Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Bejl masina, odvede covjek Vels do cetvrtfinala Eura. Sve igra covjek, kakav paket.
    Ja sam njime odusevljen kako igra za Wels, a Bogami i za Real. Iako ga udvajaju i sta sve ne, uvek nadje nacin da bude talisman za klub, a i za repku. Prevelik clutch

    Comment


    • Masina je on, meni bile smijesne one price kako ne zna da se pozicionira, kako ne zna da cita igru, a on toliko pretrci i uradi za ekipu da to nije normalno. Nemoguce je da je kod tri trenera Reala nezamjenjiv, a ti mnogo veci tehnicari i mnogo veci talenti sjede na klupi.

      Od dolaska Zidana glavni igrac Reala uz Modrica, jeste Ronaldo bio povrijedjen dosta vremena ali ni blizu nije koristan za ekipu kao Geret u tom periodu, sam im je donosio bodove svojim golovima, a ovo sa Velsom je posebna prica, nema logike da su oni medju osam najboljih u Evropi, a tu su zahvaljuci njemu. Danas igra odbranu, kreira, prolazi, centrira, prekide izvodi perfektno, sve covjek radi.
      sigpic

      Comment




      • Teta Dzemaili.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Utakmica uzas, drago mi je zbog miljenika zbog prolaska Velsa, mada dobio je zuti karton na kraju za glupost.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment



          • sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Bejl masina, odvede covjek Vels do cetvrtfinala Eura. Sve igra covjek, kakav paket.
              Neka pljune Mo 100kicu za njega?
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Mnogo je Bale napredovao, nije to isti igrac kada je prelazio u Real. Ali moram pohvaliti i Allena.

                Adrien u postavi iznenadjenje za mene, osim ako Moutinho nije povredjen.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Freshman View Post
                  Mnogo je Bale napredovao, nije to isti igrac kada je prelazio u Real. Ali moram pohvaliti i Allena.

                  Adrien u postavi iznenadjenje za mene, osim ako Moutinho nije povredjen.
                  I Bard je primetio da je Bejbl napredovao u Realu

                  Comment


                  • Dozvao se Santos pameti, Fonte na stopera i to je potpuno druga prica.
                    sigpic

                    Comment


                    • I ovo bas dosadna utakmica.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Daj penale odmah da se ne mucimo.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Gomes je prelos, Mario s druge strane real deal.
                          sigpic

                          Comment


                          • Bice i ovde penale dosadan fudbal niti jednu pravu priliku
                            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                            Comment


                            • Santos bi trebao Quaresmu u igru, ovo sto Nani igra je uzasno.

                              Sanches u smislu fizickih atributa apsolutno dominantan, ali i tehnicki ne na nekom nivou, a o taktickom da ne pricamo. A Gomes ne moze u kontinuitetu da igra krilne pozicije dobro, mada je danas bas los bio, iako niko ne briljira.

                              Veliko razocarenje ovaj mec, previse rezervisano.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • 80. minuta 0-0 u okvir gola sutevi .

                                RESPECT !
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X