Announcement

Collapse
No announcement yet.

2010 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: 2010 NBA Playoffs

    [quote author=ftwayne link=topic=2555.msg130955#msg130955 date=1273861913]
    Veze ti nemas.
    [/quote]


    Probaj da objasnis ovaj izliv emocija, nicim izazvan, pre nego bude kasno.

    Comment


    • Odg: 2010 NBA Playoffs

      [quote author=mr.gold link=topic=2555.msg130958#msg130958 date=1273865111]
      [quote author=ftwayne link=topic=2555.msg130955#msg130955 date=1273861913]
      Veze ti nemas.
      [/quote]


      Probaj da objasnis ovaj izliv emocija, nicim izazvan, pre nego bude kasno.
      [/quote]

      &($%WP+

      Comment


      • Odg: 2010 NBA Playoffs

        [quote author=mr.gold link=topic=2555.msg130875#msg130875 date=1273844968]
        Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa duvaj ga Lebrone steroidu aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

        BOS wins series 4-2 *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

        aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sabani doveli su pola lige i raspali Boston nisu mogli da predju &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

        To bi Kobe oduvao sa 4-0 &+I}\

        Javi se FC :fc-[
        [/quote]

        Prije bih rekao da je ovo neki izliv emocija nicim izazavan al eto. Kobe je bio oduvan od ovih igraca pa ne kontam na osnovu cega bi bilo 4-0@(*6sd$%

        Cestitike Bostoncima, u potpunosti su nadigrali Cavs-e, i sasvim zasluzeno prosli u finale. Ovo je bila godina kad je Cleveland trebao ici do kraja ali eto ispostavilo se da je opet nesto falilo (kao i svake). Istina James nije igrao na svome uobicajenom nivou ali ostatak ekipe je u potpunosti podbacio pa je mozda i njemu dopizdilo. LeBron ce biti LeGone 99,99%, bar ja ne vidim nikakvog razloga da ostane, i kad ode Cleveland ce igrati kao New Jersey, poluprazne tribine, tek ce se onda vidjeti sa kakvom je ekipom igrao, uglavnom propast. Nek se nadaju opet piku broj 1 narednih godina i mozda taj neki donese titulu prokletom gradu.
        A James + neki max FA u Chicago hmmmm..... pa ne bi bilo fer prema ostatku lige h5g6k8

        Comment


        • Odg: 2010 NBA Playoffs

          Maha, u pitanju je opklada izmedju mene i fc-a, da LBJ nece stici ni do finala.
          A i ti bi mogao da naucis da ne sudis na prvu loptu, da ne bi i u buduce ispadao smesan @(*6sd$%

          Comment


          • Odg: 2010 NBA Playoffs

            A kad smo vec kod odlaska LBJ, zivo me zanima koliki ce procenat vas nastaviti da navija za CLE.

            Comment


            • Odg: 2010 NBA Playoffs

              Sa moje tacke gledista ovo je najjaca ekipa u kojoj ce Lebron igrati (%fsd%&j (%fsd%&j ....Sa ovakvim timom,fizicki ubedljivo najdominatniji oni uspeli samo do 2 kruga #$&+|r #$&+|r &*#GI(]....Stvarno je za smeh! Evo ja kazem- Moze Lebron da ode bilo kuda ali Kobi ce barem do 35 da osvaja prstenje tako da se Lebronu ne isplati da igra do 30-te ..... &+I}\

              Comment


              • Odg: 2010 NBA Playoffs

                [quote author=nidz@ link=topic=2555.msg130986#msg130986 date=1273869183]
                Sa moje tacke gledista ovo je najjaca ekipa u kojoj ce Lebron igrati (%fsd%&j (%fsd%&j ....Sa ovakvim timom,fizicki ubedljivo najdominatniji oni uspeli samo do 2 kruga #$&+|r #$&+|r &*#GI(]....Stvarno je za smeh! Evo ja kazem- Moze Lebron da ode bilo kuda ali Kobi ce barem do 35 da osvaja prstenje tako da se Lebronu ne isplati da igra do 30-te ..... &+I}\
                [/quote]

                Sta, jeli to kazes da LeBron ima jacu ekipu od Bryant-a, dominantniju, nemoj biti smijesan @(*6sd$% I opet ti nesto oko prstenja, Bryant ih osvaja za sebe covjece dragi, pa ne kontam zasto moras svaki put Jamesa spominjati $%&5qw7

                Comment


                • Odg: 2010 NBA Playoffs

                  [quote author=mr.gold link=topic=2555.msg130958#msg130958 date=1273865111]
                  [quote author=ftwayne link=topic=2555.msg130955#msg130955 date=1273861913]
                  Veze ti nemas.
                  [/quote]


                  Probaj da objasnis ovaj izliv emocija, nicim izazvan, pre nego bude kasno.
                  [/quote]Sta je to kobi neki bo. cuj oduvo 4:0 klasicna provokacija.

