec imamo. $#^%RT
                          On ti je u drugom redu ova prva ikonica, samo tu ubacis link. @(*6sd$%

                          [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vAA8mLz8aJ0&feature=player_embedded[/youtube]

                          [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=a0BXzb3JVVQ&feature=related[/youtube]

                          Derrick je zver, jedva cekam da gledam veceras kako ce da siluje Parkera. &*#GI(]
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Odg: 2010 NBA Playoffs

                            +*@WT*48* vidi se da sam novajlija +*@WT*48*

                            sve u svemu bilo je to Derikovo iživljavanje nad Milerom &8@^J

                            Comment


                            • Odg: 2010 NBA Playoffs

                              Gledamo obavezno! $#^%RT
                              Spavao sam od 4 do 9, tako da sam odmoran... @(*6sd$%
                              I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

                              Comment


                              • Odg: 2010 NBA Playoffs

                                Jel ide bre neko u skolu od vas? $#^%RT

                                Za T-Maca znam,on zivi za basket i gledanje Roseovih ''bureka'' &*#GI(]

                                Comment

                                Working...
                                X