Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Dobar je Seferović, gledao ga ja više puta u Violi, posle par puta i u Sosijedadu. Solidan špic, daleko od onog ruganja od dotičnog. Poenta ljubi te brat.
    Pa kaži tako. Meni je ono više bila sprdnja koja se odnosila na današnji meč u vezi njegove očajne realizacije, a u isto vreme je dobio i komplimente. A gledao sam ga i ja u Sociedadu nekoliko puta, nije se tamo proslavio s nekom završnicom, mada nije mnogo ni igrao. Solidan je verovatno i prava reč

    Comment


    • Sad slušao na radiju, kažu Rusi jure Engleze da ih biju, a Englezi beže gde stignu...

      Kakva policija, ludi Rusi će da ih srede...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Sad slušao na radiju, kažu Rusi jure Engleze da ih biju, a Englezi beže gde stignu...

        Kakva policija, ludi Rusi će da ih srede...
        Da da, pričao sam sa drugom koji zna tu rusku scenu navijačku kaže da su otišli najjači od cska i spartaka, a video sam pre klipove tih umobolnih livadara koji se makljaju kao nenormalni, gotovi su Englezi

        Comment


        • Kakva intervencija, već sam počeo da se psujem što izbacih Hamšika iz tima. Dobro je.

          Comment


          • Rusi i Francuzi udruženim snagama leše pirgave maltene na svakom koraku, neka neka samo po rebrima

            Comment


            • Šta im počini Hamšik, šteta što ne uđe ovo.

              Kakav je Remzi sa ovom plavom kosicom... Ko ga ovo slagao da mu lepo stoji plavo...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Remzika se s mjeseca vidi, a ovdje golman picka ispo. Bejl po sredini.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Primiš slobodnjak po sredini gola jbt

                  Comment


                  • Ocajna intervencija golmana Slovacke,nezgodna lopta ali morao je bolje

                    Comment


                    • Kakav projektil,al mogao je golman bolje,valjda
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Remzika se s mjeseca vidi, a ovdje golman picka ispo. Bejl po sredini.
                        Remzika brat super Sajonac
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Kako li je samo Kozacik uspio primiti ovakav go, jeste nezgodna lopta, ali po sredini gola. Mogao i morao je bolje.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Au jbte, hoće li biti danas koji gol a da golman nije zaebao stvar?
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • birao je stranu kao da brani penal
                              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                              Comment


                              • Vidi Remziku ahahahahahhahhahahaahhhahhahahahahhahaha

                                Spoiler
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X