                  Comment


                  • Odg: 2010 NBA Playoffs

                    Ako je ova ekipa Cleveland-a bez James-a bolja od Bulls-a, ja ne znam...

                    Jeste da ne volim LeBrona, ali mi se sve vise svidja ova ideja da dodje u Chicago, a zajedno sa njim najverovatnije i coach Cal (John Calipari).
                    Bas danas citam da u slucaju njegovog dolaska postoji opcija da se izvrsi trade u kojem bi David West ili Troy Murphy zavrsili takodje u Bulls-ima sto bi, slozicete se, bila apsolutno fenomenalna ekipa. h5g6k8

                    Chicago je u najboljoj poziciji pred offseason, tu je prostor za jednog max FA-a, a postoji i materijal za sign-and-trade, tako da je samo na menadzmentu da odradi posao kako treba.

                    EDIT: Mike Woodson i zvanicno dobio nogu, pa mislim stvarno ne znam sta su toliko cekali... #%d*
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Odg: 2010 NBA Playoffs

                      Jako čudna serija između Klivlenda i Bostona...Ja sam prognozirao pobedu Bostona, zbog raznovrsnijeg napada i malo većeg iskustva, ali se tu izgleda dogodilo još nešto. Verujem da je većina vas kao i ja očekivala dosta tesnih utakmica, kad ono, tri od šest utakmica su završene ubedljivim pobedama jedne od ekipa. Prvo, iznenađujuća je ubedljiva pobeda Bostona u drugoj utakmici serije. Majk Braun je posle te utakmice rekao da njegova ekipa ne sme sebi da dozvoli da non stop juri rezultat(isti slučaj je bio u prvoj utakmici), da mora ozbiljnije da shvati protivnika...Drugo, neverovatno je kako je Boston loše odigrao onu treću utakmicu(prvu na svom terenu). L. Džejms je po onome što sam video u raznim emisijama, imao maltene šuterski trening, odbrana Bostona je bila začuđujuće slaba. Četvrta utakmica serije je bila jedna od najboljih u seriji, gledali smo je direktno na Sport Klubu. Tu je Klivlend imao šansu da se vrati pri rezultatu 86:84 za Boston u 4. četvrtini, i pored odlične serije Seltiksa na početku te četvrtine(mislim da je bilo 10-0) kada su momci Doka Riversa poveli sa 12 poena razlike pre tajm-auta Majka Brauna. Ali i tada je čini mi se, došla do izražaja osobina Kavsa da PREVIŠE stvari u njihovom napadu zavisi od Džejmsa, pa OSTALI IGRAČI TIMA nisu mogli da se snađu kada Džejmsu ne ide šut, kada se igra strpljiva i pametna odbrana protiv njega. Boston je, ruku na srce, tada stvarno odigrao odličnu odbranu na Džejmsu USMERAVANJEM, pa po potrebi udvajanjem posle usmeravanja. A Radžon Rondo je, kao i što sam očekivao, bio X-faktor Bostona u ovoj seriji. Seltiksi su po meni u toj utakmici imali izvanredan balans između svog kontra napada i svog pozicionog napada. Kako i zašto? Rondo je igrač koji je uglavnom povlačio te kontra napade, jer je igrač koji odlično menja tempo u napadu. On može da dotrči sa loptom do reketa u kontri ili polu-kontri, i ako vidi da ne može da prođe do koša ili da nekome asistira za lake poene ili otvoren šut, on se vraća nekoliko koraka unazad, i još uvek je koncentrisan na eventualne šanse za asistenciju kako njegovi ostali saigrači pristižu unutar linije 7.24. Ali isto tako on u tom "sekundarnom napadu", da ga tako nazovem, traži priliku i za svoj ulaz u reket i lako poentiranje. Ovo se delom rekao bih dešavalo i zbog toga što ga je njegov čuvar u tim situacijama čuvao dosta ispod, pustajući Ronda na šut, odnosno ne vršeći pritisak na loptu. Možda je to bila taktička greška Kavsa u odbrani u tim situacijama(kontre i polukontre Bostona). Možda su trebali malo da ga isprate u tom njegovom driblingu unazad. Rondo je dao taj neophodni ritam ovoj velikoj ekipi...Kada igrate protiv ekipe kao što je Klivlend, ukoliko hoćete da maksimalno iskoristite svaku šansu za kontra napad, vrlo lako upadate u zamku da ubrzate igu sami, jer Kavsi imaju pored iskusnih, i mlade brze igrače koji začas izvedu loptu posle primljenog koša i odgovore vam kontrom ili polukontrom. Tako se igra ubrzava. To su Kavsi i želeli, jer su ako se tako igra, oni favoriti. Boston nije upao u tu zamku zbog svog ISKUSTVA. Usmeravanjem Džejmsa možda nisu samo dobili njegove skok-šuteve iz driblinga u