Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ne valja kada se gube brzo troše, sad ne valja kad potraju. Wtf?

    Comment


    • #32
      Moj tužni Meklarenu.
      sigpic

      Comment


      • #33
        Pa mozda sam ja u zabludi.. Da me neko ne shvati pogresno, mislim da se Ferari kockao i izgubio, posteno sve..
        Ali mi nije logicno da imas 3 tipa mekih guma i da na najmeksoj komponenti budes u stanju da odvozas trecinu trke sa skoro konkurentnim tempom..Niko nije bio u mogucnosti da cuva gume bas od starta, svi su pritiskali..

        Vidi se napredak Ferarija ali ima jos puno posla da se radi.

        Comment


        • #34
          Mercedes na nivou RBR iz starih dana. Kad treba, taktika neprikosnovena. Drago mi je vidjeti da je Vettel onako vozio, Ferrari djeluje jace. Ali taktika
          1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
          1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
          sigpic

          Comment


          • #35
            Taktika Ferrarija je ustvari bila odlična. Da su išli istu taktiku kao i Mercedesi, taktiku koja se naveliko očekivala prije trke samo ako bude suvo, Vettel bi svaki krug morao voziti na nož da bi bar zadržao korak sa Mercedesom. Ovako su mu dali oduška, a realno, kolike su šanse da dobiješ Mercedes na istoj strategiji? Jako male, jer će kad tad prebaciti na veći mod motora i pritisnuti "overtake" dugme, nema puno vajde od toga.

            Ovo je bila najprihatljivija taktika posle one očite i najbrže koju je većina i vozila, jbg probali su, nije uspjelo, lako je pričati šta bi bilo da su vozili nešto drugo. Samo pogledajte gdje je Kimi i biće vam jasno kako je Seb vozio cijeli vikend, monstruozno.

            Comment


            • #36
              Al izletanje Rosberga u zadnjem krugu...na svu sreću bez posledica, ali moćno izgledalo.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • #37
                Originally posted by Bastia33 View Post
                Taktika Ferrarija je ustvari bila odlična. Da su išli istu taktiku kao i Mercedesi, taktiku koja se naveliko očekivala prije trke samo ako bude suvo, Vettel bi svaki krug morao voziti na nož da bi bar zadržao korak sa Mercedesom. Ovako su mu dali oduška, a realno, kolike su šanse da dobiješ Mercedes na istoj strategiji? Jako male, jer će kad tad prebaciti na veći mod motora i pritisnuti "overtake" dugme, nema puno vajde od toga.

                Ovo je bila najprihatljivija taktika posle one očite i najbrže koju je većina i vozila, jbg probali su, nije uspjelo, lako je pričati šta bi bilo da su vozili nešto drugo. Samo pogledajte gdje je Kimi i biće vam jasno kako je Seb vozio cijeli vikend, monstruozno.
                Kimi je vozio stari bolid, Seb je imao novi turbo ako sam ja skontao kako treba
                1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Kimi je imao iste nadogradnje kao i Vettel, FIA potvrdila u petak.

                  Sent from my LG-H815 using Tapatalk

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Bastia33 View Post
                    Kimi je imao iste nadogradnje kao i Vettel, FIA potvrdila u petak.

                    Sent from my LG-H815 using Tapatalk
                    Pa sta onda komentatori govore da Seb vozi sa tim turbom>
                    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Kimi zardjao, nije to onaj sampion kao nekad.
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by quard1aN View Post
                        Pa sta onda komentatori govore da Seb vozi sa tim turbom>
                        Mislim da su Srđan i Pavle više puta do sada dokazali da nisu obavješteni, a ni dovoljno stručni za komentarisanje Formule 1. Za neke naše standarde su ok gdje samo pričaju šta se dešava u kadru trenutno, ali bilo šta ozbiljnije, neka dublja priča o Formuli 1, zaboravi.

                        Ferrari jeste koristio novi turbo u Kanadi, na oba bolida. ;)

                        Sent from my LG-H815 using Tapatalk

                        Comment


                        • #42
                          Normalno na oba bolida, pa nisu neki levi tim da ne mogu dve nove turbinice da spreme...

                          Seb je bio solidan, ali rekoh već ipak nepotrebno mnogo grešaka. Da je prišao na 2s iza Lewisa, pritisak bi bio veći, time i šansa da Lewis napravi grešku. No dobro, ovo je bio konačno jasan pokazatelj pravog tempa koji Ferrari ima, nadam se da će naći još neku desetinku do kraja sezone...

                          Comment


                          • #43
                            Mercedes je nedodirljiv i dalje, osim u MC i na Hungaroringu gde su razlike u performansama bolida manje primetne... Hamilton na samo 9 poena zaostatka za Rozbergom! Sve dolazi polako na svoje mesto i Hamilton će izdominirati Rozberga do kraja sezone, jer je jednostavno brži vozač. Što se tiče komentatora Srdjan i Pavle su ok., ali jedan je Veljko Petrović neprevazidjeni komentator auto-moto sportova iz 90.-ih. Srdjan je mnogo veći poznavalac MGP, iako često pristrasan u korist "španaca"

                            Comment


                            • #44
                              Lepo je videti da se neko seca Veljka Petrović.

                              Comment


                              • #45
                                Sumnjam da iko ko je bar jednom slušao gospodina Petrovića može da ga zaboravi.

                                Comment

                                Working...
                                X