Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zaslužilo je ovo da ide na penale, da vidimo bar poneki šut na gol..

    Comment


    • Četiri remija i 1/4 finala. Koji bogovi.
      sigpic

      Comment


      • Kakva uzasna utakmica, ovo je neistina .

        Ali eto drago mi sto je Quaresma dao gol, ako je neko vec morao. Bravo doktore
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Evo vam mocnog Vide Domogoja, koji je upropastio nekoliko dobrih prilika i koji je odigrao odlucujucu ulogu u odbrani kod gola Portugala. Mocni Domogoj.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Sad se tek vidi koliko je Bari 1991-e bio veliki uspeh fudbala sa ovih prostora, inace sam Grobar.. Portugal zasluzeno. Odigrali su strasno dobru takticku utakmicu, za udbenike.. Nani i Kvarezma.. Hrvati..

            Comment


            • Portugal s tri remija do osmine finala i onda odigraju s Hrvatskom utakmicu za zaborav, sa samo dva šuta u gol. Bili su se hrvatski nogometaši previše digli, ipak igraju s Portugalom, bez obzira kakav su turnir imali do sad, i eto idu kući sada, ali to je fudbal.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Moro je Kavurma da uđe i riješi ovu patnju.

                Navijao sam za penale, jebo ti utakmicu kad moram sprziti osam piva i stvoriti vjestacku atmosferu.
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Iako se nadam da ce Lewa ove da isprati sa par komada, ipak mislim da sada Portugal ide do finala, mozda i uzme, ucili od najboljih.#grcka2004
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Tooooooo. sad mogu na miru da gledam.


                    Ajmo island

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman View Post
                      Iako se nadam da ce Lewa ove da isprati sa par komada, ipak mislim da sada Portugal ide do finala, mozda i uzme, ucili od najboljih.#grcka2004
                      Belgija, 23 kvalitetnih igraca a bez timske igre uzeli 6 boda.. Zreb otvoren, uigrace se jos u dve utakmice i dizu pehar.. Ronaldo obara rekord Platinija i to je sve od Portugala..

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman View Post
                        Iako se nadam da ce Lewa ove da isprati sa par komada, ipak mislim da sada Portugal ide do finala, mozda i uzme, ucili od najboljih.#grcka2004
                        Kakav crni Lewa, gori je od Ronalda, a ja jos kontam da ce se Portugal razigrati. Portugal je izbacio ekipu koja je bila u najboljoj formi, mogu oni dogurati do finala kao Argentina 2014. Nista ne rade samo jedan, dva poteza odluce.

                        Comment


                        • Фудбал је игра у којој сви играју а на крају сви знамо ко победи


                          Тако ће бити и ове године.

                          Comment


                          • Ocajna utakmica je blaga rijec za ovo sto smo gledali veceras.

                            Najrealnije bi bilo da su penali odlucili ko ide u cetvrtfinale, ali eto sta je tu je..

                            Comment


                            • I dalje ne shvatate da Woy uzima
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Rizikujem ban al' moram ispricat vic

                                Kaze, sta su sad Hrvati?

                                Za dom spremni.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X