stranu pod pritiskom(gde nije baš dobar), njegovo zavlačenje u stranu i samim tim smanjenje opcija(ili barem uglova) za asistenciju, već i USPORAVANJE NAPADA Kavsa. Klivlend je bez Šeka dobio puno utakmica igrajući brzu košarku...Možda je zato Majk Braun imao problema da sastavi pravu petorku u toku utakmice, pa su ga optuživali za nerazumljive izmene igrača. Ona peta utakmica će možda zauvek ostati misterija. Da li je LeBron stvarno imao probleme sa laktom, pa nije mnogo šutirao, nije mnogo učestvovao u igri zbog straha od povrede, želje da ne zabrlja mnogo u napadu jer nije dovoljno spreman, ili je možda popustio pod pritiskom koji je stvaran cele sezone kako je ovo velika prilika da sada uzme titulu? Neki kažu da je bio nezadovoljan odlukama Majka Brauna...Ko zna...Gledajući prenose NBA lige na TV BelAmi iz Niša početkom decenije, sećam se kada je tada odlični komentator ovih prenosa(nažalost ne sećam se kako se zove) jednom rekao da tim koji loše počinje utakmice nema dovoljno dobrog trenera. To je prva stvar koja mi je pala na pamet kada sam slušao Majka Brauna posle druge utakmice serije koju je Boston ubedljivo dobio. Ali ko zna. Možda su Kavsi nešto nalik Sakramento Kingsima sa početka decenije koja je za nama. Ta ekipa je isto bila vesela, igrala lepršavu, prelepu košarku, ostvarivala odlične rezultate u regularnom delu sezone, ali u ključnim momentima protiv Lejkersa, po mom mišljenju još tada, nisu pogađali one NAJVAŽNIJE šuteve. Nikada neću zaboraviti izjavu Kobija Brajanta posle one antologijske serije Sakramento-Lejkers iz 2002. godine:" Neverovatno je da su oni tokom cele serije bili u prednosti, a mi smo na kraju dobili seriju. To dovoljno govori o našem karakteru". E sad, neko će reći da su sudije pomogle Lejkersima...Problem kod Kavsa je bio i taj što tu nema prave podele odgovornosti, jer kad LeBron ne igra dobro nema ko da iskoči i preuzme odgovornost, jer ostali igrači Kavsa na to nisu navikli...Možda se Entuan Džejmison stvarno, kao možda i njegove kolege Batler i Hejvud u Dalasu, nije dovoljno uklopio u Kavse, pa nije dovoljno islorišćen. Kada K. Brajantu ne ide, kod Lejkersa će iskočiti Gasol, Bajnam, ili Odom, ili Fišer,...Kod Bostona, ako Pirsa ne ide, iskočiće Alen, Garnet, Rondo, možda Valas,...
                      Mislim da LeBron Džejms treba da usavrši svoj DRIBLING I SKOK ŠUT(tu je napredovao poslednjih sezona), jer mora da ima barem nekoliko "bred and butter" poteza sa poludistance i distance. Poteza koje će uvek moći da izvede kada ga ne ide šut, kada sve opcije u jednom napadu propadnu pa on mora da spašava stvar, i KADA SE UTAKMICA ODLUČUJE. On po meni nije razvio te PREPOZNATLJIVE POTEZE KOJE SVAKI VELIKI IGRAČ, NBA ZVEZDA, MORA DA IMA. Kod njega se, ponekad i kada ima svoje šutersko veče, u odlučujućim momentima sve svodi na šut sa distance, skoro bez ikakve finte(to nekad upali), ili ulaz pod koš i poene, nekad i uz dodatno sl. bacanje(ili eventualnu asistenciju kada ga zatvore u reketu). A pogledajte recimo Kobija Brajanta. Kada nema svoje(šutersko) veče, on voli da UDRIBLA na nekih četiri metara od koša, da bi odigrao LEĐIMA KA KOŠU, ili da bi FINTOM tela i/ili driblingom PREVARIO svog čuvara u šutirao IZ BLIZINE, sa tri-četiri metara od koša ili ušao pod koš na polaganje, itd... L. Džejms treba da usavrši FINTE IZ DRIBLINGA, FINTE IZ MESTA KADA IMA LOPTU, ŠUT IZ DRIBLINGA POSLE NASKOKA(pogotovo kada njegov čuvar ostane na njemu i isprati ga do kraja, sa rukom na šutu), i da KONAČNO ostvari svoju fizičku prednost(brzina, okretnost, skok, snaga) nad većinom svojih čuvara tako što će STVORITI DOBRU IGRU LEĐIMA KA KOŠU. Sve ovo će, ako ga ostvari, pomoći LeBronu Džejmsu da može da poentira i kada mu date malo prostora. Jer sad mu treba, po mom mišljenju , mnogo prostora. Nemam ništa protiv njega, šteta da se traći ovakav talenat na samo ovakvu vrstu igre koju forsira Majk Braun...Jer, u plej-ofu jedna od ključnih stvari za svaku ekipu je PRILAGOĐAVANJE( pored rezernih igrača i iskustva), a to se može ostvariti samo ako imate iskusne i DOVOLJNO RAZNOVRSNE IGRAČE. LeBron Džejms ima, rekao bih, dovoljno iskustva...

                      Comment


                      • Odg: 2010 NBA Playoffs

                        Zelim da pozdravim @pamerinkovic covek nobelovca za ove NBA kolumne fghj48d fghj48d !!! #$&+|r Odakle ti volja covece!!! $%&5@$A +*@WT*48* ...Naravno nisam sve procitao,mrzi me -E)%&4! ^&*ST*^# ...Video sam da govoris o Lebronovom usavrsavanju igre ledjima prema kosu +*@WT*48* ,i tu se sa tobom vrlo slazem @R&}* ...Lebronu moze samo da koristi nikako da skodi,i to bi bio pun pogodak za njega! @R&}*

                        Comment


                        • Odg: 2010 NBA Playoffs

                          [quote author=Maha23 link=topic=2555.msg130993#msg130993 date=1273870712]
                          [quote author=nidz@ link=topic=2555.msg130986#msg130986 date=1273869183]
                          Sa moje tacke gledista ovo je najjaca ekipa u kojoj ce Lebron igrati (%fsd%&j (%fsd%&j ....Sa ovakvim timom,fizicki ubedljivo najdominatniji oni uspeli samo do 2 kruga #$&+|r #$&+|r &*#GI(]....Stvarno je za smeh! Evo ja kazem- Moze Lebron da ode bilo kuda ali Kobi ce barem do 35 da osvaja prstenje tako da se Lebronu ne isplati da igra do 30-te ..... &+I}\
                          [/quote]

                          Sta, jeli to kazes da LeBron ima jacu ekipu od Bryant-a, dominantniju, nemoj biti smijesan @(*6sd$% I opet ti nesto oko prstenja, Bryant ih osvaja za sebe covjece dragi, pa ne kontam zasto moras svaki put Jamesa spominjati $%&5qw7
                          [/quote]

                          Ajde brate pobedio si! #$&+|r ...Stvarno je glupo da se prepiremo vise! Radi sta oces,citiraj,kritikuj,podsmevaj mi se.......ali nemoj da ocekujes odgovore.... @(*6sd$%

                          Comment


                          • Odg: 2010 NBA Playoffs

                            Ako bude finale Phoenix - Boston , Sunsi dobijaju...a za drugo ne znam..Samo da sugavi LA ne osvoji #%d*

                            Comment


                            • Odg: 2010 NBA Playoffs

                              Jaoooo Ljudi sto sam cuo stvar *T_*@SR *T_*@SR !!! Klivlendovci snimili pesmu za Lebrona //h*svb //h*svb ^*#(- ^*#(- ^*#(- !!! Ne znam dal da placem il da se smejem!!! $%&5qw7 $%&5qw7 ....Patetika u krajnosti !!! #%d* #%d*

                              Comment


                              • Odg: 2010 NBA Playoffs

                                [quote author=nidz@ link=topic=2555.msg131061#msg131061 date=1273920888]
                                Jaoooo Ljudi sto sam cuo stvar *T_*@SR *T_*@SR !!! Klivlendovci snimili pesmu za Lebrona //h*svb //h*svb ^*#(- ^*#(- ^*#(- !!! Ne znam dal da placem il da se smejem!!! $%&5qw7 $%&5qw7 ....Patetika u krajnosti !!! #%d* #%d*
                                [/quote]

                                link?

                                Comment

                                Working...
                                X